ترافیک در حال حرکت 'روان' در استوارت 2-راه روزولت پل دهانه; ادامه کار در شرایط عازم جنوب span

سارا مارینو Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:41 PM EDT Jul 15, 2020مارتین کانتی — به عنوان رانندگان مجبور به

توسط ABTINNEWS در 26 تیر 1399

مارتین کانتی — به عنوان رانندگان مجبور به تنها استفاده از عازم شمال روزولت پل به سفر شمال و جنوب, سازمان های اجرای قانون محلی و برخی از ساکنان گفت: انتقال شده است به خوبی پیش میرود.

"من خوشحال هستم که عازم شمال خطوط باز شد به سرعت گفت:" ساناز داد که زندگی در پورت سنت لوسی و اغلب درایوهای به مارتین کانتی. "من تحت تاثیر قرار با چگونه تمام مقامات محلی با هم همکاری کرده اند تا همه چیز را بهتر بنابراین ما هنوز هم می تواند استفاده از پل در حالی که عازم جنوب خطوط در حال تعمیر است."

فلوریدا بخش حمل و نقل, مقامات گفت: آنها متوجه یک شکاف در southbound روزولت پل در ژوئن 16. نرم افزار چراغ به آژانس بستن هر دو شمال و عازم جنوب پل برای بازرسی. بخشهایی از دیکسی بزرگراه نیز تعطیل به نگه داشتن رانندگان و مردم محلی امن است.

که عازم شمال روزولت پل بازگشایی شد ژوئن 27, پس از تعمیرات جزئی تکمیل شد و در جولای 4, دیکسی بزرگراه بازگشایی شد.

داد و گفت در تجربه او در عازم شمال پل ترافیک منتقل شده همراه هموار.

طی کلیدی "ساعت شلوغی" فردا پنج شنبه از صبح زود و ظهر و اواخر بعد از ظهر وجود دارد هیچ تاخیر ترافیک مشاهده شده است.

شده است که با کمک داشتن استوارت ماموران پلیس مستقر در انتهای هر پل و بزرگراه فلوریدا گشت سربازان تماشای بیش از ترافیک 24 ساعت و هفت روز در هفته پس از آن بازگشایی شد.

افسران پلیس کمک به اجرای 5 تن وزن محدودیتی در پل, موضوع, بالا بردن سرعت استناد کنید و سعی کنید برای جلوگیری از تصادفات گفت: Brian Bossio سخنگوی استوارت اداره پلیس.

آنها صادر شده در چند بیش از یک بلیط سرعت بیش از حد معمول گفت: هدر راث کارآگاه گروهبان با استوارت اداره پلیس. افسران نوشت: پنج بلیط در روزولت پل از 15 مه تا 15 ژوئن و دو برابر شده است که از 27 ژوئن تا جولای 13.

پس از ژوئن 27, وجود داشته است, دو تصادف در پل و سه کامیون نقض راث گفت.

بیشتر: راننده کامیون رهبری به روزولت پل استوارت به اتهام داشتن بیش از 200 گالن از سرقت سوخت دیزل

Bossio گفت وجود ندارد, هیچ مشکلی از رانندگان کامیون بیش از 5 تن وزن محدود می کند. او گفت: ماموران باید رانندگان به نوبه خود کامیون ها در اطراف اگر راننده به آنها می گوید وسیله نقلیه خود را بیش از حد وزن. اگر افسران مطمئن نیستید آنها را متوقف و راننده و بررسی کنید.

فلوریدا گشت بزرگراه سخنگوی Yank ریس گفت: سربازان نداشته هر گونه مسائل با مردم محلی عدم تطابق با محدودیت. او گفت: سربازان خواهد شد و در آنجا مستقر هستند تا ژوئیه 31.

هنوز هم نه همه رانندگان در حال مقابله با تغییرات.

Nicki Reis گفت: درایو از پورت سنت لوسی به استوارت واز دیگر از مشکلات عازم جنوب روزولت پل آغاز شد.

"من قطعا مجبور به تغییر برنامه من و تا پیش از آن" او گفت:.

J. T. برتون که دارای یک شلنگ های هیدرولیک تعمیر و کسب و کار درایو یک وسیله نقلیه با وزن بیش از 5 تن گفت: محدودیت وزن و قادر به استفاده از عازم شمال روزولت پل اضافه شده است حدود 25 دقیقه برای رفت و آمد خود را.

"این قطعا زمان اضافه شده به همه چیز من انجام," او گفت:. "بسیاری از کار من است که بین فورت پیرس و استوارت پس از آن قطعا اضافه شده بسیار کمی از زمان برای هر کار و تقریبا هر روز."

برتون گفت: کسب و کار طول می کشد و او را در اطراف شهرستان مارتین و به بخش هایی از سنت لوسی و اوکیچوبی شهرستانهای استان است.

"من هیچ چاره ای اما به یکی دیگر از مسیر" او گفت:.

یک شبه خط خاموش

حق عازم شمال خط روزولت پل بسته خواهد شد شب پنج شنبه از 10 شب تا 5 صبح جمعه گفت بث Frady ارتباطات مدیر FDOT.

بسته شدن است به پچ مکان های که در آن نمونه ها قبلا گرفته شده در خارج از پل. یک خط خواهد بود باز عازم شمال ترافیک.

FDOT در حال کار بر روی گرفتن نمونه از southbound روزولت پل و تجزیه و تحلیل آنها به درک بهتری از اینکه چرا ترک شد.

هشتاد و چهار نفر دیگر قسمتی پل ها در سراسر کشور را نیز مورد بررسی قرار Frady گفت. وجود دارد سه نفر دیگر در شهرستان مارتین; هیچ کدام در جای دیگر در ساحل گنجینه.

بیشتر: FDOT به بررسی روش های بازرسی برای همه سگمنتال پل در دولت

Frady گفت: طی دو هفته آینده این سازمان دولتی باید با انتخاب یک پیمانکار به همکاری با FDOT برای تکمیل تعمیرات عازم جنوب پل.

هنگامی که فرایند آغاز می شود FDOT به احتمال زیاد باید یک درک بهتر از چقدر تعمیرات هزینه خواهد شد.

اما برای Dodd, که گفت که او به دنبال به جلو به عازم جنوب پل بازگشایی آن را به احتمال زیاد طولانی صبر کنید.

Frady گفت: از آن باقی مانده بسته و بسته خواهد شد برای چند ماه.

بیشتر: FDOT همچنان در نظر گرفتن نمونه عازم جنوب روزولت پل هزینه برای تعمیر آن شناخته نشده

سارا مارینو است TCPalm اخبار خبرنگار پوشش Martin County است. شما می توانید رسیدن به سارا در توییتر @saradmarino یا ایمیل خود را در Sara.Marino@tcpalm.com. اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن