گنج ساحل چرخ دنده ها برای کسب و کار دوباره باز پس رژیم صهیونیستی است. DeSantis' اعلام

Lamaur Stancil Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 7:40 PM EDT May 29, 2020تصور کنید که کم نشسته برگر مفاصل خرید

توسط ABTINNEWS در 11 اردیبهشت 1399

تصور کنید که کم نشسته برگر مفاصل خرید در فروشگاه های صنایع دستی و رفتن برای کانال ریشه که شما شده است قرار دادن کردن.

کسانی که برخی از تغییرات گنج ساحل ساکنان می توانید ببینید آغاز هفته آینده به عنوان فرماندار تگزاس ران DeSantis آسانسور برخی از محدودیت های خود را امن تر-در-خانه سفارش.

آغاز و تا روز دوشنبه فلوریدا خواهد وارد "فاز یک" مرحله از بازیابی از اقتصادی shutdown دستور داد در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

مکان های زیر می توانید از بازگشت به کار:

  • رستوران اما با حد 25 درصد از ظرفیت های داخلی و صندلی در فضای باز کافی فاصله اجتماعی فضا
  • دفاتر پزشکی که اعمال جراحی الکتیو انجام می شود و
  • فروشگاه های خرده فروشی در 25 درصد ظرفیت

برخی از رستوران کارگران گفت: آنها آماده به استقبال مشتریان در داخل پس از هفته بودن محدود به منظقه و خدمات تحویل و یا باز بودن در همه.

در شهرستان مارتین در پیچ تن ماهی در جنوب شرقی سالرنو جاده ها وجود خواهد داشت صندلی در فضای باز و داخل سالن صندلی در 25 درصد ظرفیت گفت: سرور Brianna Miltimore.

"ما خواهد بود پس فرماندار سفارشات," او گفت:.

در Kilted پری دریایی, 1937, پیر دیکسی بزرگراه. در ورو بیچ, مدیر, Thor Hlavaty گفت: کسب و کار ارائه خواهد شد در فضای باز و سرپوشیده صندلی و پیروی از دستورالعمل های جدید.

به طور مشابه, Tavola, پیتزا, 1672 s. e. پورت سنت لوسی بلوار در پورت سنت لوسی, نمی توانید صبر کنید برای ارائه صندلی در فضای باز در هفته آینده گفت: Mariah اریکسون, یک کارمند در این رستوران است.

اریکسون گفت: کسب و کار خواهد جداگانه چهار جداول خارج به طوری که آنها 6 فوت از هم جدا خواهد شد ارائه دو جدول در داخل جدا از یکدیگر.

تغییرات را اعمال نمی شود به فلوریدا داغ منطقه استان ها — نخل, ساحل, Broward و میامی-Dade.

بیشتر: به عنوان coronavirus موارد کاهش در ساحل گنجینه سلامت, کارشناس به یاد 'ما نه از جنگل'

با فلوریدای جنوبی نیست آغاز فاز اول سست دولت محدودیت مارتین مسئولان شهرستان مشکل خواهد بود و نه یک وضعیت منحصر به فرد. شهرستان موثر است شمال نقطه ورود از بزرگراه میان ایالتی 95 افتتاح شد رستوران ها و محدود کسب و کار.

آن باز نشده آن عمومی, ساحل, نقاط دسترسی به عنوان سنت لوسی و رودخانه شهرستان را سه شنبه.

با شل کردن چنین محدودیت های محلی در مارتین مهمترین سواحل کمیسیون می تواند خطر ساخت این شهرستان بیشتر از یک مقصد برای پالم بیچ شهرستان ساکنان احتمالا مانع تلاش ها برای مهار ویروس.

مارتین مسئولان شهرستان گفت: آنها صبر کنید تا یک برنامه ریزی 9 صبح جمعه شهرستان جلسه کمیسیون را به هر گونه تصمیم گیری بر لغو محدودیت های محلی مانند استفاده محدود از رمپ قایق سواحل دوره های گلف و پارک ها.

"ما ادامه خواهد داد برای حفظ سلامت و رفاه ساکنان ما در ذهن ما مشتاقانه به محلی تصمیمات هیئت مدیره ما را" مدیر Taryn Kryzda در بیانیه ای گفت شنبه.

برخی از ناامیدی

بسیاری از کسب و کار را به صبر برای باز کردن برای آینده فاز. کسانی که عبارتند از:

  • سینما
  • میله
  • ورزشگاه
  • خدمات شخصی مانند سالن مو و آرایشگر مغازه

ادامه داد: بسته شدن سفارشات بودند خبر بد برای بسیاری از گنج ساحل کسب و کارهای کوچک.

برایان مونتویا صاحب برایان Uppercuts آرایشگاه در غرب بندر سنت لوسی بلوار در پورت سنت لوسی گفت: آنها آماده بودند برای بازگشت به کار.

"بسیاری از بچه ها که آرایشگران باید به حال هیچ کمک هیچ محرک بدون وام کسب و کار کوچک آمده اند از طریق" مونتویا گفت.

او گفت که او فکر می کردند که باید اجازه می دهد آرایشگاه و سالن برای باز کردن در کاهش ظرفیت توسط قرار ملاقات فقط با هیچ کس انتظار و با آرایشگران با پوشیدن ماسک. او پیشنهاد کرد اگر یک آرایشگاه دارای 10 آرایشگران پس شاید اجازه می دهد پنج به کار می کنند.

"ما در آمد و امروز (پنج شنبه) برای تمیز کردن فروشگاه و سعی کنید و راه اندازی برای دیدن آنچه که او قرار بود به می گویند زیرا ما می خواستم برای باز کردن در روز جمعه," او گفت:.

لوری گرین صاحب Lolly G سالن در نزدیکی مرکز شهر استوارت گفت: او را درک DeSantis اما گفت که او فکر می کرد که در برخی از نقطه در کسب و کار باید قادر به انتخاب.

"من فکر می کنم که او باید اجازه می دهد سالن به تابع با خیال راحت به عنوان آنها می تواند به دلیل هر سالن است همان" گرین گفت. "من کمی سالن, اما من درک می کنم وجود دارد بزرگ سالن و من درک می کنم وجود دارد افرادی که از قوانین پیروی نمی کنند."

گرین گفت: کسب و کار باز شده است و هشت سال است.

گرین شوهر, Mike اشتراوس یک شرکت صاحب 1Fitness یک سالن ورزشی در شمال غربی بزرگراه فدرال فقط در شمال روزولت پل استوارت. او گفت: سالن ورزشی ارائه می دهد که بوت کمپ و آموزش شخصی بسته شده است از اواسط ماه مارس.

بیشتر: مارس 29: Treasure Coast COVID-19 مورد جزئیات

"راستش من فکر می کنم ما باید بماند بسته دیگر همه چیز" استراوس گفت. "من امیدوار هستم که ما فقط می توانید نگه دارید در حال حرکت رو به جلو با ایده خود را و من امیدوارم که آن را کار می کند."

که اجرا?

دولت های محلی و مقامات اجرای قانون گفت: آنها می توان ارزیابی فرماندار جدید سفارش و ساخت تنظیمات که در آن قابل اجرا است.

"به نظر می رسد مانند یک هوشمند اندازه گیری گام به سوی بازگشایی فلوریدا" سنت لوسی شهرستان سخنگوی اریک گیل. سنت لوسی هرگز به تصویب رسید خود را محلی فرمان مورد COVID-19 محدودیت بنابراین وجود دارد هیچ چیز در جای خود که در تضاد دولت سفارش اولیه او گفت:.

مقامات خواهد نشست برای تعیین اجرای فرماندار سفارش گیل گفت.

سنت لوسی کلانتر کن ریمل مژه و ابرو گفت: نمایندگان همچنان به آموزش و اطلاع رسانی به شهروندان در مورد نحوه مطابق با فرماندار توصیه ها و اجرای آنها را زمانی که هیچ گزینه های دیگر در دسترس است.

"موفقیت ما در دولت و جامعه در دوره نقاهت بعد از این همه گیر خواهد شد و در ادامه به بقیه بر شانه مسئول تصمیم گیری های ما ساکنان," او گفت:. "خود را با رعایت این توصیه ها تا کنون مشغول به کار هستند و من این را تحسین تلاش های خود را."

Indian River County استفاده کرده است کاخ سفید و وزارت امور خارجه برنامه به عنوان راهنمای خود را برای برنامه های محلی گفت: شهرستان, مدیر, Jason قهوه ای است. که ادامه خواهد داد, او گفت:.

"ما می رویم به منظور اجرایی و تنظیمات را به عنوان موجه" براون گفت.

در رودخانه شهرستان کلانتر, عمده اریک گل گفت که او می خواهد برای دیدن اگر فرماندار اعلام خواهد شد و تحقق در یک فرمان اجرایی که وضع خواهد شد که سازمان وظیفه رسیدگی به نظارت بر شرایط جدید مانند ظرفیت سفارشات برای رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی.

فرماندار توجیه حرکت به فاز یکی از کاخ سفید توصیه می شود مسیر برای بازگشایی دولت اقتصاد با شعار که فلوریدا تخت بیمارستان و تجهیزات بودند غرق در مه.

"ما انجام داده ایم باید بهتر از همه گفت: ما می خواهیم انجام," او گفت:. "ما در حال دور تحت بیمارستان ظرفیت. فلوریدا نیست و تبدیل به یک 'بارگذاری-ایتالیا.' "

Stancil است اخبار خبرنگار TCPalm. تماس با او را در 321-987-7179 یا lamaur.stancil@tcpalm.com. توییتر: @TCPalmLStancil

کارکنان و نویسندگان خواهد Greenlee بور Wixon جاشوا سلیمان و سارا مارینو کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن