جورج Floyd: مقامات از سراسر شمالی وزارت امور خارجه در واکنش به قتل یک پاسخ متفاوت

انزال زن, Shulman ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 11:00 AM EDT Jun 10, 2020گسترده اعتراض عمومی قتل جورج فلوید پس از

توسط ABTINNEWS در 21 خرداد 1399

گسترده اعتراض عمومی قتل جورج فلوید پس از مینیاپولیس افسر زانو در گردن او برای تقریبا نه دقیقه گسترش به شمال کشور که در آن مقامات مجری قانون در سراسر منطقه را محکوم کرده اند مرگ فلوید یک نوجوان سیاه پوست به دست یک افسر سفید.

اما برای مردم در همان صنعت و همان منطقه از کالیفرنیا پاسخ خود را به طور قابل توجهی متنوع.

در ردینگ رئیس پلیس لایحه <url> نوشت: Facebook post محکوم فلوید کشتن اما او کاهش یافته است به زانو در همبستگی با معترضان در خارج از شهرستان سالن. هنوز <url> به سادگی به نام سیستمیک نژاد پرستی و سوء استفاده از قدرت توسط برخی از افسران در یک راهپیمایی شنبه گفت: قتل فلوید و دیگری سیاه Ahmaud Arbery بودند "فقط مشمئز کننده است."

<url> این شهرستان در سطح همتای Shasta County Sheriff اریک Magrini شده است کمتر خاص در مورد فلوید را کشته و پس از اینکه به زور به زانو در آن زمان افسر درک چوین.

Magrini به حال عموم خطاب فلوید مرگ تا 10 روز پس از این واقعیت که او در Facebook بخشی برای پاک کردن هوا مورد موضع خود در قتل, بلکه در دولت coronavirus اقامت-صفحه اصلی سفارش.

"من محکوم کردن هر نوع نیروی بیش از حد و یا غیر اخلاقی درمان از شهروندان ما. بعلاوه من نمی تحمل هر گونه بی عدالتی اجتماعی," او نوشت. "خود را به عنوان کلانتر من انتظار دارم همه پرسنل گروه به درمان هر عضو از جامعه ما با عزت و احترام است."

همانطور که برای بقیه از جنوب, دولت, پاسخ از سیاستمداران و مقامات مجری قانون باید شامل همه چیز را از زانو در همبستگی با معترضان به decrying فلوید مرگ به عنوان "maddeningly قابل پیشگیری است."

'وحدت بالاتر از همه': چگونه صلح غالب در جورج فلوید اعتراض در مرکز شهر ردینگ و تالار شهر

در اینجا نگاهی به واکنش ها تا کنون از <url>, Magrini و دیگر مقامات در منطقه است.

ردینگ اداره پلیس

<url> اولین بیانیه عمومی در Floyd مرگ رو مستقیما به نقطه.

"جورج فلوید باید امروز زنده" رئیس پلیس نوشت.

اما فقط پس از <url> نوشت: در مورد فلوید را "غیر قانونی بزدلانه" کشتار " معترضان در خارج از شهر سالن بودند unenthused با پاسخ.

در حالی که mingling, <url> خواسته چند تا از آنها را که آیا آنها می خواهم دیده می شود ، یکی گفت: او اهمیتی نمی دهند و آن را "دیر" در حالی که Stephanie Miller, 62 گفته او مهم نبود. میلر می خواستم <url> را به زانو در همبستگی علیه خشونت پلیس بود و مقامات مجری قانون انجام داده اند در برخی از مناطق.

"من می خواهم به احساس مثبت در مورد او ... اما ما تا به حال هرگز در یک وضعیت مانند این که در آن او مورد آزمایش قرار گرفت به گام تا و ببینید که در آن او می ایستد" میلر گفت: پنج شنبه.

<url> کاهش یافته است, درخواست میلر چه خوب آن را انجام دهد به عنوان دیگر معترضان فریاد زد: "نشان می دهد که شما انسان را به زانو!"

دو روز پس از تعامل میلر هنوز دلسرد.

"من نمی خواهید برای آمدن در سراسر مانند من در تلاش بود برای قرار دادن پایین رئیس <url>; که نیست قصد من. من فقط شگفت زده برای دیدن این نگاه در چهره اش ناراحتی," او گفت:. "زمانی که من به دنبال در چهره اش, من, فقط," اوه خدای من این مرد را نمی خواهم به اینجا او نمی خواهید به صحبت کردن با من.'"

اما در این تا حد زیادی محافظه کار و طرفدار اجرای قانون منطقه برخی از حامیان تقدیر <url> برای غارنوردی.

جورج Floyd: چرا برای پایان دادن به این اعتراض بود 'سورئال لحظه جادویی' به صورت یک ردینگ پلیس گروهبان

چند روز بعد رئیس پلیس آمد اشاره کرد و با کلمات خواستار خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند در شنبه ماه مارس است.

"این مرگ و میر و دیگران قبل از آنها غیر ضروری و بی رحمانه یادآوری" <url> گفت: جمعیت "چگونه ضعیف بسیاری از مردم از رنگ در حال درمان در کشور ما ... توسط مردم با پوشیدن همان لباس به عنوان من."

شاستا شهرستان کلانتر دفتر

Magrini نمی بازگشت دو پیام از رکورد افکن به دنبال اظهار نظر در Floyd مرگ و مسائل دیگر قبل از او ساخته شده خود را ارسال اواخر پنج شنبه شب.

فلوید را قتل اتفاق افتاده در روز یادبود و سکوت از کلانتر تا آن زمان نمی نشستن به خوبی با برخی از اعضای جامعه — به خصوص با توجه به مقامات از سراسر منطقه در حال حاضر محکوم آن است.

"هر روز که آنها نمی آیند و با یک بیانیه آن را تضعیف آنچه که ما در حال تلاش برای رسیدن به اینجا به عنوان عمومی و چه آنها ظاهرا در حال تلاش برای رسیدن به همبستگی" گفت: برگرد. آلن اوبراین یک وزیر در زائر جماعت کلیسا UCC در ردینگ که با حضور هفته گذشته در اعتراض به این Shasta County Courthouse.

در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه با Shasta County شهروندان دفاع از احترام Magrini نمی آورد تا قتل در کلمات خاص و او کاهش یافته است به هر سوال از یک خبرنگار قبل از این رویداد آغاز شده است.

روز بعد در روز شنبه, مارس, Magrini همچنین استفاده غیر مستقیم زبان که پرداختن به کشتن.

در همان رویداد که در آن <url> به نام لباس شخصی فساد و محلی پاستور Curley ویلسون گفت: "همه زندگی در حال رفتن به موضوع سیاه و سفید زندگی می کند ماده" Magrini گفت: جمعیت مذهبی خود را در پس زمینه به معنی "عشق همسایه خود را و هر کس به همان اندازه است."

"این است که قانون طلایی و من فکر می کنم که در مورد هر وضعیت و در هر شرایط" Magrini به جمعیت گفت.

کلانتر آیا, اما, در, رادیو, جمعه به آدرس یک شایعه است که او خواسته بود ارتش, اعضای, به روز سه شنبه در اعتراض به انکار این ادعا ناشی از یک داستان در یک کافه.

"در هیچ شکل و هرگز با من در آغوش هر نوع فشار گروه انجام هر گونه تماس با اسلحه به ... deputize کسی تماس بگیرید و یا کسی که در" او گفت: در آتش سوزی های رادیویی.

شایعه در مورد شبه نظامیان ناشی از دو ناشناس مردان به نقل از یک کافه خبر که بنا به گزارش ها اشاره نمی Magrini با نام اما گفت: "کلانتر" بود و خواسته آنها را به وجود دارد.

توضیح در Facebook, Magrini گفت: دو گروه مختلف رسیده به دفتر کار خود در روز, تظاهرات, نه راه دیگری در اطراف.

"اولین گروه Cottonwood جامعه دیده بان من ارسال یک پیام حاکی از رفتن آنها برای حضور در این اعتراض. یکی دیگر از گروه شمال کالیفرنیا شبه نظامیان به کلانتر دفتر اصلی. آنها گفت: سوابق کارمند آنها در شهر برای اعتراض به," او نوشت. "من تکرار نکردم درخواست و یا درخواست هر گروه و یا سازمان ها به شهر می آیند به نظر می رسد در هر رویداد."

مرتبط با: کلانتر دانست و در مورد شبه نظامی اما نمی دعوت به تظاهرات ردینگ

یکی از مردان ذکر شده که ظاهرا داشتن تماس از "کلانتر" نیز نمی بازگشت یک پیام ضبط می شوند.

برخی از غیر معترضان در این مراسم را تکذیب کرد که بخشی از یک گروه شبه نظامی اما یکی از مصاحبه های ضبط افکن ادعا با عضویت سه Percenters یک اسلحه-دفاع گروهی که می گوید هدف آن ایستاده اند تا به دولت استبداد.

در حالی که برخی از افراد در گروه غیر معترضان نگه داشته و برای خود و دیگران به نظر می رسید قصد تهدید آمیز و یا حتی تحریک دعوا شرکت کنندگان گفت.

میلر گفت: یکی از ضد معترضان رفت تا به یک جوان آفریقایی آمریکایی و شروع به فریاد "تمام زندگی مهم نیست!" در چهره اش.

"او شروع به گرفتن نزدیک و شما می توانید بگویید این مرد بود خوشحالم که آن را اتفاق می افتد" میلر گفت.

در ضمن اوبراین گفت: مردم در وانت بارها و بارها توپ رو از طریق اعتراض در راه است که او احساس "عمیقا نا امن" در حالی که ممفیس Anyolite, اعتراض, سازمان گفت: حداقل یک ظاهری شبه نظامیان عضو به نظر می رسید به دنبال یک مبارزه است.

"شبه نظامیان می خواستند ما را به هیجان زده به طوری که آنها می تواند پلیس ما برای عدم وجود یک کلمه بهتر است," او گفت:.

اوبراین گفت: او ناراحت شد که کلانتر, تا به حال نه خطاب به شبه نظامیان شایعه که از پنج شنبه صبح.

"اگر مردم در خودخوانده گروه شبه نظامی است که احساس آنها در حال گرفتن نشانه خود را شکل اجرای قانون و سپس اجرای قانون حق دارند (آنها را متوقف کند)" او گفت:. "من درک این واقعیت است که مقامات اجرای قانون نیاز به انجام همه چیز آنها می توانند برای نشان دادن همبستگی. اما آن را ناامید کننده زمانی که همبستگی خود را تنها تا کنون می رود."

دیگر چه گفته اند در مورد فلوید را به قتل

پاسخ نیز متنوع در سراسر منطقه با یک رئیس پلیس در نظر گرفتن زانو در کنار مردم و در برخی از بخش تماس فلوید کشتن بلکه با تمرکز بر متعاقب آن غارت و بی اعتمادی از پلیس.

کوه شستا رئیس پلیس Parrish متقابل در زمان زانو در همبستگی با معترضان در حالی که Butte County Sheriff Kory Honea توییتی در حروف که او بود "خشمگین, منزجر, نا امید, غم, نگران است." لینک دادن به یک بیانیه کامل در Floyd را قتل Honea حتی یک نقطه از ذکر "قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین."

Shasta County سرپرست لئونارد Moty سابق ردینگ رئیس پلیس به نام فلوید کشتن "نفرت" در نشست روز سه شنبه.

"من به شما بگویم که نه تنها من شوکه و نگران اقدامات این افسر ... من متاسفم که چیزی که می تواند اتفاق می افتد در کشور ما هنوز" Moty گفت برای او خوشحالم چوین متهم شد و امید سه افسران که نمی شود او را نیز خواهد در صورت عمل است. آن دسته از افسران در حال حاضر متهم شده است به عنوان به خوبی.

همکار سرپرست جو Chimenti سپس تکرار Moty نظرات و گفت: "هیچ کس در این سیاره است که احتمالا می تواند توجیه اقدامات کسانی که افسران پلیس."

و بر روی far North Coast, Del Norte شهرستان کلانتر اریک Apperson گفت: در Facebook او "عمیقا ناراحت" با تصویری از فلوید مرگ "و همچنین عدم پاسخ از دیگر نزدیک یونیفورم پرسنل که بی تفاوت به نظر می رسید." Apperson همچنین با اشاره تظاهرات برنامه ریزی شده برای شهرستان و خواست شهروندان به "ادامه خواهد داد به عنوان مثال برای بسیاری از جوامع دیگر در خارج از Del Norte شهرستان است."

این Tehama County معاون کلانتر انجمن گفت: مرگ ناشی از "یک استفاده نامناسب از زور است که باید به نام" بلکه متمرکز پیام بر اساس این ایده که "هیچ کس متنفر بد پلیس بیش از پلیس خوب."

"ما نباید رنگ تمام مأموران اجرای قانون با همان قلم مو پهن. آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر آرامش و شفا و نه نفرت و نابودی" این گروه Facebook پست می خواند.

این Shasta County دفتر دادستان منطقه به سادگی گفت: آن "را نه برای خشونت در هر شکل و توسط هر کسی" و ارائه تسلیت به Floyd خانواده در حالی که دولت جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برایان Dahle انتشار بیانیه ای خواستار فلوید مرگ "بی معنی" و تصدیق کرد که نژاد پرستی یکی از مسائل که در آن کشور نیاز به "انجام دهید بهتر است."

بعد در Dahle بیانیه این سناتور گفت که "شورش, غارت و بی قانونی ... قابل قبول نیست."

در ضمن Siskiyou County District Attorney کرک Andrus نوشت: یک پست طولانی در Facebook گفت: فلوید را کشته است "مشتعل دراز مدت تاریخی تروما است که ریشه در نژاد پرستی و نابرابری است." ثانیه نیز اذعان کرد که "به عنوان دادستان منطقه آن است که مسئولیت من به تعقیب کسانی را انتخاب کنید که خشونت و غارت و یا بی قانونی به ضرر جامعه ما است."

"من نمی توانم تصور کنید," او نوشت: "که هر تفکر فرد می داند که چگونه او به هر چیزی باشد اما به طرز وحشیانه ای, غم انگیز و maddeningly قابل پیشگیری است."

انزال زن, Shulman را پوشش می دهد یک کمی از همه چیز را برای ثبت شوند. به طور خاص او را دوست دارد به نوشتن در مورد مسائل این جامعه از طریق فرم داستان سرایی. کار او اغلب مراکز محلی جرم امکانات و سیاست و موفق به کسب جوایز برای بهترین نوشته, بهترین کسب و کار پوشش و بهترین گزارش های تحقیقی در کالیفرنیا اخبار انجمن ناشران را بهتر روزنامه های مسابقه. او در توییتر دنبال کنید (@ashulman_RS) او را در 530-225-8372 و برای حمایت از کار خود را, لطفا با عضویت در.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن