6 دیجیتال مزایای TCPalm اشتراک

TCPalm ایالات متحده آمریکا امروز شبکهمنتشر شده 4:30 PM EST 31 دسامبر 2019شما می توانید نقش حیاتی در حمایت از م

توسط ABTINNEWS در 24 فروردین 1399

شما می توانید نقش حیاتی در حمایت از محلی گیری تفاوت روزنامه نگاری در ساحل گنجینه است که شما می توانید اعتماد. با TCPalm اشتراک دیجیتال شما می تواند کمک به روزنامه نگاران ما به شما ارائه با اطلاعات حیاتی و نگه دارید و کسانی که در قدرت پاسخگو باشد.

6 مزایای TCPalm دیجیتال-تنها اشتراک

با این شش مزایای TCPalm اشتراک شما می تواند در میان اولین برای یادگیری در مورد آخرین اخبار شخصی, اخبار, هشدار تلنگر از طریق یک ماکت دیجیتال چاپ کاغذ و دسترسی به معاملات منحصر به فرد.

اشتراک فراهم می کند و فوری و دسترسی نامحدود

داستان های بزرگ را متوقف کند با بزرگ نوشتن. با اشتراک خود را شما باید دسترسی نامحدود به ما ویدئوها, گالری عکس و داده های تعاملی تصاویری. ما را دنبال کنید سرعت-تنظیم محیط پوشش ما را بخوانید ناظر گزارش در مورد آلودگی سرب در آب آشامیدنی ما و اتمام مدرسه ما پوشش فوتبال.

نرم افزار: برای آی فون و آندروید

TC پالم ارائه می دهد برنامه های کاربردی است که می تواند شخصی را به میل خود. این TCPalm برنامه (برای آیفون و اندروید) اجازه می دهد تا شما را به دانلود مقالات برای خواندن آفلاین را انتخاب کنید مقاله خود را نمایش گزینه, مجموعه, اخبار, push alerts. این TCPalm چاپ نسخه اجازه می دهد تا برای آسان و سریع مشاهده e-edition, ماکت دیجیتال از نسخه قابل چاپ, هر روز. (E-نسخه برای آی فون و آندروید)

اخبار هشدار

از طریق TCPalm برنامه, شما می توانید اطلاعیه بنابراین شما می توانید بدانید که این خبر درست زمانی که آن اتفاق می افتد. شما می توانید هشدار برای اخبار, اخبار ورزشی, سرگرمی, آب و هوا, ترافیک و کسب و کار. اقامت در دانش برای همه چیز در رفتن در امتداد ساحل گنجینه. آرام بار و صدا اطلاعیه برای هشدار خود را می توان در داخل نرم افزار.

E-Edition: یک ماکت دیجیتال TCPalm

شما می توانید دسترسی به نسخه قابل چاپ روزانه بر روی کامپیوتر خود دستگاه تلفن همراه و یا قرص خود را با دسترسی به e-Edition یک ماکت دیجیتال از نسخه قابل چاپ ما. E-Edition را می توان در وب سایت ما و یا از طریق TC نخل چاپ نسخه های نرم افزار. (E-نسخه برای آی فون و آندروید)

جلسه توجیهی روزانه خبرنامه

برای حفظ مشترکین ما اطلاع, ما ارائه می دهیم مجموعه ای از خبرنامه به نگه داشتن شما تا به روز در اخبار, ورزش, کسب و کار و همه چیز برای انجام و داستان در هر هفته. شما می توانید دریافت 5 مقالات به صندوق پستی خود را هر روز در قالب جلسه توجیهی روزانه, خبرنامه, کامل با عکس ها و خلاصه مقاله. مشترکین می توانند از طریق کلیک کنید به مقالات کامل مستقیما از ایمیل. ما همچنین ارائه مشترکین منحصر به فرد در خبرنامه ای که به شما معرفی به روزنامه نگاران ما و به شما می دهد یک behind-the-scenes look at the top stories و چگونه خود را به اشتراک صندوق کمک می کند تا ما روزنامه نگاری.

چگونه می توانم ثبت نام کنم ؟

ما مختلف ارائه می دهد به ویژه برای اشتراک دیجیتال. ما از شما درخواست برای پشتیبانی محلی نگاری با اشتراک. بازدید tcpalm.com/subscribe.

نمونه بزرگ ما روزنامه نگاری

  • سلامت و اثرات زیست محیطی در هند ما رودخانه مرداب
  • Brightline سیستم راه آهن و اثرات سراسر گنج ساحل
  • پنج-قسمت تحقیقی سری در سلامت روان محلی در بیمارستان نه گزارش به دولت به عنوان مورد نیاز است و در حال حاضر دولت راه اندازی کرده است یک تحقیق
  • مقامات در حال تلاش برای ساخت یک رمپ قایق پس از TCPalm تحقیق یک نقص در یک $104M پروژه آب
  • TCPalm بررسی در بر داشت سازمان حفاظت محیط زیست DEP نیازی به فلوریدا مدارس برای تست سرب در آب آشامیدنی
  • تحقیق: قوانین جدید نیاز به resentencing بیش از 23 نوجوانان محلی قاتلان
  • گنج ساحل مدارس' پوشش های ورزشی از جمله در محل Prepzone در جاده ویدئوها


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب