'بزرگ Publix' در جزیره مارکو به اواخر ماه ژوئن; تخریب را آغاز و در هفته بعد

عمر رودریگز Ortiz مارکو عقابمنتشر شده 12:17 PM EDT Jun 3, 2020Publix در مغازه ها از مارکو خواهد شد ژوئن 27, به

توسط ABTINNEWS در 14 خرداد 1399

Publix در مغازه ها از مارکو خواهد شد ژوئن 27, به گفته یک سخنگوی این شرکت است.

کارکنان در حال حاضر مشغول به کار در "بزرگ Publix" به عنوان مردم محلی آن را تماس ارائه خواهد شد موقعیت در اطراف مکان با توجه به برایان غرب, جامعه, مدیریت روابط با Publix.

"ما بسیار مفتخریم که ما در 90 سال سابقه ما هرگز اخراج," او نوشت: به مارکو عقاب در ژوئن 3.

فروشگاه تخریب آغاز خواهد شد و در هفته بعد با توجه به غرب است. "ما باید یک جدول زمانی دقیق برای ساخت و ساز," او گفت:.

فروشگاه جدید ساخته شود در همان محل باز خواهد شد مدتی در سال آینده با توجه به غرب است. "من فقط می توانم به اشتراک گذاری است که محل جدید باز خواهد شد در سال 2021," او نوشت.

مارکو جزیره شورای شهر به تصویب یک قطعنامه Jan. 22 اصلاح آن سایت طرح توسعه.

توسعه مجدد از این سایت تا به حال تایید شده در دسامبر 2018 با توجه به گزارش کارکنان. در هنگام ارسال مدارک به شهر اما متقاضی را شامل نمی شود تجدید نظر ارتفاع و در نتیجه آن تایید شد.

"این پروژه توسعه مجدد تصویب شد در ماه دسامبر 2018 و فقط از طریق حذف تجدید نظر معماری طرح نمی شد ارائه شده برای تصویب نهایی پس از آنچه آنها انجام شد و ارائه آن برای تصویب در حال حاضر گفت:" ماری هولدن ارشد برنامه ریز شهر در جلسه شورای.

تایید اصلاحیه شامل تغییرات مانند شکستن ساختمان توده در عقب علاوه بر این از باهاما کرکره تغییر سقف سازه در مقابل رنگ و مواد تغییر یافته است.

لنس شیرر با خبرنگار عقاب گزارش در ماه مه سال گذشته در این فروشگاه جدید را افزایش می دهد به 48000 متر مربع است.

"در این زمان ذخیره شده است کمی بیش از 40 ، 000 متر مربع. ft., بنابراین فروشگاه جدید خواهد بود بطور قابل توجهی بزرگتر" غرب نوشت: به عقاب در Jan. 21. "آن را نیز شامل یک داروخانه و یک مغازه مشروب فروشی."

عقاب اولین گزارش در مورد این شرکت برنامه ریزی برای تخریب فروشگاه مواد غذایی در سال 2018 است.

تماس با عمر در omar.rodriguezortiz@naplesnews.com و او در توییتر دنبال as @Omar_fromPR. حمایت از کار خود را با عضویت در ناپل اخبار روزانه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب