'Glee' بازیگر Naya Rivera می ترسید مرده پس از ناپدید شدن از قایق در کالیفرنیا: 'ترجمه'

جرمی کودکان شهرستان ونتورا ستارهمنتشر شده 5:53 PM EDT Jul 9, 2020بازیگر Naya Rivera, بهترین و شناخته شده برای

توسط ABTINNEWS در 19 تیر 1399

بازیگر Naya Rivera, بهترین و شناخته شده برای نقش خود در "سرور و نشاط" است دیشب بعد از او ناپدید شد, از اجاره یک قایق در جنوب کالیفرنیا دریاچه شنبه با توجه به Ventura County Sheriff ،

ریورا وارد دریاچه Piru در شهرستان ونتورا حدود 60 مایلی شمال غربی لس آنجلس حدود 1 بعد از ظهر و اجاره یک قایق با 4 سال پسر گفت: سروان ، اریک Buschow سخنگوی ونتورا شهرستان کلانتر دفتر..

حدود 4 بعد از ظهر قایق داشت با پسر بچه داخل اما ریورا از دست رفته و وسیله نقلیه خود را هنوز هم در سایت. این کودک در حال حاضر در این شرکت از خانواده با توجه به Buschow.

"او امن است با اعضای خانواده" Buschow گفت.

33-year-old ریورا فرض غرق شده در دریاچه و یک جستجوی مداوم برای بدن Buschow گفت.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به ریورا را روزنامه نگار.

جستجو و نجات شیرجه تیم اعزام شد تا برای انجام یک جستجو و همچنین به عنوان یک کلانتر هلیکوپتر جستجو و هواپیماهای بدون سرنشین. منابع اضافی خواهد شد اعزام به ادامه جستجو در اوایل صبح روز پنج شنبه.

"پیش بینی ما با داشتن مقدار زیادی از منابع را در اینجا فردا از سرگیری در سپیده دم با چند تیم شیرجه از دولت دفتر خدمات اضطراری" Buschow گفت.

ریورا ستاره دار به عنوان سانتانا لوپز در فاکس موسیقی dramedy "Glee" که زد از سال 2009 تا 2015. جنوب کالیفرنیا بومی ریورا متولد و بزرگ شده در دره سانتا Clarita لس آنجلس حدود 20 مایل از دریاچه Piru.

او در آغاز زندگی حرفه ای خود را در سرگرمی در سن 4 با تکرار نقش در "مسائل خانوادگی" و "خانواده سلطنتی" را به عنوان به خوبی به عنوان جزئی حضور در دیگر نشان می دهد مانند "بی واچ" و "The Fresh Prince of Bel-Air" با توجه به IMDb.

اخیرا ریورا ستاره دار به عنوان Collette جونز برای سه فصل از یوتیوب قرمز سری "Step Up: آب بالا."

روز قبل از او رفت از دست رفته ریورا ارسال شده یک عکس در Instagram استقبال از او با عنوان "فقط دو نفر از ما."

در جولای 2, Rivera نوشت on Instagram: "هر سال شرایط یا نزاع هر روز به تو زنده است یک برکت و رحمت است. بیشتر از امروز و هر روز به شما داده می شود. فردا نه وعده داده است."

چند تا از ریورا را "سرور و نشاط" castmates در پاسخ به خبر, دعا برای بازگشت امن.

"ما باید تمام نماز ما می توانیم را به ما نیا به خانه ما" نوشت: Heather Morris که بازی بریتنی پیرس. "ما نیاز به عشق و نور است."

"لطفا دعا @nayarivera داشت و امن" خواننده دمی Lovato که یکی از ریورا عشق منافع در فصل 5 نشان می دهد, نوشته شده در Instagram داستان در کنار یک عکس از یک شمع روشن.

اواخر روز شنبه, Harry Shum Jr. (Mike Chang) پرسیدم دعا."

بازیگر Jackée Harry, که یک cameo به عنوان خودش در فصل 5 نشان می دهد, توییتی, "نماز برای دوست داشتنی Naya Rivera."

هری به اشتراک گذاشته یک صحنه دو شات هم از ریورا اول مجموعه تلویزیونی "خانواده سلطنتی."

"من او را تماشا شکوفه حرفه ای از زمان" هری نوشت. "لطفا با خدا قطع نمی این زندگی کوتاه است."

جرمی کودکان است اخبار و امنیت عمومی خبرنگار پوشش شیفت شب برای شهرستان ونتورا ستاره. او را می توان با تماس با 805-437-0208 و یا ایمیل jeremy.childs@vcstar.com. شما همچنین می توانید پیدا کردن او را در توییتر @Jeremy_Childs.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن