دیدن نیست ، آب خود را می دانید-چگونه با این 5 نکته برای رشد گوجه فرنگی در ردینگ

Leimone Waite استاد باغبانمنتشر شده 8:00 AM EDT مه 1 سال 2020س: من رشد گوجه فرنگی در سال گذشته اما من گیاهان ت

توسط ABTINNEWS در 12 اردیبهشت 1399

س: من رشد گوجه فرنگی در سال گذشته اما من گیاهان تولید می شود بسیار کم است. می تواند به شما ارائه برخی از راهنمایی در مورد چگونه به گیاهان گوجه فرنگی برای تولید در ردینگ?

A: خوب, گوجه فرنگی, برداشت شروع می شود با رشد قوی و سالم گیاهان. این گام اساسی را به گیاهان خود را بهترین شروع و اطمینان حاصل شود که شما در حال انجام همه شما می توانید برای تولید یک محصول سپر از گوجه فرنگی.

1. کاشت و فاصله: گیاه گیاهان گوجه فرنگی ، بهتر است برای انتخاب کردن برگ از پایین ساقه و گیاه آن را به طوری که بالای خاک است در مورد نیمه راه تا بنیادی. گوجه فرنگی را ریشه در امتداد پایین ساقه ارائه یک مقدار قوی تر سیستم ریشه. مطمئن شوید که گوجه فرنگی اتاق به اندازه کافی به رشد نیز مهم است. نامشخص گوجه فرنگی نیاز به فاصله 18 تا 24 اینچ از هم جدا و باید آموزش دیده برای رشد سهام; در حالی که مشخص گوجه فرنگی (بوش نوع) نیاز به حدود 24 اینچ بین گیاهان است. انتخاب گوجه فرنگی انواع مختلفی نیز ممکن است کمک با خود برداشت. معین گوجه فرنگی تمایل به تولید بهتر در سخت شرایط رشد مانند خیلی از تابستان در ردینگ.

2. سهام و سایه: گیاهان گوجه فرنگی بنا باید یا در قفس اگر آنها از نوع بوش در زمان کاشت به طوری که آنها آسان تر به کراوات به خطر است. سهام باید حداقل چهار فوت قد و محکم است. در ادامه به کراوات گوجه فرنگی گیاه به سهام به عنوان آن رشد می کند. ردی کاهش گسترش بیماری را نگه می دارد این میوه از پوسیدن و میوه خواهد بود آسان تر برای پیدا کردن و انتخاب کنید. گوجه فرنگی از گیاهان نیاز به شش ساعت از خورشید در هر روز به خوبی رشد می کنند اما می توانند از 50% پارچه سایه صحافی به ارائه سایه ای از سوزان آفتاب بعد از ظهر.

3. آبیاری و مالچ: هنگامی که گیاهان در زمین مالچ با حداقل دو اینچ کمپوست کاه یا برگ های خرد شده. این را حفظ خواهد کرد درجه حرارت خاک کولر و به حداقل رساندن از دست دادن آب. گیاهان باید به طور منظم آبیاری و مجاز به دریافت بیش از حد خشک بین آبیاری اما نباید overwatered. بهتر است به استفاده از یک خاک پروب یا پیچ گوشتی به تست رطوبت خاک بین آبیاری برای تعیین زمانی که به آب است. گیاهان مجاز به خشک شدن بیش از حد بین هر آبیاری می تواند به توسعه میوه با blossom end rot — خشک تکه های چرم در پایان این میوه ناشی از کمبود کلسیم در میوه در حال توسعه با توجه به نامنظم آبیاری. جلوگیری از آبیاری سربار به عنوان این می تواند باعث بیماری به توسعه است.

4. تغذیه: گیاهان گوجه فرنگی سنگین فیدر و نیاز به کود به طور منظم برنامه های کاربردی. انتخاب یک کود حاوی میوه و گل تولید. کود با نیتروژن سطوح بیش از حد بالا و بالاتر از 10% — می تواند تشویق شاخ و برگ رشد با تولید میوه. من همچنین می خواهم برای اضافه کردن یک لایه جدید از کمپوست هر چند هفته برای تغذیه خاک و حفظ گیاهان رفتن تمام تابستان طولانی به عنوان ماده آلی تمایل به شکستن سرعت در تابستان گرم.

مطالب بیشتر:

  • چگونه یک Shasta County گروه نجات هنوز بالا بردن بچه های حیوانات
  • در اینجا این است که چگونه به نقطه بولاک آرام به آنها بازگشت به شمال کشور
  • سلسله مراتب مشکل: حفاظت از درختان از سوراخ خسته کننده پرندگان

5. هرس و آفات: بسیاری از باغبانی کتاب تماس برای هرس گیاهان گوجه فرنگی. این یک ایده خوب نیست در ردینگ که ما نیاز به شاخ و برگ برای محافظت از میوه از آفتاب سوختگی. تنها هرس است که ممکن است مفید است برای حذف برگ در کاهش چند اینچ از بنیادی به نگه داشتن آنها را از دست زدن به زمین به منظور کمک به حداقل رساندن گسترش برگی بیماری است.

اگر مشکلات شما در سال گذشته بود را با گوجه فرنگی به علت بیماری یا نماتدها شما می خواهید به انتخاب گونه های مقاوم و یا پیوند بر روی بیماری های مقاوم در برابر پایه مادری. بررسی گیاهان شاخ کرم ها و دیگر آفات هر چند روز و حذف هر گونه آفات بلافاصله برای کمک به حداقل رساندن مشکلات آفت.

این شستا استاد باغبان برنامه را می توان از طریق تلفن در 242-2219 یا ایمیل mastergardener@shastacollege.edu. باغبان دفتر کارکنان توسط داوطلبان آموزش دیده توسط دانشگاه کالیفرنیا برای پاسخ به باغبان' سوالات با استفاده از اطلاعات مبتنی بر تحقیقات علمی است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب