اتاق موسیقی می رود مجلسی-کمتر: شمال کشور موسیقی کلاسیک جشنواره رشد پایه فن در زوم

جسیکا Skropanic ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 9:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 4, 2020آن را سخت به بازی موسیقی مجلسی

توسط ABTINNEWS در 15 خرداد 1399

آن را سخت به بازی موسیقی مجلسی که مردم نمی توانند جمع آوری با هم در یک اتاق.

این چالش به صورت تثلیث آلپ مجلسی جشنواره موسیقی سازمان ایان Scarfe از سان فرانسیسکو.

جشنواره طراحان تصمیم به رفتن به جلو با تابستان-طولانی جشنواره دهمین سالگرد با وجود COVID-19 خاموش شدن در حال حرکت آن را به پلت فرم آنلاین زوم. در عوض از نوازندگان از سراسر جهان جمع آوری در شهرستان ترینیتی برای کنسرت ها و کارگاه های آموزشی, این برنامه یک سری از اجراهای فردی و میکسر با نوازندگان.

کنسرت برنامه ریزی شده از طریق ژوئن تا کنون معمولا از ویژگی های دو یا سه تکنوازی زوم در هر جلسه. نوازندگان انجام یک مصاحبه کوتاه با Scarfe قبل از بازی آنها در انتخاب خود را از موسیقی.

مخاطبان در این دو کنسرت در ممکن است شامل جدید مهمان زندگی در خارج از کشور و همچنین جشنواره به طور منظم Scarfe گفت. پاسخ بود به شدت مثبت — طوری برنامه ریزان را ممکن دیجیتال جریان بخشی از آینده جشنواره است. شرکت کنندگان در گذشته نظر آنها را دوست داشت و آشنایی با هنرمندان و همچنین شنیدن آنها بازی کند.

برخی از منزل فرد در حوادث هنوز هم ممکن است به جلو بروید بعد در تابستان اگر محدودیت در تجمعات برداشته و هنرمندان خواهد بود ایمن سفر.

Coronavirus shutdown قطعا "تحت تاثیر جشنواره رشد گفت:" Scarfe که برنامه ریزی شده در این سال به گسترش این جشنواره شامل سالن بیشتر در ترینیتی شهرستان و آنهایی که در هومبولت و شستا بوده است. "ما تا به حال برنامه های بزرگ (برای) کنسرت در ده ها تن از جوامع کلاس های کارشناسی ارشد, باز, تمرینات و سخنرانی های آموزشی."

جشنواره هنرمندان قرار گرفتند خاموش کردن بیش از حد. بسیاری تا به حال خود را در کل سال 2020 کنسرت برنامه — و امرار معاش خود را — از بین برود توسط COVID-19 خاموش Scarfe گفت.

اخبار مرتبط:

آبشار مدنی دیگر زنده سالن منتظر باز گشت از COVID-19: 'اگر در خوشه وجود دارد تمام تغییرات پویا'

Burney کشور هنرمند livestreams کنسرت به خانه جمعیت از نشویل در طول coronavirus خاموش

سیستم عامل آنلاین مانند زوم کمک کند اما منحنی یادگیری است که تند برخی از نوازندگان. "ما مجبور شدند به یاد بگیرند که چگونه برای اجرای خود ما ضبط جلسات چگونه به تدریس و آموزش موسیقی به صورت آنلاین و چه به livestream اجرای."

برای آینده Scarfe است که درخواست برای کمک های مالی برای کمک به نوازندگان دریافت و ضبط و متعلقات و آموزش های مورد نیاز برای انتقال اجرای برنامه های آنلاین به فرمت های. "من گفتن خودم سال نیاز دارم (برای این کار)," او گفت:. "در حال حاضر من هیچ چیز دیگری را انجام دهد."

تثلیث آلپ مجلسی, جشنواره موسیقی, کنسرت, رایگان هستند; کمک های مالی پذیرفته شده است. رفتن به https://www.trinityalpscmf.org/ برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام برای شرکت در یک زوم کنسرت.

تثلیث آلپ مجلسی جشنواره موسیقی ژوئن کنسرت در زوم

  • ساعت 11 صبح 7 ژوئن: مهمان هنرمندان ویولن ماریا Korndorfer لوسرن, سوئیس; و نوازنده جیمز Jaffe از سان فرانسیسکو.
  • ساعت 11 صبح ژوئن 14: مهمان هنرمندان تنور ساموئل Levine از فرانکفورت آلمان; ضربی اوون ویور برگن, نروژ; و ویولونیست اما استیل کپنهاگ, دانمارک.
  • 5 p. m. ژوئن 20: مهمان هنرمندان پیانیست Britton روز و نوازنده اوان کان هر دو از سان فرانسیسکو و ویولونیست Liana Berube از Vallejo.
  • 5 p. m. ژوئن 27: مهمان هنرمندان پیانیست امی Zanrosso از اوکلند ویولونیست آلیسا رز سان فرانسیسکو و ماندولین هنرمند تریستان Scroggins از نشویل ،

جسیکا Skropanic است ویژگی های خبرنگار برای ثبت افکن/ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او را پوشش می دهد شیوه زندگی و سرگرمی داستان و هفتگی هنر ویژگی d.یک.t.e. او در توییتر دنبال کنید @RS_JSkropanic و on Facebook. تاریخ جسیکا در خارج! و نه کال تفریح Facebook ، برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز. با تشکر از شما.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن