کارشناسان محلی می گویند تغییرات در آینده برای فضاهای اداری پس از coronavirus همه گیر فروکش

اندرو Wigdor فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 30, 2020Coronavirus همه گیر گستر

توسط ABTINNEWS در 9 مرداد 1399

Coronavirus همه گیر گسترده تاثیر را در دنیای کسب و کار منجر به بسیاری از سوالات در مورد آنچه که یک دفتر معمولی را می خواهم پس از شیوع این بیماری فروکش.

در اوایل هفته از این بیماری همه گیر هزاران نفر از کسب و کار مجبور شدند خود را در شخص دفاتر برای جلوگیری از گسترش ویروس. در طول این شرکت با استفاده از تکنولوژی برای برقراری ارتباط عملا و کارکنان خود را همچنان به کار به طور موثر از خانه.

اما با وجود این مطالعه اثبات مفهوم محلی تجاری املاک و مستغلات کارشناسان توافق کردند که کسب و کار نمی تواند با عجله به ترک پشت در دسترس نباشد.

اخیر "کار از خانه" نظرسنجی از جهانی معماری شرکت Gensler به نظر می رسد برای حمایت از این دیدگاه با تنها 12 درصد از افراد مورد بررسی که مایل به ادامه کار از صفحه اصلی تمام وقت.

از پاسخ دهندگان دیگر 44 درصد پاسخ داده است که آنها می خواهم به کار در برخی از روزها در خانه و برخی در دفتر و دیگری 44% می خواهید برای کار در دفتر.

در دیگر اخبار: کارکنان بیشتر در جنوب غربی فلوریدا فروشگاه مواد غذایی مکان های تست مثبت برای coronavirus

چگونه دفاتر را تغییر دهید پس از همه گیر به پایان می رسد ؟

Gary Tasman, مدیر عامل شرکت Cushman & Wakefield در فورت مایرز معتقد است که وجود خواهد داشت تغییرات قابل توجهی در چگونه کسب و کار استفاده از فضای اداری پس از همه گیر. و در حالی که او فکر کرد که این تغییرات بودند رفتن به رخ می دهد به هر حال او گفت: "همه گیر "شتاب" پیشرفت روند جدید است که در حال حاضر تشکیل شده است.

"که فرهنگ از بین شخصی عمل و ارتباط سازی است که واقعا می تواند زمینه استراتژی برای تقریبا تمام با استفاده از" او گفت:.

در سال های اخیر روند دیده شده است در ارائه دفاتر کمتر تقسیم فضا به صورت مشترک بیشتر محیط زیست است. Tasman گفت که در حالی که باز کردن فضای کاری کار نمی کند برای هر شرکت و هر کارمند این بیماری همه گیر خواهد شد و منجر به کمتر فضاهای خصوصی در دفاتر و بیشتر عمومی و فضاهای اجتماعی.

با وجود کارکنان اثبات سراسر همه گیر که می توان آنها را مولد در حالی که کار از خانه – و مجازی روش های ارتباطی می توانید جلسات سریعتر – Tasman اشاره کرد که بسیاری از کارکنان از دست ندهید رابطه ساختمان و فرد-به-فرد تعاملات آمده است که با فضاهای اداری.

Cushman و ویکفیلد انجام "XSF@صفحه اصلی نظرسنجی" در میان همه گیر بود که به معنای سنج COVID-19 تاثیر در محل کار و شامل 50,000 پاسخ دهندگان در سراسر 99 کشور جهان است. این بررسی نشان داد که 73 درصد از نیروی کار در حال حاضر معتقد است که شرکت خود را باید در آغوش برخی از سطح از کار از خانه و 75% احساس مولد زمانی که آنها نیاز به تمرکز در حالی که فرم کار خانه.

با توجه به بررسی های, اما 50% تلاش برای اتصال به این شرکت به طور کلی فرهنگ در حالی که کار از خانه.

بنابراین Tasman پیش بینی کرد که پس از همه گیر دفاتر آغاز خواهد شد برای حمایت از یک کارگر با یک مایع بیشتر رژیم روزانه از نمونه های معمول از ورود به اتاق در ساعت 9 صبح و ترک در 5 p. m.

"خط در حال رفتن به تیرگی بیشتر" Tasman گفت.

این کمک خواهد گفت که تقاضا بیشتر عمومی و فضاهای اجتماعی در دفاتر و آزادی بیشتر برای کارکنان به کار از نقاط مختلف.

"ایده این است که شما باید بزرگ دفاتر خصوصی ... که واقعا به چالش کشیده شده است بسیاری," او گفت:. "ایده این است که شما باید روزانه یک فرد در دیدار با تیم خود به این معنا نیست که شما باید به صورت فیزیکی وجود دارد.

"استراتژی برای کسب و کار به کارآمد ترین و به درایو است که بهره وری بیشتری در مورد همکاری و شفافیت بیش از این در مورد کسی با داشتن یک بزرگ غنیمت, اتاق کار," او اضافه شده است. "هنگامی که همه گیر است و بیش از این فضای اجتماعی در یک اتاق برای مشتریان و کسب و کار به بیشتر از نزدیک اتصال در حال رفتن به بیشتر از آن امروز است."

Tasman همچنین اشاره کرد که این های عمومی و فضاهای اجتماعی خواهد شد "باز در راه است که احترام اجتماعی فاصله."

استن Stouder یک CRE مشاوران موسس شریک می بیند متفاوت با مسیر پیش رو پس از همه گیر دفاتر فضاهای. به جای تمرکز بر باز مشارکتی فضاهای Stouder پیش بینی بیشتر از یک شیفت به سمت "محدود فضای کاری."

او گفت که مردم نمی خواهید به "آرنج به آرنج" با همکار, همکاران و می خواهد "امن" محل کار خواهد کرد که اطمینان از ایمنی خود و دور از دیگران به عنوان یک نتیجه از جهانی شیوع ویروس.

"من نمی دانم اگر که باز کردن فضای کاری در حال رفتن به نگه دارید تا اگر بیماری همچنان نیاز به جدایی," او گفت:. "که فیلم مربع در هر فرد ممکن است برای جلوگیری از کاهش و ممکن است سر از جهت دیگر."

علاوه بر این او اعلام کرد که خلاص شدن از یک اتاق به طور کامل خواهد مشکلات مطرح برای کارکنان که در مناطق روستایی بیشتر است که اجازه می دهد برای کمتر اتصال آنلاین. او همچنین به ذکر است که مردم در حال کار از خانه به طور طبیعی از دست فرد در تعامل با دیگران است.

"کار از خانه برای تلفن های موبایل روستایی برای حدود دو هفته و پس از آن می شود قابل قبول و پس از آن که این تحریک کننده می شود," او گفت:.

یک کسب و کار عمل جنوب غربی فلوریدا پدر و پسر duo دیوید و برت الماس در تلاش است تا به ارائه دفاتر است که ارائه هر دو پست-همه گیر نیاز: ایمنی و محیط کاری انعطاف پذیر.

برت الماس که همچنین کمک می کند تا اجرا ناپل مبتنی بر DeAngelis الماس ساخت و ساز با پدر خود گفته است که کارکنان در حال حاضر به دنبال انعطاف پذیری که در آن کار می کنند و زمانی که آنها در آن مکان.

"مردم می خواهند به کار از هر نقطه به جای کار از خانه" برت الماس گفت. "آنها می خواهند انعطاف پذیری که قادر به انتخاب کنید و را انتخاب کنید که در آن کار می کنند در مقابل شدت کار از خانه. ما در حال تلاش برای ارائه است که در سرمایه گذاری X."

سرمایه گذاری X فراهم می کند به اشتراک گذاشته محیط کاری برای کاربران با گزینه های به صورت ماه به ماه قرارداد. انعطاف پذیر کاری شرکت راه حل ارائه می دهد به اشتراک گذاشته میز اختصاصی میز دفتر خصوصی و حتی دفتر کار مجازی در نظر دارد.

او اظهار داشت که کوتاه و اجاره فضای اداری موافقت نامه در حال رفتن به اولویت کسب و کار با توجه به عدم اطمینان از آنچه در پیش روست.

"ما انتظار ندارد coronavirus اتفاق می افتد اما آنچه اتفاق می افتد در دو سال از در حال حاضر ؟ وجود دارد یکی دیگر از بیماری همه گیر است که اخلال من اجاره و من گیر کرده در یک قرارداد طولانی مدت?"

در رابطه با ایمنی کار مشترک فضاهای الماس گفت که این شرکت جدید ناپل محل است که برای باز کردن در ماه فوریه در 4850 تمیمی دنباله N. متمرکز شده است برخی از این پست-همه گیر از آن به عنوان حریم خصوصی بیشتر و بهتر تصفیه هوا. امکانات جدید ارائه خواهد شد از 18 ، 000 فوت مربع از فضای کسب و کار است.

سرمایه گذاری X کنونی ناپل محل در مرکتو دیدم کوچک "غوطه" در عضویت در آوریل میان همه گیر اما دیدم بیشتر ثبت نام های جدید-یو پی اس در ماه جولای نسبت به لغو. محل در حال حاضر 153 عضو دارد.

در حال جنوب غربی فلوریدا کسب و کار در حال حاضر ساخت دفتر تغییرات در میان همه گیر?

در حالی که آن را خیلی زود برای دیدن دقیقا چگونه این بیماری همه گیر خواهد شد و تاثیر بسیاری در جنوب غربی فلوریدا کسب و کار استفاده از فضاهای اداری, نمایندگان تجاری شرکت املاک و مستغلات لی و همکاران می گویند که آنها را دیده ام بسیاری از علاقه اخیر در گسترش است.

"ما شاهد فعالیت های بسیار که غیر معمول است" گفت: Michael ماهان, معاون رئیس جمهور از لی و همکاران در شرکت ناپل-فورت مایرز ،

و در حالی که وجود دارد برخی از شرایط که در آن کسب و کار باید ریخته دفاتر به دلیل مسائل مالی از این بیماری همه گیر است و کمتر شایع در جنوب غربی فلوریدا, او گفت:.

جای خالی افزایش نرخ را در میان فضاهای اداری در جنوب غربی فلوریدا اما نه به طور چشمگیری با توجه به داده های جمع آوری شده توسط لی و همکاران. در ذغال سنگ County, نرخ رفت و از 9.3 درصد در سه ماهه اول سال به 9.6 درصد در سه ماهه دوم و پس از آن 9/9 درصد تا کنون در سه ماهه سوم. در لی نرخ رفت و از 4.3 درصد به 4.9 درصد و سپس به 5 ٪ در حال حاضر.

ماهان اجاره برای ناپل' بانک مرکزی آمریکا مرکز و گفت که پس از پایان مارس حداقل یک دوجین شرکت های ابراز علاقه در حال حرکت به داخل ساختمان.

بسیاری از کسب و کار که در لیست در حال گسترش خود را در فضای پیمانکاری, او گفت:.

ماهان انتظار دارد تقاضا بالاتر برای بیشتر-گسترش-کار کردن فضاهای با توجه به نگرانی های بهداشتی در آورده با این بیماری همه گیر.

"من فکر می کنم که در دراز مدت اثرات," او گفت:. "آنها در حال رفتن به رفتن به بزرگتر مکعب ... دفاتر بودند کاهش و من فکر می کنم آن را در حال حاضر رفتن راه دیگر."

رسیدن به اندرو Wigdor در awigdor@gannett.com و در توییتر @andrew_wigdortinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن