می تواند ردینگ ابزار برقی مشتریان جمع آوری 200 دلار اعتبار برای کمک با صورتحساب برق?

میشل چندلر ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 7:24 PM EDT Apr 18, 2020همه ردینگ برق مشتریان را دریافت 200 دلار اعتبار ب

توسط ABTINNEWS در 31 فروردین 1399

همه ردینگ برق مشتریان را دریافت 200 دلار اعتبار برای کمک به شهروندان و کسب و کار مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از cornonavirus همه گیر تحت گسترده طرح بازیابی است که ارائه خواهد شد به ردینگ شورای شهر در روز سه شنبه.

پیشنهاد 200 دلار اعتبار خواهد آمد, در علاوه بر این به 50 دلار در هر مشتری تخفیف که این شورا در حال حاضر مجاز در اواخر ماه مارس است.

مقامات شهرستان خواهد شد و همچنین پیشنهاد دیگر اقدامات برای کمک به مشتریان خود را مدیریت صورتحساب برق از جمله احتمالا ارائه کمک های بیشتر به خانواده های کم درآمد و اجازه تجاری و همچنین به عنوان مشتریان مسکونی را تا دو سال به پرداخت صورتحساب ابزار خود را علاقه رایگان.

از طرح های مختلف قبل از رفتن به شورای اواخر این هفته "نگرانی اصلی ما در حال حاضر همچنان به حصول اطمینان از مشتریان ما توانایی پرداخت صورتحساب خود گفت:" برق مدیر جوزف Bowers.

طرح های مختلف گنجانده شده در اقتصادی, طرح پاسخ پیشنهاد شده توسط شهر Manager بری Tippin. پس از ردینگ شورای شهر اعلام اورژانس محلی در 17 مارس با توجه به همه گیر Tippin مجاز شد به منظور هماهنگی برنامه ریزی آمادگی و پاسخ در مورد تلاش های COVID-19.

پیشنهاد 200 دلار اعتبار هر مشتری پیشنهاد خواهد آمد از همان منبع مالی به عنوان تخفیف 50 دلار — REU سهم انتشار گاز گلخانه ای کمک هزینه تحت کالیفرنیا cap-and-trade برنامه برای کاهش آلودگی است.

تحت قانون دولت cap-and-trade بودجه تنها می توان برای یکی از دو چیز است: کاهش آلودگی و یا در حال توزیع به ratepayers.

پیشنهاد 200 دلار اعتبار به ratepayers بالغ بر 9 میلیون دلار در علاوه بر این به $2.2 میلیون هزینه موجود 50 دلار تخفیف برای کل $11.2 میلیون.

اگر مجاز پول برای $200 اعتبار خواهد آمد از لغو دو برنامه دیگر که شورا در حال حاضر تایید شده اما هنوز راه اندازی شده است.

طرح شهر گفت: یکی از برنامه ها برای wildfire کاهش "هنوز برای شروع با توجه به منابع هوایی کالیفرنیا هیئت مدیره ارائه یک کمی روش برای کاهش گازهای گلخانه ای از طریق سوخت کاهش در نتیجه کلاه و تجارت از سرمایه های موجود برای این منظور است."

برنامه دوم برای ساختمان برق آغاز شده است با توجه به "محدودیت نیروی انسانی" این گزارش گفت:.

دیگر اقدامات پیشنهادی عبارتند از:

  • بازگشت همه مسکونی و تجاری مشتری سپرده های برگزار شده توسط, آب و برق خدمات. که حرکت خواهد بازگشت حدود 3.4 میلیون دلار به مصرف کنندگان از جمله حدود $600,000 به مشتریان تجاری است.
  • به طور موقت اجازه مشتریان تجاری را تا دو سال به پرداخت گذشته به علت قبوض آب و برق بدون پرداخت سود اضافه شده بودن. REU در حال حاضر گسترش این گزینه به آن مشتریان مسکونی.

این شهر در حال حاضر اقداماتی برای کاهش این بیماری همه گیر را با ضربه مالی بر شهروندان است.

در مارس 18, شهر معلق ابزار بسته آف با توجه به عدم پرداخت. در شرایط عادی حدود 220 ابزار حساب شد, قطع هر ماه برای عدم پرداخت صورتحساب ابزار خود را با توجه به Tippin گزارش. هزینه های اواخر نیز به پایان رسید و با توجه به همه گیر.

تا کنون گفت: قهقهه: "ما در حال دیدن یک سنبله عظیم در مردم نمی پرداخت صورتحساب خود را که خوب است چرا که آن را به معنی مردم احساس آنها می تواند خود را پرداخت آب و برق. ما فکر می کنیم مردم در حال رفتن به قادر به پرداخت صورتحساب خود را, اما اگر آنها نمی تواند ما محفوظ است."

او اضافه کرد که با وجود تعطیلی گسترده ای از کسب و کار و مدارس REU نیست "دیدن یک قطره" در استفاده از قدرت. تا کنون گفت: وجود حدود 2% کاهش در درآمد یک مقدار او به نام "خاموش است."

قهقهه اضافه شده که REU را "ادامه تمرکز اصلی این است که چگونه ما می تواند کمک به مشتریان ما از طریق این نیز هست و چه برنامه هایی می تواند ما را در راه اندازی به آنها کمک کند چرا که ما فکر می کنیم این ابزار را می شود درست است."

بیشتر: محلی نگاری نیازهای شما بیشتر از همیشه است. در اینجا چگونه به ما کمک می کند شما را بیشتر اخبار محلی

بیشتر: Shasta County کسب و کار سریع به درخواست پاداش با فدرال چک امداد

بیشتر: ردینگ شورای OK را 50 دلار تخفیف به REU مشتریان خواستار دست ثابت بهره برداری از ذخایر REU

بیشتر: COVID-19 تست: این شمال کشور شهرستان به سرعت در حال پیشی همتایان خود سرانه

میشل چندلر را پوشش می دهد دولت شهر و مسائل مربوط به مسکن برای ردینگ رکورد افکن/ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال کنید در @MChandler_RS تماس خود را در 530-225-8344 یا ایمیل خود را در michele.chandler@redding.com. لطفا برای حمایت از ما کل newsroom تعهد به خدمات عمومی و روزنامه نگاری با اشتراک امروز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب