شبکه بهداشت و درمان باز می شود $15M نیکولز جامعه مرکز بهداشت در دروازه طلایی

لیز فریمن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 3:44 PM EDT Jun 9, 2020شبکه بهداشت و درمان افتتاح شد مدتها در انتظار آن د

توسط ABTINNEWS در 21 خرداد 1399

شبکه بهداشت و درمان افتتاح شد مدتها در انتظار آن در مجتمع های پزشکی در دروازه طلایی به قابل دسترس بیشتر را به ساکنان این منطقه است.

سه داستان نیکولز جامعه مرکز بهداشت افتتاح شد 2 ژوئن در 12655 ذغال سنگ Blvd. آن است که پس از ناپل نیکوکار جری نیکولز برای او هدیه قابل توجهی برای این پروژه است. اندازه خود را هدیه ای است که افشا می شود.

ماموریت نیکولز مرکز است که به طور جامع پزشکی به سرعت در حال رشد منطقه دروازه طلایی با برآورد 36,000 ساکنان در این منطقه زندگی بسیاری از آنها فاقد دسترسی به خدمات مراقبت های اولیه.

این 51,000 فوت مربع نیکولز مرکز هزینه 15 میلیون دلار برای ساخت. در نزدیکی سبز و ذغال سنگ بلوارها آن نشسته بر لبه دروازه طلایی که حدود 40 درصد از جمعیت مشغول به کار است به کار گرفته شده در پایین-پرداخت خدمات و فروش مشاغل با توجه به غیر انتفاعی شبکه.

نظر: شبکه بهداشت و درمان فراهم می کند مراقبت های بهداشتی برای همه

خدمات پزشکی از طریق شبکه بهداشت و درمان که تاسیس شد در سال 1977 در ایممکلی هستند ارائه شده به بیماران ایجاد در مقیاس کشویی تخفیف بر اساس درآمد و اندازه خانواده.

نیکولز مرکز دارای تمام شبکه بهداشت و درمان خدمات مناطق از جمله زنان و زایمان, خانواده, مراقبت از بزرگسالان و ارشد مراقبت های بهداشت دهان و دندان, سلامت رفتاری و یک درایو از طریق داروخانه دکتر امیلی Ptaszek, رئيس جمهور و مدیر عامل بهداشت و درمان, شبکه گفت. سالانه بودجه عملیاتی برای نیکولز مرکز 10 میلیون دلار.

"ما پیش بینی شده قبل از COVID-19 وجود دارد خواهد بود 45,000 بازدیدکننده داشته است در سال اول" Ptaszek گفت. "در حال حاضر ما نمی دانیم که ما را در سرعت کامل. فقط آن را سخت به بگویید که چه آینده به ارمغان خواهد آورد."

سه موجود شبکه بهداشت و درمان محل منتقل شدند به مجموعه جدید به عنوان برنامه ریزی شده او گفت:. آنها کودکان مراقبت از دروازه طلایی زنان مراقبت از ناپل و مراقبت از خانواده در شرق.

در حال حاضر 13 ارائه دهندگان دیدن بیماران در نیکولز مرکز. که انتظار می رود افزایش در طول زمان است.

شیرجه رفتن عمیق تر: ایممکلی می بیند سنبله در COVID-19 موارد; طرفداران می گویند به کمک های بیشتر نیاز است

گرفتن مرکز باز شد یک پروژه حیاتی که Ptaszek شد مدیر عامل شرکت در ماه اوت گذشته اما COVID-19 همه گیر تاخیر در این پروژه در ماه است.

"آن را درمانی بود و امیدوار به انجام کاری در بتن و برای آینده بود که COVID-19 مربوط به" او گفت:.

بهداشت و درمان شبکه 50,000 بیماران و در حدود 200 ، 000 بازدیدکننده داشته است بیمار در سال, او گفت:.

نیکولز است که طرفدار شبکه بهداشت و درمان برای 20 سال گفت: در محل مرکز حیاتی برای دروازه طلایی ساکنان که فاقد دسترسی به خدمات مراقبت های اولیه تا به حال.

"این در حال حاضر آنها را می دهد یک فرصت به یک مرکز درست در وسط جامعه خود" نیکولز گفت. او معاون اجرایی رئیس جمهور از قهوه ای و قهوه ای بیمه و نماینده مالی با شمال غربی متقابل است.

داشتن فرزند سالم را فراهم می کند و آنها را بهبود فرصت برای یادگیری در مدرسه به جای پریشان یک دندان درد یا دیگر بیماری نیکولز گفت.

در سال 2018, بهداشت و درمان, شبکه ارائه بیش از 10 میلیون دلار در جبران نشده مراقبت. حدود 40 درصد از بیماران بدون بیمه و بیش از 60 درصد از کودکان ثبت نام شده در پزشکی.

کودکان بیماران ممکن است چندین بازدید از یک سال و در حالی که بزرگسالان ممکن است یک بار در سال های اولیه خود را-مراقبت از نیازهای Ptaszek گفت.

معاصر نیکولز ساختمان اجازه می دهد تا برای یک مقدار زیادی از نور طبیعی با حدود 95 درصد از فضای اختصاص داده شده به مراقبت از بیمار, او گفت:.

به دلیل COVID-19 همه گیر شده است وجود دارد یک مراسم, او گفت:. کارکنان در حال غربالگری تمام بیماران قبل از آنها وارد ساختمان, او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب