فروش عمده ایرپلاگ های tpn

قطعا همه ما با اهمیت استفاده از تجهیزات ایمنی در هنگام کار آشنایی داریم. استفاده از تجهیزات ایمنی در هنگام کار

توسط مدیر سایت در 30 خرداد 1402

قطعا همه ما با اهمیت استفاده از تجهیزات ایمنی در هنگام کار آشنایی داریم. استفاده از تجهیزات ایمنی در هنگام کار به خصوص کار های پر خطر جز اصول اولیه است. نوعی از مشاغلی که استفاده از تجهیزات ایمنی در آن ها بسیار مرسوم و واجب است، مشاغل پر سر و صدا هستند. در این مشاغل برای حفظ سلامت گوش باید از تجهیزات محافظ گوش استفاده شود. شما عزیزان میتوانید با مراجعه به بخش ایمنی فردی و از زیر منو تجهیزات محافظ گوش به این بخش دسترسی داشته باشید. ما امروز در این بخش در مورد انواع گوشی ایرپلاگ ها برای شما صحبت خواهیم کرد. اما ابتدا پیش از اشاره به این محصولات به برخی محصولات گوش گیر ایرپلاگ نیز اشاره خواهیم کرد. همچنین در ادامه در مورد کاربرد و انواع ایرپلاگ ها به صورت تخصصی برای شما عزیزان صحبت میکنیم. پس تا انتهای این بلاگ همراه تیم ما باشید.

گوشی ایرپلاگ:

ایرپلاگ، نامی بسیار آشنا برای اهالی صنایع است. از این نوع گوشی بسیار در صنایع مختلف و گوناگون استفاده میشود. انواع گوشی ایرپلاگ در واقع نوعی از تجهیزات محافظت از گوش به شمار میرود که از گوش محافظت میکند. کار انواع گوشی ایرپلاگ محافظت از گوش در مقابل صدا های ناهنجار است. در بسیاری از کار های ایمنی از این نوع گوش گیر ایرپلاگ استفاده میشود. ایرپلاگ ها در واقع نوعی از تجهیزات ایمنی هستند که داخل گوش قرار میگیرند. ایرپلاگ ها انواع گوناگونی در برند های متنوعی دارند. در ادامه در مورد انواع این ایرپلاگ ها و برند های مختلف آن که در شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور به فروش میرسد، صحبت خواهیم کرد. همچنین از این دسته از تجهیزات ایمنی در هنگام استفاده از ایرماف ها نیز استفاده میشود. گوشی ایرماف در واقع نوعی دیگر از تجهیزات محافظ گوش است که روی گوش قرار میگیرد.

ایرپلاگ تدبیر پاسارگاد نواور:

محافظ داخل گوش یا ایرپلاگ تدبیر پاسارگاد نواور یک محصول کارآمد و اقتصادی است که به طور گسترده در صنایع مختلف مانند صنعت هواپیمایی، کارخانه جات، صنعت موسیقی، ورزش و سایر فعالیت‌های مرتبط با صدا استفاده می‌شود. ایرپلاگ یا محافظ داخل گوش به دلیل قابل حملیت، کارآیی بالا، سبکی و قابلیت تنظیم بودن، در برابر صداهای بلند و ناخواسته، صداهای مزاحم و همچنین در محیط‌های صنعتی با صدای بلند، محافظت می‌کند. علاوه بر این، محافظ داخل گوش ها نسبت به گوش‌های بی‌حفاظت، از خطرات ناشی از بلایای طبیعی مانند آتش سوزی و زلزله، محافظت می‌کند.

محافظ داخل گوش تدبیر پاسارگاد نواور از جنس سیلیکون بوده و با دقت و اختصاص طراحی شده است تا به بهترین شکل ممکن به گوش شما بنشیند و از ورود هرگونه صدای غیر ضروری به گوش شما جلوگیری کند. همچنین، این محصول با توجه به نیاز کاربر، در سایزهای مختلفی عرضه می‌شود.

به طور کلی، محافظ داخل گوش یا ایرپلاگ تدبیر پاسارگاد نواور یک محصول بسیار کارآمد و مفید است که می‌تواند به شما در حفاظت از سلامتی گوش‌های خود در برابر صداهای مزاحم و خطرات ناشی از بلایای طبیعی، کمک کند.

کابرد گوشی ایرپلاگ

عملکرد ایرپلاگ ها:

این نوع از تجهیزات محافظت کننده از گوش در داخل گوش قرار میگیرند. گوشی ایرپلاگ با قرار گرفتن درون گوش مانع از ورود هر گونه صدا ناهنجار به داخل گوش میشود. در واقع ایرپلاگ با جایگیری در گوش، تمامی سوراخ گوش را میگیرد و مانع از ورود صدا های ناهنجار به گوش میشود. اگر بخواهیم در مورد عملکرد این گوش گیر ایرپلاگ برای شما عزیزان صحبت کنیم میتوانیم به صدا های انفجار های محیب اشاره کنیم. در این انفجار ها بسامد و نوسانات صدا به قدری است که ممکن است به گوش آسیب های جدی و جبران ناپذیری برسد. اما با استفاده از این گوش گیر گوش های شما از این آسیب خطرناک در امان خواهد ماند. ایرپلاگ با قرار گیری و جایگیری مناسب در گوش و به علت جنس فشرده آن تقریبا میزان آسیب به گوش را صفر میکند. در ادامه بیشتر در مورد ایرپلاگ جذاب صحبت خواهیم کرد.

اما پیش از آن پیشنهاد ما به شما که به دنبال محافظ گوش مناسب برای خود و کارکنانتان هستید، مشاهده محصولات ایرماف است. ایرماف ها در واقع نوعی از محصولات محافظ گوش هستند که روی گوش قرار میگیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ایرماف مراجعه کنید.

چرا باید از محافظ داخل گوش استفاده کنیم؟

ایرپلاگ شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور

انواع گوشی ایرپلاگ:

همانطور که گفتیم ایرپلاگ ها انواع واقسام متفاوت و گوناگونی را دارند. به صورت کلی ما انواع گوشی ایرپلاگ را به سه قسمت تقسیم بندی میکنیم. اولین نوع آن گوش گیر ایرپلاگ اسفنجی نام دارد. این نوع از ایرپلاگ یکی از محبوب ترین نوع ایرپلاگ ها میباشد که در تصویر بالا نیز عکس مربوط به آن را مشاهده میکنید. جنس ایرپلاگ اسفنجی از فوم پلیمریزه شده میباشد. وزن این نوع گوش گیر بسته به برند آن متغیر است. اما میزان تقریبی وزن ایرپلاگ اسفنجی معادل ۱۰ گرم است. ایرپلاگ اسفنحی به خوبی مطابق با شکل گوش قرار میگیرد. نوع دوم این ایرپلاگ، ایرپلاگ ۴ پله نام دارد. در واقع ایرپلاگ ۴ پله از ۴ لبه تشکیل شده که داخل گوش قرار میگیرد. همچنین جنس این ایرپلاگ از الاستومر بسیار با کیفیت و مرغوب ساخته شده است. به شکلی که به به خوبی میتواند گوش را بپوشاند و از آن محافظت کند.

حالا به نوع سوم ایرپلاگ ها میرسیم. نوع سوم این دسته از گوش گیر ایرپلاگ، ایرپلاگ ۳ پله نام دارد. ایرپلاگ ۳ پله در واقع از ۳ لبه تشکیل شده است. وزن این ایرپلاگ و همچنین ایرپلاگ ۴ پله تقریبا معادل ۱۵ گرم میباشد. جنس آن نیز بسته به نوع برند آن میباشد.. اما قالبا از مواد سیلیکونی بسیار مرغوب ساخته شده اند. انواع گوشی ایرپلاگ میتواند به خوبی درون گوش قرار گیرد و خود را مطابق با گوش وقف دهد. همچنین جنس آن ها طوری ساخته شده است که در هنگام استفاده اصلا گوش را خسته نکند.

ایرپلاگ نارنجی

انواع برند گوش گیر ایرپلاگ:

ایرپلاگ ها انواع و اقسام گوناگونی را دارند. همچنین در همین دسته از محصولات برند های مشابه و همچنین متفرقه بسیار زیاد است. به همین علت باید در انتخاب و خرید گوشی ایرپلاگ بسیار دقت کنید. زیرا در صورتی که شما در انتخابتان اشتباه کنید، ممکن است صدمات جبران ناپذیری به گوش خود وارد کنید. این آسیب ها میتواند شامل ناشنوایی حتی برای گوش شما باشد. یا حتی میتواند صدماتی به ناحیه داخل گوش وارد کند و طی زمان طولانی مدت گوش را زخم کند. به همین دلیل سعی کنید در انتخاب محصول گوشی ایرپلاگ از یک جنس مناسب و برند معتبر استفاده کنید. ما ضمن ارائه بهترین برند ها، ضمانت اصالت کالا را نیز به شما عزیزان ارائه میکنیم. این کار باعث اعتماد بیشتر شما عزیزان به ما خواهد شد. اما شما در ادامه میتوانید چند تا از برترین برند های ایرپلاگ را مشاهده کنید.

برند های ایرپلاگ:

 • E.A.R
 • 3M
 • xPand
 • Elvex
 • CanaSafe
 • Buffalo
 • Howard Leight

گوش گیر ایرپلاگ

بررسی برند های محصول ایرپلاگ:

همانطور که گفتیم انتخاب برند مناسب برای خرید یک محصول ایرپلاگ حرف اول را میزند. ما در فروشگاه تدبیر پاسارگاد نوآور بهترین برند ها را در این زمینه به شما عزیزان معرفی کردیم. همچنین ما افتخار داریم تا این محصولات را به قیمت عمده در فروشگاه خود به فروش گذاشته ایم. انواع گوشی ایرپلاگ در برند های مرغوب و با کیفیت در فروشگاه ما عرضه میشود.یکی از برند های معتبر در زمنیه ایرپلاگ اسفنجی، E.A.R میباشد. جنس این نوع از فوم پلیمریزه شده میباشد. همچنین برند دیگر معتبر در بین ایرپلاگ های اسفنجی، xPand میباشد که جز زیر مجموعه شرکت کاناسیف است. همچنین جنس آن نیز از فوم نرم پولی اورتان میباشد. اما یکی دیگر از شرکت های بسیار معتبر در این زمینه، شرکت 3M میباشد. جنس ان نیز از نوع ۴ پله الاستومر میباشد. این جنس جز جنس های درجه یک کشور چین میباشد.

اما برند معتبر دیگر در این زمینه، ایرپلاگ ۴ پله کاناسیف میباشد. انواع گوشی ایرپلاگ همانطور که گفتیم دارای ۴ پله میباشد. همچنین جنس آن از الاستومر بسیار با کیفیت میباشد. این محصول، تولید شرکت کاناسیف کشور کانادا است. توجه داشته باشید که بسیاری از محصولات ایرپلاگ و ایرماف در بازار با این برند جنس متفرقه و تقلبی هستند. ما در فروشگاه تدبیر پاسارگاد نوآور این محصول را با ضمانت اصالت کالا به شما عزیزان تقدیم میکنیم. همچنین برند های دیگر مثل الوکس، بوفالو و … جز محصولات بسیار با کیفیت ما در این زمینه میباشند.

یکی از محصولات بسیار مهم در تدبیر پاسارگاد نواور، محصولات دستکش ها هستند. دستکش های ایمنی جز محصولات بسیار مهمی هستند که در هر کاری که دست ها در آن نقش دارند به عللی استفاده میشود. به همین علت محصولات دستکش ایمنی انواع مختلفی برای هر کار و هر جای دارند.

ایرپلاگ یا محافظ داخل گوش چیست؟

ایرپلاگ یا محافظ داخل گوش یک دستگاه کوچک و قابل حمل است که طراحی شده است تا گوش های شما را در برابر صداهای زیاد و نویزهای محیطی محافظت کند.

این دستگاه ها با استفاده از فناوری های پیشرفته، می توانند صداهای محیطی را تا حد زیادی کاهش دهند و به شما کمک کنند تا بتوانید به صورت راحت و با کیفیت به موسیقی، صحبت با دوستان و خانواده و یا انجام فعالیت های روزمره بپردازید.

همچنین، محافظ داخل گوش تدبیر پاسارگاد نواور می تواند برای شنوندگانی که در برابر صداهای شدید محافظت می کنند، بسیار مفید باشند. به عنوان مثال، افرادی که در صنایعی مانند صنعت ساختمان، صنعت خودروسازی و یا صنعت هواپیمایی کار می کنند، می توانند با استفاده از این دستگاه ها، خطراتی مانند آسیب شنوایی را کاهش دهند.

چرا باید از محافظ داخل گوش استفاده کنیم؟

استفاده از محافظ داخل گوش بسیار حائز اهمیت است و دلایل متعددی برای استفاده از آن وجود دارد:

 • حفاظت از گوش ها در برابر صداهای بلند: صداهای بلند می‌توانند باعث آسیب به گوش ها شوند و باعث کاهش شنوایی، سرگیجه، افسردگی و در برخی موارد حتی ناباروری شوند. محافظ داخل گوش که به عنوان ایرپلاگ نیز شناخته می‌شود، می‌تواند از این خطرات جلوگیری کند.
 • حفاظت از گوش ها در برابر صداهای مزاحم: در برخی موارد، مثل در محیط کار، محل زندگی یا حتی در مکان‌های عمومی، صداهای مزاحم مانند صدای ترافیک، صدای آهنگ‌های بلند یا صدای ساخت و ساز ممکن است باعث تنش و اختلال در خواب شوند. استفاده از محافظ داخل گوش می‌تواند از این مشکلات جلوگیری کند.

 • حفاظت از گوش ها در برابر آلودگی صوتی: محافظ داخل گوش می‌تواند از ورود آلودگی صوتی به گوش ها جلوگیری کند. آلودگی صوتی مانند بازتاب صدا در فضاهای بزرگ، باعث افزایش صدای مزاحم و کاهش کیفیت صدا می‌شود.

 • افزایش کیفیت شنوایی: استفاده از محافظ داخل گوش می‌تواند به کاهش استرس، افزایش آرامش و بهبود کیفیت شنوایی کمک کند.

گوشی ایرپلاگ

مزایای گوشی ایرپلاگ:

گوشی های ایرپلاگ به خوبی درون گوش قرار میگیرند و مانع از ورود صدا ههای ناهنجار میشوند. همچنین گوش گیر ایرپلاگ میتواند به خوبی درون گوش قرار گیرد و خود را منطبق با ان حالت دهد. به همین علت این گوشی ایرپلاگ به خوبی صدا های اطراف را عایق میکند. همچنین به دلیل داشتن همچین خاصیتی به خود گوش آسیبی وارد نمیشود. یکی دیگر از مزایای گوش گیر های ایرپلاگ این است که میتوان به صورت هم زمان از آن با ایرماف ها استفاده کرد. به همین علت نیز کاربرد آن در صنایع بسیار زیاد و پر اهمیت میباشد. همینطور انواع ایرپلاگ ها در سایز ها و اندازه های بسیار مناسبی تولید میشوند. یکی دیگر از مزایای این ایرپلاگ ها جنس بسیار مناسب آن و ضد حساسیت بودن آن برای گوش ها میباشد. البته این موضوع صرفا برای برند ها مورد تایید ما صدق میکند. 

اما تمامی مزایای آن ها در همین بخش به اتمام نمیرسد. مزایای بسیار زیاد دیگری هستند که ایرماف ها دارند که بعد ها بیشتر در مورد آن ها صحبت خواهیم کرد.

الزام استفاده از انواع ایرپلاگ ها:

استفاده از این محصولات از اهمیت بسیار ویژه ای در بسیاری از کار ها و صنایع دارد. استفاده از انواع ایرپلاگ میتواند سلامت شنوایی شما را بسیار بسیار تضمین کند. اما به صورت کلی در هر شغل و صنعتی برخی از موارد باید رعایت شوند. رعایت بسیاری از این موارد نیاز به استفاده از لوازم ایمنی دارد. لوازم ایمنی انواع متفاوتی را برای هر صنعت و شغلی دارد. به همین علت ما در تدبیر پاسارگاد نواور توانایی ارائه انواع لوازم ایمنی را داریم. برای مشاهده تمامی لوازم ایمنی تدبیر پاسارگاد نواور روی لینک لوازم ایمنی کلیک کنید.

سخن پایانی:

و اما به سخت پایانی این بلاگ رسیدیم. امروز نیز برای شما عزیزان در مورد گوشی ایرپلاگ و کاربرد آن صحبت کردیم. همچنین به برترین برند ها و مزایای آن نیز پرداختیم. شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور فروشنده انواع تجهیزات ایمنی، جوشکاری، امداد و نجات، آتش نشانی و ترافیکی میباشد. ما افتخار داریم که یکی از بزرگترین فروشندگان در این زمینه هستیم. همچنین لامز به ذکر است که تمامی محصولات ما به قیمت عمده و با ضمانت اصالت کالا به فروش میرسند. همچنین امکان ارسال تمامی محصولات ما به سراسر ایران وجود دارد. ما افتخار داریم تا یکی از بزرگترین فروشندگان تجهیزات ایمنی در سراسر ایران باشیم. شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور یک شرکت بزرگ و ثبتی در این زمینه است. شما عزیزان میتوانید یک خرید آسان و بی دغدغه را از فروشگاه ما داشته باشید. شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور همواره در خدمت شما عزیزان گران قدر میباشد.

منبع: ایرپلاگ تدبیر پاسارگاد نواور

آخرین مطالب