بازیکن سابق فوتبال دریایی جلب کودک نو پا کاهش یافته و از ساختمان در حال سوختن: "من فقط من بهترین

Ryan W. Miller ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:16 AM EDT Jul 9, 2020فیلیپ شاهد گرفتار بی شماری عبور می کن

توسط ABTINNEWS در 20 تیر 1399

فیلیپ شاهد گرفتار بی شماری عبور می کند و در حرفه خود به عنوان یک گیرنده گسترده. هیچ شده است می تواند به عنوان بزرگ به عنوان غواصی گرفتن در هفته گذشته.

به عنوان یک آتش خروشان از طریق ققنوس آپارتمان در جولای 3, شاهد گفت: غرایز او لگد در به عنوان یک مادر کاهش یافته و کودک نو پا خود را از بالکن به صرفه جویی در زندگی خود.

"این کار من است" شاهد سابق دریایی که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک محافظ بدن گفت: MLive.com. "این همه سریع آن تاری. آن تونل چشم انداز به عنوان من در حال اجرا بود. من نمی بینم چیزی جز کودک."

قلب wrenching تصویری از صرفه جویی را نشان می دهد شاهد 28 عجله در و شیرجه رفتن برای گرفتن کودک فقط قبل از او نزدیک به آمار شن در زیر بالکن. 3 ساله و 8 ساله جان سالم به در شعله های آتش شد اما در بیمارستان بستری کنن. مادر بچه مرده در آتش است.

شاهد گفت KABC-تلویزیون که او شنیده ام یک اغتشاش در خارج از جمعه گذشته هنگامی که او رفت و به نگاه حتی با در نظر گرفتن زمان برای گرفتن کفش خود را.

زمانی که او متوجه شده بود که آتش وجود دارد, او را دیدم که کودک بود در مورد پرتاب می شود و می دانست که او تا به حال به از بین بردن.

"او twirling در هوا مانند یک پروانه" او گفت: TV station. "من فقط من بهترین است. سر او فرود آمد کاملا در آرنج من. او مچ پا کردم پیچ خورده تا همانطور که من در غواصی. کسی که آنجا بود با من آن نگاه مانند او نبود رفتن به او را گرفتن. به همین دلیل من در پا. من فقط می خواستم به یک بهتر بگیر."

شاهد بازی فوتبال دبیرستان در کالامازو دبیرستان مرکزی در میشیگان و سپس کالامازو دره کالج قبل از رفتن به Saddleback College در Mission Viejo, California.

او همچنین خدمت در نیروی دریایی و گفت: واشنگتن پست که آموزش های خود را به او آموخت به "همیشه در آماده باش نه راضی بود و به نظم و انضباط." مشخصات خود را در Saddleback College وب سایت می گوید: او خدمت در 12 کشور بعد از مدرسه بالا است.

با توجه به پست 8-سال-کودک گرفتار در آتش بود و همچنین ذخیره شده توسط یک قهرمانانه اطرافیان.

D ' Artagnan الکساندر, 42 بود رفتن به یک میدان که در آن او با این نسخهها کار به عنوان یک آرایشگر زمانی که او شنیده ام فریاد می زند.

"من 3 سال و 9 سال پس از زمانی که من شنیده ام وجود دارد و بچه ها در آن وجود دارد که واقعا ضربه قلب من" الکساندر گفت: پست.

مرد با عجله به داخل ساختمان و رهبری تا از پله ها به طبقه سوم که در آن او گفت که او در بر داشت دختر جوان در طبقه. "همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد" او به این روزنامه گفت. "من نمی باید به فکر می کنم من فقط لگد به عمل و من در رفت."

پلیس و مقامات آتش شد بررسی علت شعله های آتش, اما, وجود دارد گفت: هیچ دلیلی برای باور کردن بازی ناپاک درگیر شد.

شاهد ستایش مادر که او را نجات داد کودکان به عنوان "قهرمان واقعی داستان," او گفت: KABC-تلویزیون.

"او ساخته شده این فداکاری برای نجات فرزندان او."

کمک: BrieAnna J. فرانک و امیلی وایلدر, Arizona Republictinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن