2021 ناپل زمستان جشنواره شراب می رود مجازی در میان COVID-19 همه گیر

Sarajane سالیوان ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 11:05 AM EDT Jul 28, 2020ناپل زمستان شراب جشنواره خواهد بود به طور

توسط ABTINNEWS در 7 مرداد 1399

ناپل زمستان شراب جشنواره خواهد بود به طور کامل مجازی در سال 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این رویداد خواهد شد از ویژگی های یک ساعته جمع آوری کمک های تلویزیونی توسط چشمک-تلویزیون. پخش خواهد شد از قبل ضبط شده زندگی می کنند و بخش نمایش شخصی از داستان های موفقیت از افرادی که بهره مند از پول مطرح شده توسط NWWF بیش از 21 سال گذشته. پخش خواهد شد عبارتند از بازتاب از ناپل کودکان و آموزش و پرورش پایه و بنیان گذاران.

این جشنواره آغاز خواهد شد Jan. 30 و بازگرداندن آن آنلاین حراج خواهد شد که باز برای پیشنهادات از طریق Feb. 22.

"با تشکر از تعهد ما امنا و سخاوت از اهدا کنندگان ما شده اند قادر به ساخت سیستم های مراقبت با 45 از موثر ترین سازمان های غیر انتفاعی در سراسر ذغال سنگ شهرستان" جشنواره صندلی Darlene و همین brian york گفت: در انتشار اخبار سه شنبه.

"متاسفانه COVID-19 همه گیر شده و حتی بیشتر نیاز در جامعه ما است. پاسخ ما نیاز به تفکر خلاق و انعطاف پذیری و ساختمان جدید مشارکت اجتماعی به منظور پاسخگویی به افزایش تقاضا برای این خدمات حیاتی."

در این سال سالگرد 20th جشنواره به ارمغان آورد و در بیش از 20 میلیون دلار است. بیش از 20 سال گذشته حراج مطرح شده بیش از 200 میلیون دلار برای ناپل کودکان و آموزش و پرورش پایه و اساس فراهم می کند که استراتژیک سالانه کمک های مالی و طرح های به بهره مندی محروم و در معرض خطر کودکان در ذغال سنگ شهرستان است.

این 2021 موضوع "ain't No ountain به اندازه کافی بالا" به مناسبت "اختصاصی جامعه از همکاران که کمک کرده اند ارائه خدمات در حال تغییر زندگی به محروم و در معرض خطر کودکان در ذغال سنگ شهرستان," با توجه به انتشار اخبار.

بررسی را با ناپل اخبار روزانه برای اطلاعات بیشتر به این داستان توسعه.

بیشتر از ما پوشش: شراب جشنواره در SWFL جمع آوری میلیون ها نفر برای کودکان و نوجوانان, سلامت روان, اما بشردوستانه نشان می دهد شکاف بین کلیر و لی

'غیر منطقی سخاوت': ناپل زمستان جشنواره شراب افزایش بیش از 20 میلیون دلار

و: بالا 5 گران ترین تعداد زیادی در ناپل زمستان شراب جشنواره حراجtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن