جوانه نحو ربات كشتن محله بهداشت درمانگاه به آماده شدن برای بیشتر بازدیدکننده داشته است بیمار

لیز فریمن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 3, 2020جوانه نحو ربات بازدید از محله درمان

توسط ABTINNEWS در 15 خرداد 1399

جوانه نحو ربات بازدید از محله درمانگاه بهداشت در ناپل در روز سه شنبه به کشتن میکروب ها است که می تواند شامل رمان coronavirus برای کمک به سازمان های غیر انتفاعی درمانگاه بازگشت به عملیات عادی.

این NCH سیستم بهداشت و درمان است که صاحب 10 Virtua روبات که کشتن میکروب ها و ویروس ها با استفاده از اشعه ماوراء بنفش نور آورده ربات به درمانگاه به عنوان یک حسن نیت ارائه میدهد برای ضد عفونی از 20 ، 000 فوت مربع درمانگاه در نزدیکی مرکز شهر ناپل.

"این یک فرصت فوق العاده به عنوان ما به سهولت به دیدن بیماران" گفت: Leslie Lascheid مدیر محله واقع در 88 12 سنت N. "این اجازه خواهد داد که ما را بیشتر داوطلبان که در حال اضطراب به عقب می آیند."

خوب COVID خبر: Lee بهداشت گزارش COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در حال plateauing

NCH به دست آورد و در ماه فوریه از طریق پشتیبانی دهنده برای اولین بار از سری روبات از Virtua ضد عفونی خدمات تگزاس شرکت. هر دستگاه هزینه حدود $100,000.

یک تیم از NCH حدود دو ساعت در حال حرکت ربات از یک اتاق به اتاق در کلینیک فراهم می کند که پزشکی و دندان در خانه به کم درآمد ساکنان که اصلا بیمه درمانی از طریق شغل خود را.

محله نمی درهای خود را در طول COVID-19 همه گیر اما آن منتقل عملیات با کاهش در محل قرار ملاقات و ارائه بیماران مبتلا به 30 روز یا بیشتر عرضه داروها, او گفت:. بیماران مبتلا به بیماری های مزمن بودند دیده می شود.

پزشکان که داوطلب در کلینیک بوده است مراقبت از بیماران اما داوطلب پایه حدود 300 نفر از پرستاران به تکنسین, بوده کار, او گفت:.

ساخت رستوران جوانه-رایگان: NCH اعزام جوانه نحو روبات به عنوان یک تشکر از شما به شش ناپل رستوران

دندانپزشکی برنامه بسته شد در ماه های مارس و شروع دوباره این هفته همراه با دیدن تاسیس بیماران و مقدماتی بیماران جدید گفت: نانسی Lascheid که شرکت تاسیس درمانگاه در سال 1999 با شوهر مرحوم دکتر ویلیام Lascheid.

درمانگاه تا به حال 729 درمانگاه بازديد در ماه مارس بود که از 872 بازديد ماه مشابه در سال گذشته با توجه به درمانگاه داده است. بسیاری از بازديد انجام شد با استفاده از مجازی جلسه گفت: Leslie Lascheid زن و شوهر دختر.

محله درمانگاه نیست انجام تست برای COVID-19 و هر بيماران مشکوک به داشتن آن هستند با اشاره به NCH گفت: گیل دولان رئیس عامل اتاق از درمانگاه.

"ما تا به حال تنها پنج بیماران ما فکر می COVID-19" او گفت:. "همه آنها منفی است."

NCH خود را گرفته است Virtua جوانه نحو روبات به هفت رستوران های محلی و دو باشگاه های کشور تا کنون به تشکر از آنها را برای کمک های مالی از وعده های غذایی و دیگر پشتیبانی به NCH را خط مقدم پرسنل پزشکی مراقبت از COVID-19 بيمار.

"این خوب نمادین چیزی که ما باید یک همکاری بزرگ" پل Hiltz, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت NCH گفت: از محله درمانگاه و آوردن ربات وجود دارد.

یکی از NCH روبات برنامه ریزی شده است برای دیدار Avow خانقاه در این ماه گفت: پائولا DiGrigoli مدیر اجرایی NCH امن و سالم برای کودکان ائتلاف ذغال سنگ شهرستان است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن