Coronavirus را نگه نمی gator شکارچیان از آمدن به فلوریدا: "بهترین های اجتماعی فاصله است بر روی آب'

لیندزی Leake Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:13 PM EDT مه 7 سال 2020وارن Yadon قصد پرواز از 2500 مایل از, T

توسط ABTINNEWS در 19 اردیبهشت 1399

وارن Yadon قصد پرواز از 2500 مایل از, Twin Falls, آیداهو به اویدو فلوریدا در ماه اوت; coronavirus بود سر در گم.

"نه تو من را آهسته" او گفت:. "من خواهد بود در یک هواپیمای جت شما شرط می بندم."

او یک gator به گرفتن.

فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون قرعه کشی برای اعطای مجوز شکار تمساح جمعه آغاز می شود و Yadon امیدوار بانوی شانس به او کمک خواهد کرد nab یکی از این سال آرزو 7,697 مجوز.

► 'برهنه و ترس': زن و شوهر از کشف نشان می دهد تلویزیون شکار در فلوریدا gators

ورزشکاران از 35 کشورهای دیگر سفر به فلوریدا در سال گذشته را 11 هفته ای, شکار یک TCPalm تحلیل FWC داده ها نشان داد. در حالی که COVID-19 rampancy — بیش از 38 ، 000 مورد در فلوریدا و بیش از 1.1 میلیون نفر در سراسر کشور — داده است برخی از خارج از دولت شکارچیان مکث سفر به دیگران مانند Yadon هنوز هم خارش به تعقیب gators.

"من در آن به عنوان یک فرصت به جای ترس" او گفت:. "امکان استفاده از آن مردم است. خارج وجود دارد و لذت بردن از جهان است."

وضعیت موجود

آفتاب دولت فصل شکار به طور رسمی لقب ایالت تمساح برداشت برنامه اجرا می شود سالانه Aug. 15 از طریق Nov. 1. حتی coronavirus را متوقف 32 ساله سنت است.

"ما نمی توانیم حدس و گمان در COVID-19 اثرات" گفت: FWC سخنگوی Tammy Sapp. "نرم افزار روند را ادامه دهید به حالت عادی."

قرعه کشی شکسته است به سه فاز: ممکن است 8-18, مارس 22-ژوئن 1 و ژوئن 5-15. آغاز ژوئن 28, هر گونه باقی مانده مجوز خواهد بود doled.

Yadon و دیگر غیر-ساکنان پرداخت خواهد شد $1,022 هر کدام بدون تغییر از سال گذشته هزینه. مجوز برای ساکنان فلوریدا محدوده از $22 $272 بسته به دام انداختن پروانه.

شکارچیان امن می تواند تا 10 مجوز هر که اجازه می دهد تا برای برداشت از دو gators. بیش از 15000 نفر درخواست سالانه امر که کمر به طور معمول در حدود 2 میلیون ساپ گفت.

برهنه و بي پروا

بروک بهنام رایت نمی ترساندن به راحتی.

Elbert, کلرادو, شکارچی جان سالم به در حیات وحش از کشف را "برهنه و ترس." شوهرش مت رایت نیز یک شکارچی مشتاق و جانباز از واقعیت تلویزیون نشان می دهد.

زن و شوهر هر کدام موفق به کسب مجوز در سال گذشته و امید به ادامه این سنت است.

"ما در حال اختصاص داده شده به زیر اشتیاق ما برای شکار تمساح," او گفت:. "پس از همه گیر یا نه گاهی اوقات شما فقط باید برای رفتن به باتلاق."

► پنهان کردن ارزش بازار به نفع مزرعه-افزایش بیش از وحشی فلوریدا gator پوست

فلوریدا مرداب نیز دارای جایگاه ویژه ای در Lew Curatolo قلب. هر چند او در زندگی آبشار سنگ مرمر تگزاس برای نزدیک به 30 سال او در Brevard County, جایی که او نمی تواند به نظر می رسد به دور ماندن.

"آنچه که من را نگه می دارد به آینده وجود دارد که دست نخورده تنهایی است که شما به سادگی نمی توانید در هر نقطه اما باتلاق" Curatolo گفت. "من روی چیزی حساب کردن آن را تنها باقی می ماند در خون شما است."

او یک برنامه پشتیبان گیری اگر ستاره ها نمی تراز برای او در مجوز قرعه کشی.

"من خواهد بود به رهبری مرکزی فلوریدا در اوت. 15 برای باز کردن gator فصل که آیا من در قرعه کشی یک برچسب یا نه" Curatolo گفت. "من مقدار زیادی از دوستان که از من بپرسید به شکار با آنها."

همان می رود برای Yadon که برنامه ای در بسته بندی کیسه های خود برای Seminole County مهم نیست که چه; دریاچه Jessup تماس مادام العمر Idahoan.

"وجود دارد هیچ چیز مانند آن شما یک واقعی دایناسور وجود دارد" گفت: Yadon که گانینگ برای 12 فوت gator. "که در آن دیگری می تواند شما را شکار چیزی که در خارج وجود دارد برای که ؟ شما نمی توانید."

دریا به درخشان دریا

دیگر شکارچیان از سراسر ایالات متحده که امید به پیوستن به 2020 تمساح برداشت مشترک افکار خود را در فلوریدا سنت:

"این یک ماجراجویی بزرگ و برداشت یک خزنده مرگبار که جان آمریکایی ها هر سال است. من یک هفتم-نسل تگزاس در دالاس که دوست دارد برای آمدن به فلوریدا هر سال برای این فوق العاده شکار. خارج از خطرناک موج دوم [از COVID-19] من به طرح دوباره این سقوط است." — جورج Seay; دالاس تگزاس

"هیجان از شکار بی بها بود. ماه درخشش نارنجی رنگ چشم در شب بودند و باور نکردنی است. همه برای تلفن های موبایل و هیاهو شکار از کامل بازیگران تلاش برای قلاب gator به مبارزه است که هیچ چیز مانند هر چیزی که ما تا کنون تجربه کرده اند (چند میله ماهیگیری شکسته شد, ساخته شده است که این مبارزه حتی سخت تر) به هارپون و سپس بانگ چوب. آن زمان یک تیم تلاش! ما در حال خراب برای زندگی در حال حاضر و در مورد ورود به این سال را به منظور جلب." — جف Bergstresser;, Madison, آلاباما,

"ما هنوز برنامه ریزی برای قرار دادن در قرعه کشی و آینده بدون توجه به آنچه تا زمانی که دولت آن اجازه می دهد. بهترین های اجتماعی فاصله است بر روی آب است." — تونی Sehman; Winterset آیووا

"Gator به شکار به من می دهد فرصت برای دیدن و تجربه بیابان [از] فلوریدا در حالی که صرف وقت در این زمینه با دوستان است. این یک چالش برانگیز نوع شکار که خیلی متفاوت و جالب برای افرادی مثل خودم از میانه." — فیل راولینگس; اسکندریه کنتاکی

"این بود که من اولین شکار برای gators در سال گذشته نمی تواند توضیح دهد که زیبایی های طبیعت را به روز و نارنجی چشم در شب! وجود دارد هیچ چیز نسبت به شکار و مبارزه با gators! قدرت مطلق این جانوران را واقعا شگفت انگیز است. ... امید ما کشیده شده دوباره در این سال به عنوان جانور هنوز هم شنا می کند و من به دنبال به جلو به رفتن one-on-one با او. من نمی توانم صبر کنید!" — بیل پارکر;, Madison, آلاباما,

"من شکار تمساح در فلوریدا برای چندین سال در حال حاضر و واقعا از آن لذت ببرید. ... COVID-19 نمی خواهد تغییر برنامه های من از تمساح شکار, اگر کشیده شده برای تگ این سال است. من خواهد بود وجود دارد به شکار بدون توجه به آنچه." — جری راش; Locust Grove, Oklahoma

"Gator فصل چیزی است که من مشتاقانه منتظر هر سال بیش از هر چیز دیگری من. در انتظار قرعه کشی نتایج هیجان انگیز است و زمانی که من کشیده شده من احساس می کنم مثل من برنده قرعه کشی. تا آنجا که COVID-19 من نگران نیستم در مورد آن زمانی که من پایین آمده است. چه بهتر از راه برای اجتماعی فاصله از بودن در خارج از منزل است." — Randall Pinkston; Murfreesboro, تنسی,

لیندزی Leake, TCPalm را توضیح خبرنگار دارای کارشناسی ارشد از دانشگاه آمریکایی و کارشناسی خود را از دانشگاه پرینستون. لطفا برای حمایت از کار خود را با تبدیل شدن به یک TCPalm مشترک. او در توییتر دنبال کنید (@NewsyLindsey), Facebook (@LindseyMLeake) و Instagram (@newsylindsey) او را در 772-529-5378 و ارسال اخبار راهنمایی به lindsey.leake@tcpalm.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن