کروناویروس در فلوریدا: Indian River County, سواحل, بازگشایی, برای اولین بار بعد از فعالیت های ضروری' تنها

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 2:23 PM EDT May 28, 2020ورو بیچ — یک پابرهنه ایلین Labuz پر جو

توسط ABTINNEWS در 9 اردیبهشت 1399

ورو بیچ — یک پابرهنه ایلین Labuz پر جوراب او را به یک جفت کفش کتانی قبل از بالا رفتن از پلکان به بالا از جیسی ساحل را مرور.

در 83, Labuz تماشای هر مرحله را با دقت یکی پس از دیگری به عنوان او ساخته شده راه خود را از ساحل شنی به گردشگاه های چوبی.

Labuz متعلق به اموال در ورو بیچ برای بیش از سه دهه است. بخشی از زندگی روزمره او گفت: بیدار شدن از خواب با خورشید و قدم زدن در همان خط ساحلی که او آمده است بدانید که از سال 1988.

اما مانند بسیاری دیگر در سراسر جهان Labuz' روال بود حرف بر سر آن با ظهور رمان coronavirus. جهانی و همه گیر مجبور موقت پایان دادن به روزانه پیاده روی ساحل.

Indian River County مقامات جمعه اعلام کرد بازگشایی شهرستان, عمومی, ساحل, نقاط دسترسی های برنامه ریزی شده برای روز شنبه یکی از اولین شهرستان در دولت به انجام این کار.

ساحل, فعالیت های در حال محدود به "فعالیت های ضروری" تنها با توجه به شهرستان مدیر Jason قهوه ای است. کسانی که شامل دویدن گشت و گذار و ورزش.

Labuz زود از خواب بیدار شد به راه رفتن در ساحل برای اولین بار در بیش از یک ماه سهشنبه گرفتن چند دور همراه مرور قبل از ساخت راه خود را به آب, او گفت:.

او یکی از اولین برای رسیدن جیسی پارک ساحلی در 4200 اقیانوس رانندگی کنید فقط قبل از 8:30.m, او گفت:.

یک ساعت بعد حدود 20 نفر در ساحل, تمام راه رفتن نزدیک به لبه آب.

"آنها در حال حفظ فاصله خود آنها بوده ام واقعا خوب است که در مورد" Labuz گفت. من امیدوارم که آنها به دنبال قوانین است که مهم است برای من حداقل. در غیر این صورت من فکر می کنم آنها می خواهم آن را دوباره."

بیشتر: Indian River County بازگشایی محافظت سواحل شنبه; سنت لوسی ممکن است مارتین نمی خواهد

لوقا هامل یکی از اولین افراد در جیسی ساحل صبح روز سه شنبه. لباس سر تا پا در نور آبی پزشکی مالش 46 ساله در زمینه بالینی مهندس در آبوت آزمایشگاه نیز متوقف ساحل قبل از shift خود را در بیمارستان, او گفت:.

هامل از Viera دستور املت برو شد و در مورد به غذا خوردن به عنوان او ایستاده بود در مرور به دنبال به سمت اقیانوس اطلس است. کارفرمای خود کمک کرده تسریع تست سریع برای COVID-19.

"من فکر می کنم این یک راه بسیار خوبی برای مردم را به دریافت و انجام برخی از اجتماعی فاصله," هامل گفت. "برای من شخصا آن را خوب است برای انجام برخی از پیاده روی و همه چیز را به نگه دارید از گرفتن تب کابین."

بیشتر خواهد IRCSO گشت شهرستان سواحل زمانی که آنها دوباره باز روز سه شنبه? 'کاملا' کلانتر می گوید:

فقط قبل از ظهر گروهی از sunbathers تنظیم صندلی خود donned کتاب های خود را و جمع آوری شده در سکستون پلازا ساحل جنوب جیسی پارک ساحلی.

حدود 20 دقیقه بعد دو جاده ساحل Vero اداره پلیس وسایل نقلیه سوار به کسانی که basking در آفتاب.

"ما دیده ایم بیشتر مردم در اینجا از نرمال" گفت: سخنگوی وزارت استاد افسر دارل رودخانه. "آنها شده ایم cooped و فقط می خواهم به خارج."

رودخانه ها گفت: چهار افسر که کشیده تا به sunbathers توصیه می شود ساحل باز است برای "فعالیت های تفریحی تنها" و با اشاره به این شهرستان به منظور ادعا می کنند که تنها ضروری فعالیت هایی مانند پیاده روی و ورزش مجاز است.

Trudi برگر, 85, شنبه در یک مرور نیمکت و snacked در مک دونالد صبحانه burrito به عنوان او gazed به افق از ساحل برای اولین بار در بیش از یک ماه است.

برگر که زندگی در ورو بیچ برای 50 سال گفت: اقیانوس است که به طور منظم بخشی از زندگی روزمره.

"ما در راه ما را از همه این" ایران برگر گفت. "ما فقط باید برای نگه داشتن ایمان است."

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

برای اطلاعات بیشتر coronavirus پوشش ...

• بررسی کنید. به نگه دارید تا با گنج ساحل اختصاصی, اخبار, بازدید از وب سایت ما اغلب. ما خواهد شد ارسال روزانه coronavirus به روز رسانی در سایت ما. نگاهی به تاریخ در تیتر به مطمئن شوید که شما باید آخرین اخبار.

• ثبت نام برای ما coronavirus-پخش خبرنامه. آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و تاثیر آن بر دولت تحویل داده شده به صندوق پستی خود را هر روز. ایمیل خبرنامه به شما می دهد یک نماد از اخبار مهم روز, در علاوه بر این به داستان های جالب از سراسر کشور. این یک راه بسیار خوبی برای گرفتن در این روز خبر داد.

• ما دانلود TCPalm برنامه برای COVID-19 اخبار. این فعال موضوع و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا است که نوشتن ده ها تن از coronavirus داستان یک روز.

► آیفون: https://apps.apple.com/us/app/tcpalm/id1119325185

► اندروید: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.scripps.tcpalm.mobile&hl=en_US

• تاریخ ما "Coronavirus پاسخ و اطلاعات در ساحل گنجینه" Facebook ، اعضا به اشتراک گذاری راهنمایی در مورد که در آن برای پیدا کردن کاغذ توالت خرید به روز رسانی و پیشنهادات مربوط به COVID-19 که ساکن می تواند مفید باشد. بازدید facebook.com/groups/tcpalm.coronavirus.help.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن