Artis—ناپل می شود $1 میلیون تطبیق هدیه برای کمک به تسکین COVID-19 زیان

هریت Howard Heithaus ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 6:02 PM EDT 21 مه سال 2020Artis—ناپل است که در یک شبکه خورشیدی

توسط ABTINNEWS در 1 خرداد 1399

Artis—ناپل است که در یک شبکه خورشیدی پانچ در سه ماه گذشته با 5 میلیون دلار درآمد از دست دادن بیش از coronavirus گیر کرده عضلانی جدید: $1 میلیون تطبیق هدیه.

رئیس هیئت مدیره کیمبرلی K. Querrey و همسرش, Louis A. سیمپسون متعهد شده اند برای مطابقت با تمام کمک های مالی به مبلغ 1 میلیون دلار است که به Artis—ناپل از طریق Dec. 31.

Querrey و سیمپسون ها حامیان اصلی Artis—ناپل به ذغال سنگ شهرستان بزرگترین محل عملکرد و خانه به ناپل فیلارمونیک و بیکر موزه. زن و شوهر ساخته شده است بزرگترین واحد بشردوستانه تعهد در سازمان تاریخ 15 میلیون دلار سرب هدیه برای آینده─رو به جلو در مبارزات انتخاباتی برای تعالی فرهنگی در سال 2016. مبارزات انتخاباتی مطرح شده بیش از $75 میلیون برای کنفرانس و عملکرد علاوه بر این به بیکر موزه اینصورت از آن پلازا.

این هدیه جدید خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از عملیات و طرح های ویژه مرتبط با تاثیر COVID-19 در ماه های آینده با توجه به بیانیه ای از McQuerrey:

"با این هدیه ما امیدواریم که برای تشویق جامعه به پیوستن به ما و کمک به ارائه حمایت های مالی اضافی به منظور اجازه می دهد Artis—ناپل به خلاق و نوآورانه و به فکر می کنم متفاوت در مورد روابط ما با مشتریان ما در به چالش کشیدن ماه جلوتر."

کمک خواهد کرد که آن را در دوره در حالی که آن را تجزیه و تحلیل ذهن ترا درهم میشکنند آزمایش در هنرهای تحویل و جدید گرایش های مخاطبان در آماده سازی برای یک نامشخص پاییز.

در انتشار اخبار اعلام هدیه کاتلین ون برگن, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Artis—ناپل گفت: آن را "نمونه دیگری از کیمبرلی شگفت انگیز رهبری و کمک خواهد کرد که ارائه منابع اضافی برای ما به صورت مداوم تاثیر زمان جهانی همه گیر."

بهار شده است یک, کند, یکی برای Artis—ناپل. آن را تخمین می زند آن را از دست داد 5 میلیون دلار در درآمد به دست آورده پس از استان و شهرستان دستور داد ساختمان های عمومی بسته شده است. و ون برگن گفت: آن را به حال خوش شانس بوده است: نزدیک به 80 درصد از تحت تاثیر قرار ticketholders واگذار ارزش بلیط خود را به یک مساوی با ارزش در فصل آینده و 6 و 7 درصد از ticketholders اهدا ارزش بلیط خود را.

10 تا 12 درصد که به دنبال بازپرداخت است که تا حد زیادی از بازدید کنندگان که در حال برنامه ریزی برای دیدن یک رویداد در اینجا. اما خود را بازپرداخت تلقی می شد یک اولویت توسط Artis—Naples, او گفت:.

"در طول چند سال گذشته کشور ما فصل را واقعا شروع n در ماه اکتبر و در ادامه نیز به مه. سپتامبر رانده است برنامه های آموزش و پرورش و کمپ تابستانی هستند ژوئن و ژوئیه" ون برگن گفت.

او اذعان کرد: "ما باید یک مفرط از فعالیت و رانندگی از درآمد به دست آورده در ماه مارس و هنوز آوریل است. ما هم مجبور به انصراف از تقریبا 300 فعالیت های مختلف — اجرای کنسرت و سخنرانی, موزه, تور ها و کلاس ها و نمایشگاه ها."

The show goes on: Artis-ناپل اعلام کرده است با امید آمدن آن فصل

که به معنای Artis—ناپل تا به حال به "فوری تغییرات در عملیات ما برای سال جاری که 30 ژوئن به پایان می رسد." برخی از آن چند صد پاره وقت کارکنان که به طور معمول به کار شد اجازه رفتن زود هنگام در اوایل ماه آوریل. (حداقل از طریق 30 ژوئن پایان این سال مالی دارد و می خواهد اخراج furloughs یا کاهش حقوق و دستمزد برای کارکنان تمام وقت, او گفت:.)

معاون هنری عملیات دیوید Filner مجموعه به کار مذاکره با هنرمندان است که برنامه ریزی شده به نظر می رسد به از درجه اعتبار ساقط قرارداد تحت منطق از نیروی majeure — شرایط پیش بینی نشده. نتیجه او گفت: خوب بود; نزدیک به سه چهارم از این قرارداد می تواند لغو شود.

"ما می دانیم که وجود دارد هنوز هم سوالات. این سخاوتمندانه بازی را به ما الهام خلاق و نوآورانه و به نگاه در همه گزینه ها به طوری که ما می توانیم بازگشت به ماموریت ما در این جامعه است.

"ما با داشتن مکالمه مداوم با صنایع مختلف که مربوط به ماموریت ما است. وجود دارد مطالعات کنسرسیوم آزمایش که در موزه های دنیا, ارائه, جهان, ارکستر, دنیای موسیقی مجلسی" او گفت:.

"بسیاری از جشنواره ها لغو شده اند اما برخی از مکان ها که در حال تلاش برای تست در اروپا و ایالات متحده (با) مختلف اجتماعی فاصله عناصر. بنابراین ما با داشتن مکالمات هر دو طرف حوض و در اروپا برای دیدن آنچه که ما می توانند یاد بگیرند که چه کار می کند و چه کار نمی کند.

"همه چیز روی میز" او اعلام کرد. "است از آن فاصله صندلی? آن را داخل? است, هوای آزاد,? آن است که فاصله اجتماعی در مرحله? ما به دنبال در همه آن.

"و اگر چه ما لازم نیست که پاسخ ما را به تصمیم گیری است که مطابق با تمام فدرال و دولت های محلی هدایت. و مهمتر از همه ما ارزش اعتماد مشتریان ما قرار داده و ما می خواهیم مطمئن شوید که ما احساس راحت و آماده در زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است."

کسانی که مایل به کمک به تطبیق هدیه ممکن است انجام این کار به صورت آنلاین در artisnaples.org وب سایت و یا از طریق تلفن در 239-597-1900.

هریت Howard Heithaus را پوشش می دهد هنر و سرگرمی برای ناپل اخبار روزانه/naplesnews.com. رسیدن به او را در 239-213-6091.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب