Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: trump's اجتماعی فاصله دستورالعمل منقضی; خطوط هوایی نیاز به ماسک صورت; 3.8 M تعداد مدعیان بیکاری

Ryan W. Miller, جسیکا فلرس و لورنزو ریس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:15 PM EDT May 30, 2020به عنوان رک

توسط ABTINNEWS در 12 اردیبهشت 1399

به عنوان رکورد تعداد مدعیان بیکاری در میان بیماری همه گیر کوروناویروس دوباره افزایش یافت پنج شنبه همان روز فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل منقضی شده کاخ سفید دولت است که با تمرکز بر بازگشایی اقتصاد ایالات متحده. در همین حال بیش از نیمی از ایالات طرح به بلند کردن برخی از اقامت در خانه محدودیت های پایان هفته.

با وجود این, کالیفرنیا نقل مکان کرد و در جهت مخالف: هدفمند "سخت نزدیک" برخی از سواحل در اورنج کانتی.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه.

در اینجا مهم ترین تحولات روز در این بیماری همه گیر کوروناویروس:

 • کاخ سفید دولت منتشر شد سه فاز طرح بازگشایی اقتصاد ایالات متحده. رئیس جمهور تهمت و گفت که او هیچ برنامه ای برای گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل که تمام شده پنج شنبه. اما دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار پیشنهاد کرد که اجتماعی فاصله وجود داشته باشد در برخی فرم از طریق تابستان است.
 • Rankled توسط دهها هزار نفر از افرادی که نافرمانی stay-at-home سفارشات آخر هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد هدف "سخت نزدیک" از سواحل در "چند شهرهای ساحلی و اطراف منطقه اورنج کانتی."
 • چند صد نفر از تظاهرکنندگان با تجمع در مقابل ساختمان میشیگان در کنگره در روز پنج شنبه خواستار پایان دادن به وضعیت اضطراری به منظور تصویب در پاسخ به شیوع کروناویروس.

در اینجا برخی از خبر خوب برای روز: یک کهنه سرباز که مطرح شده بیش از £31 میلیون ($38 میلیون) برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در جشن تولد 100 خود با پل نظامی بیش از 150 ، 000 تولد کارت و یک پیام از ملکه و نخست وزیر بوریس جانسون.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد: معاون رئیس جمهور مایک پنس مواجه انتقاد پس از او تور کلینیک مایو در اوایل این هفته بدون پوشیدن ماسک. دوم خانم کارن پنس گفت: نمی دانم این بیمارستان مینه سوتا سیاست پرسیدن که همه می پوشند.

دلتا, آمریکا, ایالات پیوستن به خطوط هوایی نیاز مسافران به پوشیدن ماسک

به عنوان مسافران شروع به بازگشت به فرودگاه های کشور آنها متوجه تغییرات به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus.

آغاز و تا روز دوشنبه, دلتا, ایالات و JetBlue نیاز مسافران به سایش پوشش صورت. دلتا و JetBlue آنها را اجباری از زمان آنها را بررسی کنید در زمان آنها deplane. دلتا که می گوید: مشتریان می توانند آنها را برای وعده های غذایی نیز نیاز به آنها را در آن آسمان باشگاه سالن.

با پوشیدن ماسک صورت خواهد بود مرسوم و حتی مورد نیاز توسط اکثر شرکت های هواپیمایی داخلی. بیشتر فرودگاه ها ممکن است استفاده از ماشین آلات برای چک کردن مسافران برای تب. امنیتی و ایست های بازرسی ممکن است از جنس پلکسی گلاس سپر بین مسافران و screeners.

— Curtis تیت

برادوی بازیگر نیک کردرو را امیدوار او را "بیدار شو'

نیک کردرو همسر آماندا Kloots امیدوار است برادوی ستاره "را از خواب بیدار" از پزشکی ناشی از کما با وجود چندین شکست در بهبود خود را از coronavirus از جمله قطع پای راست خود را.

در طول یک مجازی ظاهر در "فردا صبح" سه شنبه Kloots گفت کردرو خون تعداد کاهش یافته است "واقعا کم" نشان می دهد ممکن است خونریزی داخلی. "امروز قرار بود با قرار دادن در یک trach (لوله تنفس) و یک لوله تغذیه" Kloots گفت لنگر گیل پادشاه چت تصویری. "... کم خون می تواند به این معنی است که او را خونریزی داخلی از جایی بنابراین در حال حاضر ما باید صبر کنید."

از "Rock of Ages" ستاره بستری شد Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس برای آنچه که در ابتدا تصور می شود پنومونی Kloots نوشت: در Instagram در تاریخ 1 آوریل. اولیه coronavirus آزمون آمد تا منفی هر چند پس از آن تست مثبت بود برای COVID-19.

— Cydney هندرسون

مغلوب ساختن پیشی جستن اجتماعی فاصله دستورالعمل منقضی

مهلت بالابر اجتماعی فاصله دستورالعمل بی سر و صدا گذشت دوشنبه به کاخ سفید تحت فشار قرار دادند یک مجموعه جدید از پیشنهادات طراحی شده برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر نابود coronavirus بیماری همه گیر.

کاخ سفید است sunsetting فدرال دستورالعمل یک بار مرکزی شعار آن coronavirus پاسخ و تمرکز مدیریت پیام. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار اقتصادی به تغییر استراتژی خود را از مبارزه با کروناویروس با فشار دادن به جلو با یک پیام از احیای اقتصادی که او امیدوار است که کمک خواهد کرد که امن خود را از انتخاب مجدد در نوامبر است.

دولت چرخد و در سه فاز برنامه ریزی که برگ متحده تصمیم به ایجاد یک استراتژی آمیخته است که برخی از کارشناسان بهداشت هشدار می دهند می تواند به تضعیف پیشرفت است که ساخته شده است به جلوگیری از شیوع کروناویروس.

— کورتنی سوبرامانیان و مایکل کالینز

معترضان در میشیگان کنگره خواستار پایان دادن به وضعیت اضطراری

چند صد نفر از تظاهرکنندگان جمع شده در زیر باران نور در خارج از کنگره در روز پنج شنبه در لانسینگ اصرار قانونگذاران به گسترش میشیگان با اعلام وضعیت اضطراری مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

انجام آنها نشانه هایی است که به عنوان خوانده شده "شما در حال کشتن کسب و کارهای کوچک" و "آزادی یا مرگ". همچنین بسیاری از عینک کلاه و یا انجام سایر متعلقات شعار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را تا سال 2020 دوباره انتخابات. برخی از انجام تفنگ به اشاره با بهداشت ، Dayna Polehanki در توییتر. باز حمل سلاح گرم مجاز است در کاپیتول زمینه و در داخل کنگره گفت: ستوان برایان Oleksyk از ایالت میشیگان ،

برخی از عینک ماسک صورت, اما بسیاری از نیست. بسیاری نیز مشاهده نشد اجتماعی فاصله دستورالعمل است که برای شش پا جداسازی بین مردم است. نیز وجود دارد چند ضد داعش است.

— پل Egan, Detroit Free Press

Newsom: برخی از جنوب کالیفرنیا سواحل به طور موقت بسته

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز پنج شنبه اعلام کرد که هدف "سخت نزدیک" برخی از جنوب کالیفرنیا سواحل پس از آنها تاخت و تاز کردن با مردم در طول یک موج گرما آخر هفته گذشته. این خبر به دنبال حدس و گمان Newsom خواهد تمام سواحل در دولت پس از یک یادداشت به روسای پلیس به بیرون درز چهارشنبه.

"شرایط در هفته گذشته در این تصاویر ما شاهد در تعداد کمی از ما سواحل بودند نگران کننده" Newsom گفت. او به نام سواحل شلوغ در اورنج کانتی و ستایش مقامات محلی در سن دیگو و لس آنجلس و دیگر مناطق برای اجازه می دهد خود را در سواحل به تاخت و تاز کردن.

Newsom گفت: هدف از بسته شدن مؤثر "چند شهرهای ساحلی و اطراف منطقه اورنج کانتی" خواهد بود در کوتاه مدت و نورد می تواند به هنگامی که از برنامه ها برای بازگشایی با دستورالعمل برای حفظ فاصله فیزیکی.

رهبران محلی در سان Diego شهرستان باید با استفاده از اقدامات مانند پارکینگ تعطیلی به کمک متر تعداد افرادی که می توانید دسترسی به ساحل.

— Joel شانون

کمی لیگ سری جهانی لغو شد برای اولین بار در آن 74 سال سابقه

برای اولین بار پس از آن آغاز شد و در سال 1947 های لیگ سری جهانی را نمی توان در این سال است.

منطقه ای مسابقات پیشرو و از جمله اوت قهرمانی رویداد در جنوب Williamsport, پنسیلوانیا, تبدیل شده است یکی دیگر از ورزش های جهان تلفات به دلیل شیوع کروناویروس کمی در لیگ بین المللی پنج شنبه اعلام کرد.

"پس از یک ارزیابی کامل از تاثیر ویرانگر COVID-19 همه گیر شده در 6,500 مبتنی بر جامعه لیگ کوچک از برنامه های در 84 کشور و بر اساس جهت های دولتی و مقامات بهداشت عمومی و مشاوره با متخصصان پزشکی و هیئت مدیره های کوچک لیگ بین المللی ساخته شده است دشوار و ناامید کننده تصمیم به لغو آن هفت جهان سری مسابقات مربوطه منطقه ای مقدماتی حوادث" این سازمان در بیانیه ای گفت.

اما کمی لیگ بین المللی گفت: حوادث خواهد بازگشت در سال آینده.

— استیو گاردنر

ساخت ماسک صورت فیلتر در چین است مانند چاپ پول

در اواخر ماه مارس صاحبان کسب و کار و خانواده های از جان گذشته برای کار در Yangzhong یک جزیره کوچک در شرق چین شروع به تبدیل خود را در محیط کاری به موقت تولید گیاهان رتبه یک چیز غیر معمول پارچه در قلب N95 و دیگر پزشکی-درجه ماسک در حال حاضر در تقاضا بالا است.

به عنوان melt-blown تولید ظهور و ramped تا یک شبه به طوری که مشکلات اعم از محصولات عام و شرایط نا امن کار به قیمت درآوردن.

Yangzhong اعلام کرده سرکوب در پرواز تولید کنندگان بستن بیش از 800 عملیات.

اما زندگی مردم وجود دارد توصیف پررونق بازار که نوتبوک melt-blown فیلتر پارچه برای چند هفته. تولید مواد خاص آنها می گویند تقریبا مانند چاپ پول است.

– Dian ژانگ

واقعیت را بررسی کنید: COVID-19 ممکن است 'در اینجا به ماندن بگیرید ، حتی پس از واکسن

بسیاری از کارشناسان گفته اند که درست بازگشت به حالت عادی زیاد نیست و ممکن است تا زمانی که یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است که می تواند از یک سال و یا بیشتر است. اما یک واکسن لزوما به معنای پایان COVID-19.

بر اساس آنچه ما می دانیم در حال حاضر ما رای دادن این ادعا به عنوان درست است. کارشناسان می گویند هنوز خیلی زود به می دانم که این را با یقین کامل از بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد ماهیت ایمنی. و ما هیچ سرنخی که چگونه موثر آینده واکسن ممکن است. اما بهترین حدس در این نقطه است که COVID-19 می در واقع چوب در اطراف در دراز مدت اپیلاسیون و پایانی شبیه به آنفولانزای فصلی. کارشناسان می گویند نیز وجود دارد دلیلی برای باور کردن که طولانی نسخه می تواند کمتر شدید ،

"این کاملا محتمل است که این می تواند تبدیل به بخشی از ما به طور منظم چشم انداز تنفسی viraI عفونت" گفت: لایحه Hanage استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد در دانشکده بهداشت عمومی.

– اریک لیتک

مترو شهر نیویورک سیستم را تعطیل از ساعت 1 صبح تا 5 صبح هر روز

شهر نیویورک را تعطیل آن سیستم مترو از 1 صبح تا 5 صبح هر روز آغاز روز شنبه به منظور ضد عفونی کردن هر قطار شبانه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو پنج شنبه اعلام کرد.

شبانه خاموش شدن طرح اخلال در سیستم مترو 24 ساعته خدمات که کومو گفت: لازم بود برای اطمینان از هر قطار می تواند مناسب تمیز به عنوان دولت باقی مانده کانون کشور شیوع کروناویروس.

"این است که به عنوان بلند پروازانه به عنوان هر چیزی که ما تا کنون انجام شده و آن را برای رفتن به نیاز به تلاش زیادی از بسیاری از سازمان های کار با هم" کومو گفت.

– جان کمپبل

جهانی محیط زیست خواستار تعطیلی در معرض خطر حیات وحش بازارهای

بیش از 100 دانشمندان و رهبران حفاظت از بیش از 25 کشور امضا کرده اند نامه ای خواستار دولت به تعطیل برخی از حیات وحش, بازار, به خصوص آنهایی که در پرتراکم و به آمپر تا تلاش جهانی برای جلوگیری از قاچاق حیات وحش.

زیست محیطی رهبران می گویند که گام های لازم برای کمک به جلوگیری از شیوع احتمالی دیگر جهانی همه گیر. بسیاری از دانشمندان معتقدند این رمان coronavirus که برای اولین بار ظاهر شد در ووهان چین در اواخر سال گذشته شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان احتمالا در حیات وحش بازار است.

حیات وحش بازار ارائه یک محیط با "فرصت کامل" برای ویروس ها به گونه پرش گفت: Steve Osofsky های جی هایمن استاد حیات وحش, بهداشت و سلامت, سیاست در دانشگاه کرنل دانشکده دامپزشکی.

صندوق جهانی حیات وحش سازمان نامه ای را راه اندازی و امضا.

آخرین در است که کشورهای در حال بازگشایی

این ایالت اقامت-در-خانه سفارشات برای چندین ایالت منقضی شنبه از جمله آلاباما (در 5:00 بعد از ظهر) تگزاس (از طریق پایان روز) و آیداهو را (از طریق پایان روز). هنوز بسیاری از استان ها اجرا شده اند خود را مجموعه ای از قوانین و مقررات. برای آخرین اطلاعات در دولت خود را با این طرح به دنبال همراه در اینجا.

بیشتر نیاز به دانستن اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • Coronavirus باعث شده است که 'کاهش بی سابقه' در انتشار کربن. خواهد بود به اندازه کافی برای کمک به جلوگیری از تغییر آب و هوا ؟
 • آیا شما COVID-19 یا فقط آلرژی دارید ؟ در اینجا چگونه به تفاوت بین علائم.
 • پزشکان به شدت به دنبال یک coronavirus درمان و یا درمان است. تا کنون تنها remdesivir نشان می دهد وعده.
 • می تواند به بانک ها در حفظ و محرک پرداخت برای جمع آوری برجسته هزینه ها و بدهی ؟ ما در بررسی حقایق و در اینجا چیزی است که ما یافت می شود.
 • به دنبال یک جدید پازل ؟ در اینجا 7 مکان برای پیدا کردن یکی.

تعداد مدعیان بیکاری در صعود به 30M; سهام سقوط

حدود 30 میلیون آمریکایی در زمینه مزایای بیکاری بیش از شش هفته گذشته یک گریم نشانگر آشکار چگونه به شدت همه گیر شده است فلج اقتصاد ایالات متحده.

حدود 3.8 میلیون نفر در زمینه بیکاری در هفته گذشته به وزارت کار گفت: پنج شنبه, پایین تر از 4.4 میلیون که واصل هفته قبل و از تمام زمان بالا 6.86 میلیون برنامه در اواخر ماه مارس است. مدعیان ارائه بهترین اندازه گیری از اخراج در سراسر کشور است.

در حالی که تعداد مدعیان همچنان به اسلاید شمارش است که هنوز هم به یاد ماندنی است و ساختمان نسبت به پیش بینی نرخ بیکاری 16.4% در ماه مه خواهد بود که بالاترین سطح از رکود با توجه به مورگان استنلی.

سهام کاهش یافت و روز شنبه پس از وزارت کار در اطلاعیه ای با میانگین صنعتی داو جونز پایین 338 امتیاز یا 1.4% و استاندارد & ضعیف است 500 پایین 1.1%. نزدک بود پایین 0.5%.

– Charisse Jones and Jessica مانتون

نیاز به دانستن شماره پنج شنبه: فلوریدا خاموش

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است کاهش بازگشت در فلوریدا ماه shutdown, نرم اقامت در خانه محدودیت در سراسر کشور اما حفظ دشوار محدودیت در سخت ضربه Miami-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان.

"ما نیاز به تمرکز بر حقایق و نه ترس" DeSantis گفت: از این مرحله در تنظیم اثر را به دوشنبه. Flagler شهرستان سواحل در حال حاضر باز 24 ساعت شبانه روز و بدون محدودیت اما اجتماعی فاصله در محل است.

به عنوان همه گیر است که در ادامه به آشکار ایالات متحده آمریکا امروز پیگیری داده است. در اینجا چه چیزی جدید.

 • بیش از 1 میلیون آمریکایی به آزمایش مثبت برای COVID-19 – معادل جمعیت میامی تمپا و فورت Lauderdale ترکیب شده است. بیش از 60 ، 000 آمریکایی ها در حال حاضر مرده – یک عدد بزرگتر از کل جمعیت ساراسوتا.
 • در فلوریدا بیش از 32,000 موارد تایید شده با بیش از 1 ، 200 مرده است. بیش از 5,400 در بیمارستان بستری شد.

- مایک Stucka جان کندی اریکا ون بارن

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • صدها ماسک صورت ریخته شد در کالیفرنیا بزرگراه. مردم ترک اتومبیل های خود را به آنها را دریافت کنید.
 • ایالات متحده بازگشایی نوع: اینجا چیزی است که خود دولت انجام شده است.
 • نقشه برداری coronavirus: ردیابی ایالات متحده شیوع دولت توسط دولت است.
 • می خواهید برای رفتن به باغ وحش ؟ این یکی است که ارائه یک درایو از طریق تجربه.
 • ماندن از هم جدا با هم. ثبت نام برای خبرنامه ما در مقابله با جهان تغییر coronavirus. 📧

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • خود را coronavirus پول سوال پاسخ داد: آیا من واجد شرایط برای بیکاری ؟ می توانم دریافت پول یا مواد غذایی ؟ من محرک بررسی شود مالیات ؟
 • این زن نیویورک متولد شد و در سال 1918 آنفولانزای همه گیر. او فقط جان سالم به در coronavirus.
 • از دست رفته پول ؟ در اینجا 6 دلیل این که چرا شما $1,200 چک ممکن است در پست الکترونیکی.
 • می خواهید برای تمیز کردن استفاده مجدد یا هک coronavirus ، در اینجا چگونه است.
 • Coronavirus است 'درخشان نور' در مشکلات فقر است. چه در حال حاضر ؟

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب