فلوریدا COVID-19 له و صنعت تخمیر; به آنها حق توزیع آبجو خود | نظر

نظرلورنس Reisman Treasure Coast, روزنامهانتشار: 10:43 PM EDT Jul 10, 2020Alden بینگ یکی از جالبترین تولید کسب

توسط ABTINNEWS در 21 تیر 1399

نظر

Alden بینگ یکی از جالبترین تولید کسب و کار در ورو بیچ. او با استفاده از ماشین آلات از استرالیا برای متراکم کردن رطوبت از هوا به آب حدود 50 گالن در روز است.

"آن را به معنای واقعی کلمه است که ما تنفس میکنیم," Bing گفت: من در سال 2018 است. "آن را دریافت نمی کند بیشتر محلی است."

بینگ استفاده می کند که آب برای دم کردن انواع ارکیده جزیره آبجو به نام به افتخار چه زمانی بهترین بود مرکبات در جهان رشد کرده فقط تا جزیره خود را از آبجوسازی و میخانه در ورو بیچ را oceanside منطقه کسب و کار. او با استفاده از محلی مرکبات زمانی که او می توانید آن را در بسیاری از آبجو.

اما به عنوان سرد به عنوان کسب و کار کوچک است آن بوده است تا مانع چکش از فرمان دولت shutdown از "میله های زندان است."

و در حالی که بینگ یکی از کوچکترین محلی کارخانه های لبنی می تواند فروش آبجو به رفتن او مجاز به راه رفتن در سراسر خیابان را به مرکبات Grillhouse رستوران و تحویل keg معروف ستاره روبی دو IPA.

فلوریدا یکی از 15 متحده است که اجازه نمی دهد که کارخانه های لبنی برای توزیع آبجو خود. به جای کارخانه های لبنی باید به امضای قرارداد با یک توزیع کننده برای دریافت آبجو خود را حمل به میله, رستوران ها و سوپر مارکت ها و دیگر خرده فروشان.

حتی تحویل خانه است بدون هیچ است.

که باعث می شود یکی از بینگ ایده های کارآفرینی — ساختمان یک کنسرو خط بسته بندی و توزیع محصول خود را — غیر استارتر.

بیشتر: محلی آبجوسازی در ملی چشم به دلیل تکنیک های نوآورانه

بیشتر: روزنامه نگاران هم بزنید گلدان برای پیاده روی درخت آبجو به جشن روزنامه centennial

به عبارت دیگر قوانین و مقررات صنعت آبجو در فلوریدا — دولت اجرا شده توسط خواهان که ادعا می شود نرم افزار-کسب و کار — خرد کردن کسب و کارهای کوچک مانند بینگ.

بیش از مقررات مگس در بیانیه ای در وب سایت شرکت فلوریدا دولت رسمی توسعه اقتصادی سازمان است.

"فلوریدا همواره در میان بهترین متحده برای کسب و کار به لطف و نرم افزار-کسب و کار مالیاتی دولت سیاست های رقابتی و هزینه انجام کسب و کار و کارآمد نظارتی محیط زیست است. دولت با افتخار از آن استقبال فضای کسب و کار و مزیت رقابتی."

فلوریدا نباید افتخار از مقررات است که توقف کسب و کارهای کوچک از رشد و یا در صورت COVID-19 — تنها ماندن در کسب و کار.

یک مارس نظرسنجی که توسط تخمیر انجمن ملی گروه های کوچک و مستقل صنایع دستی حذفی نشان داد کاهش به طور متوسط 65 درصد در فروش.

همچنین در این نظرسنجی: حدود 60 درصد از آمریکایی های لبنی شد و انتظار می رود از کسب و کار اگر محلی مستندات به طول انجامید در جولای گذشته.

"اکثر تعطیل خواهد بود کوچک محلی کارخانه های لبنی با تمرکز بر پیش نویس آبجو و وفادار به طور منظم: نوع زیر 1000 در هر بشکه آبجوسازی است که باعث می شود تا 75% از ایالات متحده در صحنه و بهترین و شناخته شده توسط مردم در آن زادگاه" جانی گرت نوشت: روز دیگر در GoodBeerHunting.com.

که ترسناک است. این همسایگان ما هستند.

وجود دارد بنابراین بسیاری از growlers و crowlers به فروش ویژه و وقایع در فضای باز برای برگزاری به قطع.

حتی کوچک آبجوسازی تعطیل خواهد بود یک ضربه قابل توجهی در اقتصاد دولتی است. دولت 329 ماشین منگنه نهم بیشتر از هر دولت بود پنجم-کمترین تاثیر اقتصادی در $3.625 میلیارد دلار در سال 2018 با توجه به تخمیر انجمن.

پیت اندرسون که توسط صاحب دم در سباستین, فروش مواد غذایی به اندازه کافی برای نگه داشتن نیمی از میخانه باز است. او همچنین یک توزیع کننده.

در عین حال اندرسون است که مشکل توزیع کنندگان از جمله شرکت های بین المللی که نام آنها به طور منظم تکامل مانند Anheuser-Busch InBev و Molson Coors کنترل حدود 65 درصد از ایالات متحده آبجو بازار (از 80 درصد در سال 1995) با توجه به Slate.com.

راب ریگان مدیر فلوریدا, حذفی, تیم نگران است بیش از حد. ارتباط خود را قصد دارد به دنبال رهایی از مقامات وزارت امور خارجه ،

"این COVID-19 بحران واقعا برجسته (توزیع) موضوع به عنوان (کوچک کرافت) تخمیر رنج می برند به طور چشمگیری" گفت: ریگان با اشاره به توزیع کنندگان بزرگ در حال دیدن رکورد فروش. "واضح است که نظام حقوقی آن را به عنوان در حال حاضر راه اندازی نفع یک ردیف بیش از دیگران است. زمان برای اصلاحات بسیار دیر شده است."

اندرسون پیش بینی شده است که اگر او می تواند توزیع آبجو خود را به او را نجات دهد و یا تولید $52,000 یک سال به اندازه کافی به خرید بیمه درمانی برای کارکنان خود را.

اندرسون متعهد به کمک به این هنر و صنعت آبجو میباشد. او راه اندازی یک وب سایت برای حمایت از آرامش و توزیع قوانین به ویژه در نور از COVID-19.

"ما شانس تر از بسیاری از" او گفت او را حمل و نقل حدود پنج تبس در هر هفته نسبت به 12 تا 20 در اوج هفته. "من ممکن است ارسال به عنوان بسیاری از بشکه بشکه مانند قبل اما توزیع کنندگان هنوز هم تا حدودی حفظ کنند."

در حال حاضر اگر چه هر کس می خواهد قوطی اندرسون گفت: با توجه COVID-19 نگه داشته است اجتماعی آبجو الکلی از آبجوسازی. توسط پر کرده است 4,000 16 اونس پیچ کردن قوطی در طول رکود.

دولت Rep. ارین Grall R-Vero Beach, گفت که او احساس می کند گرفتاری از این کسب و کارهای کوچک. او گفت که او می خواهم سعی کنید برای کمک به آنها با توزیع کنندگان به توافق در نوع تسکین حداقل در طول رکود اقتصادی است.

"همیشه وجود دارد برخی از زمینه های مشترک است که صحبت در مورد حد" او گفت:. "اگر من می تواند کمک به تسهیل این مکالمه این چیزی است که من در تلاش برای انجام."

نمی خواهید به دست یکی دیگر از ستون مانند این? در اینجا ما آخرین عضویت معامله

به نظر من دولت در حال اجرا در زمان کوتاه به انجام کاری. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و تیم خود را احتمالا درست را تعطیل بارها به خصوص اگر آنها COVID-19 نقاط داغ.

اما با به عنوان بسیاری از سفارشات خود را به عنوان دولت شده است و با استفاده از اجازه می دهد زوم شورای شهر جلسات به کارگردانی مدارس دولتی باز — این امر می تواند عاقلانه برای حذف مقررات زنجیر کردن برخی از صنایع ،

"هنگامی که (این تخمیر کوچک) نزدیک بازگشایی بسیاری از آنها غیر ممکن خواهد بود," ریگان گفت.

اگر دولت در حال رفتن به دور امرار معاش خود باید حداقل به تخمیر بیشتر آزادی برای توزیع و مبارزه با شانس بقا.

این ستون نشان دهنده نظر لورنس Reisman. حمایت از کار خود را با اشتراک TCPalm. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در larry.reisman@tcpalm.com تلفن در 772-978-2223, Facebook.com/larryreisman و یا در توییتر @LaurenceReismantinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن