به تازگی منتشر شده Lee County مرد به اتهام سرقت خودرو و نقض اقامت در خانه سفارش

Devan پاتل فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 4:28 PM EDT May 13, 2020فورت مایرز به تازگی از زندان آزاد شده در

توسط ABTINNEWS در 26 فروردین 1399

فورت مایرز به تازگی از زندان آزاد شده در پاسخ به COVID-19 است به پشت میله های زندان پس از اتهام سرقت خودرو و نقض رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' stay-در-خانه سفارش.

کیپ کرال افسران پلیس دستگیر Vladiuir Nunez, 38, در اوایل صبح روز شنبه دو روز پس از او اعطا شد پیش از محاکمه آزاد به عنوان بخشی از تلاش برای آزادی برخی از جرمهای مجرم از زندان است.

همراه با grand theft auto و نقض فرماندار سفارش Nunez چهره به اتهام سرقت و دادن یک هویت جعلی به اجرای قانون است.

خارج از این اتهامات بسیار کمی از اطلاعات منتشر شده در مورد Nunez بازداشت. اسکودوی کیپ مرجان اداره پلیس بخش سوابق گفت: News-Press که گزارش بازداشت شده بود تکمیل نشده است.

امور عمومی کارکنان نیست پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا نونیز شد و به اتهام تخلف از فرماندار سفارش.

بیشتر: اول Lee شهرستان فرد متهم به نقض فرماندار امن تر-در صفحه اصلی-سفارش

قبل از آزادی او دادگاه و زندان سوابق نشان می دهد Nunez قادر به ارسال اوراق قرضه و در حال صرف 50 روز در لی زندان شهرستان پس از اینکه متهم به سرقت چهار برگ جمع کن از خانه انبار در جزیره کاج جاده ها است.

او در حال حاضر برگزار می شود در $37,250 اوراق قرضه.

Nunez دوم Lee County فرد به اتهام نقض فرماندار سفارش پس از آن به اثر رفت آوریل 3.

بیشتر: Coronavirus فلوریدا shutdown: لیست کامل ضروری کسب و کار است که می تواند باز بماند

علاوه بر محدود کردن تجمعات به بیش از 10 نفر به منظور ایجاد یک لیست از ضروری کسب و کار است که می تواند باز باقی می ماند و اجازه می دهد تا مردم را به ترک خانه های خود را برای خدمات ضروری و یا فعالیت برای 30 روز.

پس از اقامت در خانه سفارش اعلام شد, سازمان های اجرای قانون محلی گفتند که تلاش برای استفاده از آموزش و پرورش برای اولین بار برای به دست آوردن رعایت می کند و از دستگیری به عنوان آخرین چاره.

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا اجرای قانون التماس جوامع مطابق با 'امن تر-در صفحه اصلی-سفارش

جان Demeo شد اولین فرد را به اتهام نقض نظم پس از فورت مایرز ماموران پلیس مجبور شدند به پاسخ چند بار به شکایات در مورد او را اذیت و آزار دوست دختر خود را از جمله تهدیدات رانندگی کامیون کار از طریق دروازه در آوریل 3.

Demeo نیز به اتهام مسمومیت نظم جنایی فساد گرفته و به زندان برای نقض خود را مشروط و برجسته و حکم.

گزارش پلیس اظهار داشت Demeo شد و به اتهام تخلف از فرمان اضطراری به دلیل "خود متخاصم رفتار منجر به افسران خطر غیر ضروری بالقوه قرار گرفتن در معرض COVID-19 ویروس در حالت اضطراری است."

اتصال با خبرنگار Devan پاتل: @DevanJPatel (توییتر) و یا devan.patel@naplesnews.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن