Fellsmere 1 مورد تایید شده از COVID-19; ممکن است سیگنال نیاز به تست بیشتر بهداشت افسر می گوید

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:00 PM EDT آوریل 8 سال 2020FELLSMERE — در یک شهرستان که در آن

توسط ABTINNEWS در 20 اردیبهشت 1399

FELLSMERE — در یک شهرستان که در آن حداقل 100 نفر تست مثبت برای رمان coronavirus فلوریدا وزارت بهداشت داده ها نشان می دهد که فقط یک نفر در این شهرستان از نزدیک به 6000 است قرارداد این ویروس.

است Fellsmere یک ناهنجاری و یا آن است که بسیاری از ساکنان آن نیست و تست شده برای COVID-19?

پاسخ این است که معلوم نیست از وزارت بهداشت داده است.

"در حال حاضر ما نمی باید از این ظرفیت به انجام همراه تست آزمایشگاه" گفت: میراندا فروشنده دوره گرد وجار زن, سلامت, افسر Indian River County است.

"با مراکز کنترل بیماری در حال گسترش اولویت های خود را برای تست و سپس بیشتر مردم خواهد شد قادر به گرفتن تست شده است.

"و من فکر می کنم که به ما یک تصویر بهتر از آنچه اتفاق می افتد در جامعه ما است."

برنامه های در حال بحث برای افزایش توسعه از جمله مواد آموزشی به زبان انگلیسی و اسپانیایی به Fellsmere جامعه, فروشنده دوره گرد وجار زن گفت.

Fellsmere شهردار Joel تایسون زندگی می کند که در کنار جاده شهرستان 512 گفت: او را متوجه ترافیک و فعالیت در بزرگراه ها شده است. با بسیاری از Fellsmere ساکنان مشغول به کار در صنعت ساخت و ساز تایسون گفت: ترافیک است که به احتمال زیاد مردم از رفتن به و از کار.

"من فکر می کنم ما در شکل خوب در اینجا," او گفت:. "تنها چیزی که بد ... ما آگاه نیست از هر کسی که راه رفتن در اطراف با آن که ممکن است بدون علامت باشد."

آنچه در دسترس Fellsmere

از جمعه فلوریدا وزارت بهداشت داده ها نشان داد 2,200 کل COVID-19 آزمایشات تجویز شده است در Indian River County است. این تعداد شامل افرادی با نتایج آزمایشگاهی وزارت بهداشت دریافت کرده است.

از این 100 نفر را آزمایش مثبت و 2,100 آزمایش منفی است. وجود 54 نفر در انتظار تست داده ها را نشان می دهد.

عمده COVID-19 تست مکان و کسانی که نزدیک به Fellsmere هستند کلینیک کلیولند رودخانه هند بیمارستان و سباستین رودخانه مرکز پزشکی. وزارت بهداشت آمار نشان می دهد که چگونه بسیاری از Fellsmere ساکنان به طور خاص دریافت کرده اند تست در هر نقطه.

افراد در Fellsmere برای مثال می توانید با مشورت پزشک خود و پیدا کردن اگر آنها ارائه تست برای COVID-19 فروشنده دوره گرد وجار زن گفت.

گنج ساحل سلامت جامعه یک مرکز پزشکی در 12196 County Road 512 ارائه معارفه برای, تست, فروشنده دوره گرد وجار زن گفت.

"به طور کلی آنچه که ما در حال حاضر در حال برنامه ریزی است اضافی کمک رسانی در ما آسیب پذیرترین جوامع از جمله Fellsmere و برنامه ریزی برخی از تست اضافی در این مناطق" فروشنده دوره گرد وجار زن گفت.

بیشتر: "این هرگز اتفاق می افتد به ما تا زمانی که آن را ندارد': St. Lucie شهرستان تنیس حرفه ای را بازگو نبرد با COVID-19 بازیابی

در مارس 17, اخبار کنفرانس, فروشنده دوره گرد وجار زن گفت: وزارت بهداشت با همکاری NAACP و سازمان کمک رسانی در Gifford Wabasso و Fellsmere مناطق.

"همانطور که ما را افزایش می دهد, تست ما را ببینید بیشتر موارد" فروشنده دوره گرد وجار زن گفت.

اما او اشاره کرد که تعداد کلید است که به طور کلی درصد رای مثبت و یا چگونه بسیاری از آزمون عملکرد نتایج مثبت در مقایسه با کل تست شده است. هنوز هم مردم را به آزمایش می شود قادر به نتایج.

بیشتر: ما به خواسته شما پاسخ داده: این مکان شما به احتمال زیاد به بازگشت به فلوریدا دوباره باز می شود

مردم می ترسند'

جسی marissa dominguez, رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی عملیات امید در 12285 County Road 512 است در ادامه به ارائه پشتیبانی آموزش و پرورش و کمک به Fellsmere خانواده ها در سراسر جهانی و همه گیر است.

در رابطه با داوطلبان marissa dominguez خود را به نام "ارتش از قهرمانان عملیات" امید است با افزایش توزیع مواد غذایی در سراسر جامعه از دو بار ماهانه برای هر شنبه, او گفت:.

در هر نقطه از 150 به 180 خودرو را از طریق عملیات های امید ملک در هر پنج شنبه, marissa dominguez گفت.

"من می دانم که بسیاری از مردم در Fellsmere. مردم از ترس مردم عصبی" marissa dominguez گفت: از طریق تلفن همراه به عنوان او سوار از ملبورن به Fellsmere با یک تنه پر از مواد غذایی است.

"آنها حتی نمی دانند که گفتن حقیقت. آن را کمی گیج کننده برای خانواده ها به می دانم که دقیقا همان جایی که برای رفتن" او گفت:. "آنها نمی خواهند به بیرون رفتن به جز برای ضرورت اساسی است."

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: Indian River County, سواحل, بازگشایی, برای اولین بار بعد از فعالیت های ضروری' تنها

پنج شنبه, برخی از ساکنان به انتظارنشسته بودند تا وسایل نقلیه خود را در خارج از گنج ساحل سلامت جامعه است. که در آن مرکز داوطلبان توزیع 600 جعبه nonperishable مواد غذایی از ساحل گنجینه بانک مواد غذایی.

آنها به کارگردانی طریق نقاط چک در وسایل نقلیه خود را توسط کارکنان بهداشتی که عینک تجهیزات حفاظت فردی از جمله فولاد ماسک و دستکش.

Fellsmere رئیس پلیس کیت Touchberry آورده حیوانات و اسباب بازی برای کودکان که اهدا شد به اداره پلیس محلی Publix, او گفت:.

Touchberry گفت: آژانس "گرفته شده نه هر مقام عمل" در اجرای اجتماعی فاصله دستورالعمل در سراسر شهرستان.

بدون استناد دستگیری و یا هشدارهای صادر شده است برای افرادی که با تبعیت نمی اجتماعی فاصله اقدامات Touchberry گفت.

"من شده است به فروشگاه ها در شهر است. وجود علائم روی زمین که در آن برای ایستادن و نشانه ها را در درب" Touchberry گفت. "من فکر می کنم مردم در حال تلاش برای عمل اجتماعی فاصله و به طور کلی من فکر می کنم هر کس در حال انجام بخشی خود را."

Touchberry گفت که او آگاه است که تنها یک فرد دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 در محدوده شهرستان.

"من فکر می کنم این شماره ها یک انعکاس دقیق که آزمایش شده است. از تست هایی که انجام شده است یک آزمایش مثبت" Touchberry گفت. "این نوع مانند شکل تیره از جرم و جنایت. اگر کسی آن را گزارش من نمی دانم که در آن وجود دارد."

TCPalm اخبار خبرنگار کوری Arwood کمک به این گزارش.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب