Coronavirus آلوده 12,199 بیشتر فلوریدا و ادعا می کند یکی دیگر از 124 زندگی

فرانک Gluck فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 2:16 PM EDT Jul 25, 2020COVID-19 عفونت در ادامه به افزایش در فلو

توسط ABTINNEWS در 4 مرداد 1399

COVID-19 عفونت در ادامه به افزایش در فلوریدا, با 12,199 موارد جدید و 124 مرگ و میر بیشتر گزارش روز شنبه, با توجه به وزارت بهداشت ،

این پنجمین بار در هفته گذشته در دولت دیده می شود و بیش از 10000 روزانه موارد است.

همانطور که از شنبه, فلوریدا, شمارش بود 414,511 موارد از رمان coronavirus و 5,894 مجموع مرگ و میر پس از دولت خود را تایید کرد اولین COVID-19 مرگ در 6 مارس. در مجموع 23,730 مردم باید در بیمارستان بستری شده است با ویروس.

دولت همچنین گزارش داد که 11.4 درصد از موارد جدید آزمایش مثبت برای COVID-19. کارشناسان می گویند که مثبت میزان باید به 5% یا کمتر است.

افزایش اعداد گرفته اند تلفات در رژیم صهیونیستی. ران DeSantis سیاسی و اقبال. یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی پنجشنبه منتشر شد متوجه شد که 52 درصد از رد دست زدن به او از این بیماری همه گیر. حزب جمهوری خواه نیز روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را لغو آن برنامه ریزی ملی کنوانسیون در جکسون به دلیل COVID مربوط به نگرانی های ایمنی.

حتی پس از DeSantis در کنفرانس مطبوعاتی که در همان روز که او در آن تبلیغ "ثبات" تعدادی از بستری شدن در بیمارستان در سطح ایالت. او همچنین با تمجید از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای ارائه 30,000 ویال از این دارو remdesivir به دولت بيمارستانهای. ضد ویروسی پزشکی نشان داده است برخی از وعده در درمان coronavirus.

"ما می خواهیم به مطمئن شوید که بیمارستان ها باید آنچه آنها نیاز دارند که پزشکان را از آنچه آنها نیاز به قادر به درمان بیماران," او گفت:.

با توجه به فلوریدا آژانس برای مراقبت های بهداشتی دولت 8,974 مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری ایالت در درجه اول به دلیل coronavirus. که حدود 250 کمتر از افراد این سازمان شمارش بود جمعه صبح و کمترین تعداد در پنج روز.

اخیر افزایش بستری شدن در بیمارستان منجر شده برخی از سیستم مراقبت های بهداشتی به مقیاس در روش انتخابی قرار داده و تماس برای بیشتر کارکنان بهداشتی درمانی. این شامل Lee County مبتنی بر Lee سلامت سیستم بیمارستان. هر چند در این گزارش خوش آمدید کاهش COVID-19 بيمار — از 335 روز دوشنبه به 283 روز جمعه.

"در حالی که آن را ممکن است بیش از حد به زودی به آن را یک روند ما را مرخص بیشتر COVID-19 بيمار از ما پذیرفته شده هر یک از سه روز گذشته گفت:" لی سلامت رئیس جمهور و مدیر عامل لری Antonucci. "این خبر بسیار خوبی است."

بیشتر از ما پوشش: هنگامی که یک "حادثه" و COVID-19 برخورد در مرگ داده

ایالت حدود 23.5 درصد از تخت های بیمارستانی و 16.7 درصد از تخت ICU در دسترس بود که از روز شنبه. پنجاه و دولت را در بیمارستان گزارش شده است که ويژه خود را به طور کامل کامل.

یک درز کرده از کاخ سفید گزارش هفته گذشته تعیین شده و بسیاری از فلوریدا به عنوان coronavirus قرمز "مناطق" است که باید اجرای, ماسک, مورد نیاز, ادامه بار تعطیلی و ramped تا تست.

با وجود آن Halsey r mata, فلوریدا, رئیس اداره کسب و کار و حرفه ای, تنظیم, توییتی شنبه که او را شروع جلسه در روز جمعه با دولت در آبجوسازی و صاحبان نوار به بحث در مورد راه آنها ممکن است قادر به در نهایت بازگشایی شده است.

گروه تعطیل میله ماه گذشته پس از یک سنبله در coronavirus موارد در سطح ایالت.

"ما خواهد آمد تا با امن و هوشمند و گام به گام طرح بر اساس ورودی علم و نسبی حقایق در مورد نحوه بازگشایی در اسرع وقت" r mata توییتی.

فرانک Gluck است ناظر خبرنگار با اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه. اتصال با او در fgluck@news-press.com و یا در توییتر @FrankGluck

آیا می دانید؟: جدید دستورالعمل CDC می گویند مردم با خفیف تا متوسط COVID-19 تنها نیاز به جداسازی از 10 روز

و: در اوایل موفقیت COVID-19 واکسن نامزدهای سوخت خوشبینی اما کارشناسان هشدار می دهند 'بسیاری به سمت راست بروید'tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن