برایان Burkeen صدور حکم به تعویق افتاد شنبه پس از گفتن قاضی او انتظار COVID-19 نتایج آزمون

ملیسا E. Holsman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 1:27 PM EDT Jul 1, 2020ورو بیچ — صدور حکم برای برایان Burkee

توسط ABTINNEWS در 11 تیر 1399

ورو بیچ — صدور حکم برای برایان Burkeen برنامه ریزی پنج شنبه منتقل شد به ماه جولای پس از معاون سابق رئیس Indian River County را به اورژانس شهادت توسط تلفن است که همسر او آزمایش مثبت برای COVID-19.

Burkeen, 57 بود که به جرم سرقت بیش از 1000 لاستیک قبل از بازنشسته و دو سال پیش گفت: Indian River County مدار قاضی دن Vaughn که او مورد آزمایش قرار گرفت سه شنبه برای COVID-19 و او را در حال انتظار برای نتایج پس از همسرش بیمار شد هفته گذشته است.

زنجبیل Burkeen یک پرستار در کلینیک کلیولند رودخانه هند, بیمارستان, که همچنین شهادت از طریق تلفن گفت که او دریافت سریع COVID-19 آزمون این هفته نشان داد که او مثبت برای رمان coronavirus.

مدیر: تایر به اتهام سرقت برابر سابق معاون رئیس آتش نشانی ساخته شده 'تاثیر بسیار زیادی در روحیه کارکنان'

Burkeen وکیل دستیار مدافع میشل Rhodeback به نظر می رسد قبل از Vaughn در دادگاه و خواسته به صدور حکم برای حداقل دو هفته.

دولت دادستان اعتراض و پیشنهاد Burkeen می تواند محکوم ظاهر الکترونیکی, اما Vaughn دستور شنوایی منتقل جولای 16.

Burkeen چهره تا 30 سال در زندان است.

در ماه مارس او وارد هیچ مسابقه درخواست درجه اول grand theft مربوط به یک طرح دادستان گفت: شروع در سال 2013 و متوقف نمی تا ماه فوریه سال 2018 است. قانونی حرکت در آمد یک هفته قبل از Burkeen شد برنامه ریزی برای شروع یک هفته محاکمه سوابق نشان می دهد.

این سومین بار است که او حکم شده است به تعویق افتاد.

بیشتر: سابق Indian River County دستیار رئیس آتش نشانی پنجه نرم می کند هیچ مسابقه به grand theft

Burkeen صرف سه دهه با Indian River County آتش نجات قبل از بازنشستگی در فوریه 2018. مدت کوتاهی پس از آن هند رودخانه شهرستان کلانتر دفتر شروع به بررسی راه او خریداری لاستیک در چند سال گذشته از کار خود را.

کارآگاهان کشف Burkeen شد خرید لاستیک با county پول نیست برای وسایل نقلیه اضطراری اما به فروش و حفظ درآمد حاصل برای خودش. سوابق نشان می دهد Burkeen دستور داد در مورد $300,000 لاستیک از ساحل Vero گودیر, فروشگاه ها. او متهم آنها را به Indian River County و فروش آنها در بازار سیاه حفره در اطراف $300,000.

بیشتر: بالا کارمند شهرستان به اتهام سرقت پول; در حال حاضر شما پرداخت برای دفاع از خود

این داستان به روز خواهد شد.

ملیسا E. Holsman است که در امور حقوقی خبرنگار TCPalm و گنج ساحل روزنامه ها و نویسنده ها و شرکت میزبان از شرایط نامشخص یک جنایت واقعی پادکست. برای در عمق منحصر به فرد و شکستن امور حقوقی پوشش مطمئن باشید برای عضویت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب