TCPalm tech support: Windows اطلاعیه مزاحم شما ؟ در اینجا چگونه به خلاص شدن از آنها

ایال Goldshmid ویژه به TCPalmانتشار: 10:00 AM EDT Jul 8, 2020س: من یک ویندوز 10 PC. هر زمان که من باز کردن برن

توسط ABTINNEWS در 18 تیر 1399

س: من یک ویندوز 10 PC. هر زمان که من باز کردن برنامه ایمیل و یا ورود به اینترنت, من یک تعداد نسبتا زیادی از پاپ آپ ظاهر می شود در گوشه پایین سمت راست از روی صفحه نمایش من. این pop-ups هیچ "X" به آنها نزدیک و تنها راه من می تواند آنها را اخراج است به کلیک بر روی فلش است که آنها را در گوشه سمت راست بالای هر پنجره. فلش باید اضافه کنم واقعا به آنها نزدیک است اما به نظر می رسد برای پیشبرد من از طریق یک سری از پاپ آپ و تنها پس از من رفته از طریق هر یک از آنها جلوگیری ظاهر می شود. من نصب نمیشه هر چیزی جدید و نورتون آنتی ویروس و فایروال. چه می توانم انجام دهم ؟

پم P. ورو بیچ

یک: پاپ آپ شما با اشاره به بالا صدا مانند ویندوز اطلاعیه ها.

این تمایل به مستطیل کوچک ویندوز است که به نظر می رسد در این منطقه بالا ساعت خود را بر روی دسکتاپ. آنها معمولا شامل پیام ها از برنامه های شما نصب کردم و مجاز ویندوز برای دسترسی (یعنی Facebook, Twitter و ایمیل و غیره.) اما آنها همچنین می تواند شامل به روز رسانی سیستم تقویم, اطلاعیه ها, پیام های متنی, تبلیغات برای محصولات و بیشتر.

بیشتر: مسائل راه اندازی و تنظیم مجدد ویندوز

بیشتر: برحذر باشید از 'ساختگی پشتیبانی فنی کلاهبرداری'

اطلاعیه ها اغلب به نظر می رسد در droves هنگامی که شما برای اولین بار ثبت نام در, چرا که آنها جمع شده اند در یک صف در حالی که شما به دور از ماشین و که صف نیاز به پاک شود. با کلیک بر روی فلش کوچک در سمت راست بالای هر پنجره پاک اطلاع رسانی از صف. هر چند شما همچنین می توانید پاک کردن تمام اطلاعیه یکهو با کلیک کردن بر روی "اطلاعیه ها" آیکون های ساعت خود را (به نظر می رسد مانند یک عنوان حباب از یک کمیک استریپ) و سپس کلیک بر روی "پیام روشن" فرمان در بالای پنجره.

به طور مشابه, شما همچنین می توانید بگویید ویندوز برای نمایش اطلاعیه و با انجام اقدامات زیر:

روی دکمه شروع کلیک کنید و سپس در تنظیمات (آیکون چرخ دنده) و سپس بر روی سیستم و سپس بر روی "اطلاعیه ها و اقدامات" در ستون سمت چپ. در ستون سمت راست زیر "اطلاعیه ها" زیر عنوان با کلیک بر روی کلید زیر خط مطلب "دریافت اطلاعیه از برنامه های دیگر فرستنده" از "در" به "است." این متوقف خواهد شد کسانی که اطلاعیه از ظاهر شدن.

پس گفت که نگه داشتن در ذهن است که مرورگر خود را نیز ممکن است نمایش پیام های به عنوان به خوبی به عنوان برخی از برنامه های شما متصل شده ویندوز به. در این موارد شما باید برای رفتن به هر برنامه و به برنامه خود را برای جلوگیری از نمایش اطلاعیه ها — مشورت با یکدیگر را از برنامه راهنما و یا بازدید از وب سایت سازنده را برای دستورالعمل.

در ضمن در آدرس زیر ارائه می دهد گام برای از بین بردن هر دو اطلاعیه ها و آگهی ها از منابع مختلف در ویندوز انجام این کار در مورد اطلاعات فوق مشکل را حل کند: https://www.techadvisor.co.uk/how-to/windows/remove-ads-windows-10-3669292/

علاوه بر این و فقط برای گمراه در کنار احتیاط آن را نمی تواند صدمه دیده است به اسکن سیستم خود را با یک برنامه ضد تروجان نیز اطمینان حاصل شود هیچ یک از پیام های ناشی از عفونت برنامه آنتی ویروس شما ممکن است از دست رفته. سعی کنید MalwareBytes در دسترس به صورت رایگان در malwarebytes.com (با کلیک بر روی "دانلود رایگان" در گوشه سمت راست بالای سایت برای دانلود). نصب آن را اجرا اسکن دیدن اگر آن را به تولید هر چیزی و سپس توجه داشته باشید در صورتی که همراه با دیگر مراحل ذکر شده در بالا تغییر مقدار اطلاعیه شما در حال دیدن.

Untangling وب

www.wine-food-matcher.com

به دنبال مطابقت خاص ظرف به سمت راست شراب ؟ سپس یک نقطه برای استفاده از این ابزار دستی. با توجه به اطناب در اینجا شما را پیدا کنید "جفت برای 5841 مواد غذایی و 1727 شراب از 23 استان ها" اینجا کلیک کنید. برای استفاده وارد مواد غذایی شما مایل به جفت به "مواد غذایی, دستور العمل" زمینه را وارد کنید و یا "شراب انگور انواع" شما قصد دارید برای نوشیدن و کلیک بر روی "جستجوی جفت." هنگامی که شما دریافت خواهید کرد و یا یک لیست از جفت است که مطابقت با مواد غذایی خود را انتخاب و یا از یک لیست از مواد غذایی است که مطابقت با شراب خود را از انتخاب. نتایج را می توان گسترده و شامل فیلتر (مانند شراب توسط کشور یا نوع مواد غذایی) بنابراین شما می توانید بهتر با سنگ تیز کردن انتخاب های خود را در صورت نیاز.

تماس با ایال Goldshmid در egoldshmid@yahoo.com.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن