شروع تعمیرات در سقوط سقف بونیتا اسپرینگز مدرسه ابتدایی

تادئوس ماست ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 2:51 PM EDT Jun 15, 2020تعمیرات فرو ریخت سقف در بونیتا اسپرینگز مدرسه ا

توسط ABTINNEWS در 26 خرداد 1399

تعمیرات فرو ریخت سقف در بونیتا اسپرینگز مدرسه ابتدایی باید به پایان رسید در سال آینده مدرسه, Lee County school district مقامات روز دوشنبه گفت:.

وزن آب از باران های سنگین ناشی از یک بخش از سقف به راه بیش از یک منطقه در 6 p. m. روز شنبه گفت: Rob Spicker ارتباطات هماهنگ کننده برای مدرسه منطقه Lee County است. هیچ کس در منطقه در آن زمان است.

تعمیر کار آغاز شد و صبح روز دوشنبه Spicker گفت. این ساختمان خواهد بود سالم اگر چه برخی از دیوارهای آجری buckled در سقوط و ممکن است نیاز به جا شود.

برآورد هزینه ساخته شده اند اما پیمانکاران و بیمه باید پوشش هر صورتحساب Spicker گفت. او گفت که او انتظار دارد که این ساختمان باید آماده برای باز کردن قبل از شروع مدرسه Aug. 10.

تصویری: Lee County school District اعلام این برش روابط با Oakes مزارع

بیشتر: Lee County school district قدم دور از Oakes مزارع پس از مدیر عامل رسانه های اجتماعی پست

بیشتر: Lee منطقه مدرسه چشم کاهش بودجه در برابر بازگشایی مدل برای سال آینده را سال تحصیلی

مدرسه است که نزدیک به 100 سال و در اصل ساخته شده است به عنوان یک اتاق سه مدرسه. گسترش یافت و در سال 1927 با علاوه بر این از یک ساختمان دو طبقه و سالن با توجه به سوابق مدرسه.

منطقه امیدوار به نگه داشتن مدرسه اهمیت تاریخی دست نخورده Spicker گفت.

"آن را شسته و رفته مدرسه با تعداد زیادی از تاریخچه" او گفت:.

تادئوس ماست جنوبی Lee County خبرنگار برای ناپل اخبار روزانه و بنر. حمایت از کار خود را با اشتراک ما اخبار محلی سازمان است. پیدا کردن او را در توییتر به عنوان @thaddeusmast.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن