Shasta County مقامات بهداشت ارزیابی کاستن از ویروس محدودیت

Mike Chapman ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 8:00 PM EDT Apr 17, 2020Shasta County مقامات بهداشت شروع به بحث در میان

توسط ABTINNEWS در 30 فروردین 1399

Shasta County مقامات بهداشت شروع به بحث در میان خود شل شدن COVID-19 جامعه محدودیت اما زمان خواهد بود تا به دولت است.

"ما در حال شروع به این برنامه ریزی مکالمات اما در حال حاضر ما واقعا می توانید هر چیزی را انجام دهید تا زمانی که فرماندار اقدام در سطح دولت" شهرستان سلامت افسر دکتر کارن Ramstrom روز جمعه گفت در طول یک اخبار توجیهی انجام شده توسط بهداشت و خدمات انسانی سازمان است.

"همه ما علاقه مند هستند در حرکت به سمت یک سطح از حالت عادی در زندگی روزمره ما," او گفت:.

آرامش محدودیت های محلی می تواند شامل اجازه دادن به گروه های کوچکی از مردم به جمع آوری یک بار دیگر. این شهرستان هنوز هم تشویق بزرگسالان 65 ساله و بیش و مردم با شرایط بهداشتی اساسی باقی می ماند در داخل ،

"همانطور که ما بلند کردن هر یک از این جنبه های اقامت-در-خانه سفارش ما را نظارت بر اطلاعات ما بسیار نزدیک است" گفت: Ramstrom.

بهداشت عمومی ادامه خواهد داد به بررسی COVID-19 موارد و انجام تماس ردیابی برای هر کسی که قرارداد این ویروس. جداسازي و قرنطينه هنوز هم خواهد بود دستور داد در صورت لزوم و بیمار اعداد در بيمارستان خواهد بود نظارت برای اطمینان از این اعداد نیست در حال افزایش است.

پرستاری ماهر امکانات هنوز نیاز به اقدامات احتیاطی از قبیل محدود کردن ملاقات و مراقبت های بهداشتی کارگران نیاز به بررسی خواهد شد و در صورت تب و علائم دیگر.

"ما در حال فکر کردن در مورد چگونه برای رفتن در مورد این تدریجی و مرحله ای به شیوه ای امن است که اجازه خواهد داد که ما برای حفاظت از آسیب پذیرترین گروه ها و نه ما پایمال سیستم بهداشت" Ramstrom گفت: در مورد آرامش بخش کنترل ساکنان جنبش.

از صبح روز جمعه Shasta County گزارش شده بود 26 شناخته شده COVID-19 موارد است.

کمی تغییر کرده بود از پنجشنبه شب هنگامی که به شهرستان گفت: هشت نفر در انزوا و 42 بودند در قرنطینه.

در همه 10 شهرستان این موارد فعال بودند از جمله دو نفر که در بیمارستان بستری شدند با این ویروس. شانزده نفر غیر فعال — سه کشته و 13 بهبود.

Ramstrom اظهار داشت: صبح روز جمعه چگونه شهرستان COVID-19 اعداد بودند درست کردن.

"ما امیدواریم که همچنان ادامه دارد," او گفت:.

کریستی کلمن مدیر بخش مسکن و اقدام جامعه برنامه های خود گفت: آژانس در حال همکاری با هتل ها محلی برای سرپناه و محلی آسیب پذیر جامعه که باید در انزوا و یا قرنطینه اگر آنها دستور داد به انجام این کار توسط یک ارائه دهنده خدمات بهداشت.

در ضمن سلامت و خدمات انسانی مدیر آژانس Donnell Ewert زمان در روز جمعه جلسه توجیهی برای روشن شدن قبلی بحث و گفتگو در مورد یک مدل نشان داده شده است که بهترین و بدترین بیمار-عفونت سناریو برای Shasta County است.

مقامات بهداشتی پرده برداری از مدل های آماری ایجاد شده توسط covidactnow.org که تخمین زده می شود که این شهرستان ممکن است یک افزایش در موارد. مدل تخمین می زند که اگر stay-at-home سفارشات ادامه داد: در محل بیمارستان محلی نمی شد انتظار می رود برای تبدیل شدن به بیش از حد.

owever مدل حداقل طرح می گوید 2 ٪ از شهرستان می تواند آلوده در سه ماه بیشتر که به معنی این شهرستان می تواند از 26 نفر به بیش از 3500 موارد است.

"این مدل که ما در مورد صحبت در چهارشنبه covidactnow — آن را در مدل ما است. ما توسعه نیست که مدل. که یک مدل در اینترنت" Ewert گفت.

او گفت: این شهرستان تصمیم به انتشار آن به دلیل تمام مدل های وجود دارد خارج وجود دارد, مقامات بهداشتی "فکر کردم این بهترین مثال و بیشتر قابل درک است."

"برخی از مردم در حال رفتن و نگاه کردن به شماره های خاص است که احتمالا مناسب نیست" Ewert گفت.

او گفت: اعداد نیست, نکته, چرا که آنها را تغییر دهید. نیز وجود دارد یک حاشیه خطا فقط برای نظر سنجی های سیاسی.

"اعداد کوچک را برای عدم دقت در بسیاری از تخمین می زند" Ewert گفت.

COVID-19 تخمین مهم برای بیمارستان ها برای دیدن آنچه که ممکن است در افق.

"اگر ما سیستم مراقبت های بهداشتی می شود تحت الشعاع نه تنها که بد برای افراد با COVID-19 — اگر ما کافی تجهیزات و یا پرسنل به حضور بسیار جدی بد بد است برای کل جامعه" Ewert گفت.

پزشکان مراقبت های بهداشتی کارکنان و بیمارستان ها هنوز هم نیاز به مراقبت برای افرادی که دچار حملات قلبی, سکته مغزی, جراحات ناشی از تصادف با خودرو ،

"بیمارستان ها نیاز به حفظ ظرفیت خود را برای همه ما است. این است که واقعا ضروری" Ewert گفت.

Mike Chapman یک عکاس خبری برای ثبت افکن در ردینگ, کالیفرنیا. او روزنامه حرفه ای دهانه وایریکا و ابراز پیروزی از اکتشاف در شمال کالیفرنیا و واشینگتن بشویید. او را دنبال کنید در توییتر @mikechapman_RS. مشترک شدن در امروز!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن