پلیس: وست پالم بیچ مرد پس از دستگیری اقدام به سرقت نزدیک به $17,000 در طلا و جواهر از PSL رهنی

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:25 PM EDT Jun 9, 2020پورت سنت. لوسی — هیچ کس مجروح شد شنبه ب

توسط ABTINNEWS در 21 خرداد 1399

پورت سنت. لوسی — هیچ کس مجروح شد شنبه بعد از رهنی کارکنان تعقیب یک مرد که اقدام به سرقت نزدیک به $17,000 در طلا و جواهر طلا و یک تفنگ دستی جمع به تسمه از شلوار خود را, پلیس گفت:.

کارکنان تعقیب شان هریس, 38, از غرب پالم بیچ پس از او برداشت طلا و جواهر و فرار از برترین پیاده در 10660 S و U. S. 1 حدود 5 بعد از ظهر با توجه به دستگیری و استشهاد.

به عنوان او رسیده به بند تنبان او افتاد و سقوط کرد اجازه می دهد کارکنان به گرفتن او.

با پوشیدن ماسک های پارچه ای و نارنجی ترافیک جلیقه هریس برای اولین بار راه می رفت به نمای و گفت رهنی دستیار مدیر فروشگاه که "او فارغ التحصیل شد و او یک هنرمند و می خواستم به او چیزی خوب" با توجه به استشهاد.

بیشتر: پلیس: پورت سنت لوسی مرد دستگیر و پس از تعقیب یک مرد با کارد بزرگ و سنگین و چاقو

هریس خواسته به مقایسه دو قطعه از طلا و جواهر: 14 قیراط طلا گردنبند تخمین زده می شود در حدود 12000 دلار و 14 قیراط طلا دستبند به ارزش حدود $4,800 پلیس اعلام کرد.

به عنوان مدیر آورده کردن دستبند طلا هریس برداشت هر دو این موارد و اقدام به اجرای خارج از فروشگاه به گفته پلیس. مدیر برداشت مچ دست خود را, اما هریس را شکست.

برترین گرو کارکنان زد پس از هریس و او را در نزدیکی یک خودرو پلیس اعلام کرد. او افتاد و به زمین افتاد به او در رسیدن به تسمه.

هریس عزاداری کارکنان "او نمی تواند نفس بکشد" پس رهنی کارکنان به ارمغان آورد او را به پای خود و چشم پوشی کردن یک در نزدیکی افسر با توجه به استشهاد. کارکنان برگزار هریس تا زمانی که ماموران وارد شدند.

قبل از هریس' دستگیری افسران در بر داشت یک نیمه اتوماتیک تفنگ دستی با حذف شماره سریال در تسمه با توجه به استشهاد. او همچنین دو قطعه از طلا و جواهر در دست خود یک رول بزرگ پول و گواهینامه رانندگی خود را با نام "Benjy Sherod جوان است."

بیشتر: پلیس: فورت پیرس مرد به اتهام آدم ربایی کودک 30 ساله و تعقیب آنها را با چاقو شکار

هریس آورده بود به سنت لوسی زندان شهرستان که در آن او حاضر صحبت به محققان و بدون وکیل در حال حاضر با توجه به استشهاد.

پس از بررسی فیلم, از blowjob, افسران متهم هریس با:

  • سرقت ناگهانی حیواناتی با اسلحه گرم
  • در اختیار داشتن یک سلاح توسط یک جنایت کار محکوم
  • در اختیار داشتن یک تغییر اسلحه گرم با تغییر شماره سریال
  • غیر قانونی در اختیار فرد دیگری گواهینامه رانندگی

باند راه اندازی شد در $152,000 با توجه به زندان سوابق.

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب