پس از جورج فلوید مرگ کالیفرنیا مدارس ارشد, فراخوان برای طرح جدید در نژادپرستی و تعصب

آسوشیتد پرس منتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 2, 2020سان فرانسیسکو (AP) — کالیفرنیا رئیس آموزش و پرورش

توسط ABTINNEWS در 13 خرداد 1399

سان فرانسیسکو (AP) — کالیفرنیا رئیس آموزش و پرورش روز دوشنبه گفت او قصد دارد به رهبری تلاش با تمرکز بر نژاد پرستی در مدارس دولتی در طول عاطفی اظهارات در مورد جورج فلوید که کشتن او را ترک کرده است در تلاش برای پاسخ به کودکان خود که پرسید: "چرا این اتفاق افتاد؟"

"در حال حاضر زمان برای رسیدگی به نژاد پرستی و ضمنی و تعصب در آموزش و پرورش" تونی Thurmond گفت: پلک زدن اشک در طی یک جریان زنده دوشنبه. "ما نباید اجازه دهید این لحظه به دور بماند."

Thurmond تنها انتخاب دولت رسمی است که آفریقایی آمریکایی.

Thurmond گفت که او رسیده است به دولت superintendents در سراسر کشور و آغاز گفتگو با کالیفرنیا آموزشی رهبران والدین و دانش آموزان بلکه فراتر از آموزش و پرورش (persian) و کار با مقامات منتخب روسای پلیس و سازمان های دولتی.

بیشتر: "هیچ بهانه ای برای خشونت': معترضان ردینگ رئیس پلیس به تاریخ روز سه شنبه مارس

"ما باید برای مقابله با نژادپرستی و تعصب در هر بخش از جامعه ما" گفت: Thurmond. "ما باید به فراتر از آموزش و پرورش به دلیل نژادپرستی آموخت."

مکالمات تمرکز بر روی چگونگی مدارس می توانند با ارائه آموزش بیشتر برای کارکنان و دانش آموزان در ضمنی و تعصب ساختمان همدلی و تحمل. آنها را نیز بررسی قوانین و نابرابری در کالیفرنیا مدارس که در آن سیاه و سفید و قهوه ای و دانش آموزان هستند بیشتر احتمال دارد به حالت تعلیق تحت فشار قرار دادند به نظام عدالت کیفری است.

Thurmond گفت که او شده است خالی از سکنه شده توسط Floyd کشته شدند در حالی که در بازداشت پلیس هفته گذشته در مینه سوتا و با تلاش آن را به عنوان یک انتخاب رسمی به عنوان یک مرد سیاه و سفید "که هر روز فکر می کند در مورد اثرات نژاد" و به عنوان یک پدر.

"دشوار است برای من به حس برای یک مرد چگونه می تواند خواهش و تمنایی برای زندگی خود و هنوز هم باید در زندگی خود snuffed," او گفت:. "دشوار است برای من به عنوان یک پدر و مادر بالا بردن آفریقایی-آمریکایی کودکان بدانید که چه می گویند, چگونه برای پاسخ به سوالات خود را زمانی که آنها از من بپرسید, 'پدر چرا این اتفاق می افتد ؟ ... (و) می تواند این اتفاق می افتد به آنها و که من ممکن است قادر به آنها را امن نگه دارید."

بیشتر: جورج فلوید اعتراض به روز رسانی های زنده: مراسم تشییع جنازه برگزار شد ژوئن 9 در هوستون; مرگ حکومت قتل; جمعیت جدا-گاز کشته در نزدیکی کاخ سفید

Thurmond گفت: او قدردانی معترضان بالا بردن صدای خود را اما خواست آنها را برای نشان دادن صلح آمیز است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن