آنچه غواصان می تواند انتظار می رود در طول 48 ساعت mini-فصل با حداکثر سرعت دویدن به کیسه خاردار خرچنگ

اد قاتل Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:37 PM EDT Jul 27, 2020فلوریدا سالانه 48 ساعته با حداکثر سرعت دویدن

توسط ABTINNEWS در 7 مرداد 1399

فلوریدا سالانه 48 ساعته با حداکثر سرعت دویدن برای خاردار خرچنگ — خرچنگ ورزش های نجومی — شروع می شود در 12:01 صبح جمعه. ده ها هزار خرچنگ دوستداران خواهد رسید دولت گرم آبهای ساحلی به دنبال غذاهای دریایی طلا.

چه نوع از شرایط آنها پیدا خواهد کرد زمانی که آنها شیب در زیر امواج ؟ خواهد شد آب و هوا آرام باشد و یا آن را طوفان ؟ و مهم ترین سوال در ذهن غواصان: که در آن به خوشمزه کمی سخت پوستان توان در اعداد بزرگ به اندازه کافی برای برآوردن کیسه محدودیت است ؟

آرامش دریا

"خبر خوب این است" گفت: استیون چوب, مدیر, عمیق شش شیرجه & ورزشهای آبی در جنسن بیچ "در شرق باد ما تا به حال تمام در هفته گذشته در نهایت ترک باد. که باید اجازه می دهد که آب های کم عمق نزدیک به ساحل به روشن است."

در زیر آب عکس های گرفته شده در روز شنبه و به اشتراک گذاشته شده با چوب توسط یکی از مشتریان ارسال شده در فروشگاه Facebook صفحه. شیرجه سایت درست کردن Bryn Mawr ساحل در هاچینسون جزیره و عکس ها نشان داد نمایشگاه دید.

"به نظر می رسد مانند آن است که رفتن به بسیار خوبی برای غواصان گفت:" اسکات Shaler صاحب شیرجه Odyssea در فورت پیرس. "در آب های عمیق, برخی از مشتریان ما به ما گزارش از 80 فوت دید. آن را ممکن است روشن در ساحل, اما آن را باید از بالا شروع می شود."

خدمات ملی آب و هوا دریایی پیش بینی آب و هوا برای چهار شنبه و پنج شنبه خواستار وزش باد از 5-10 گره دریاهای تنها 1-2 و تنها اندکی احتمال رگبار یا رعد و برق. در صورتی که دارای غواصان باید به عنوان خوب به عنوان شرایط به عنوان آنها می تواند امید برای.

که در آن به

در کلید های فلوریدا خرچنگ دریایی اغلب در منبع خوب برای ورزش در فصل غواصان. وجود دارد و در Biscayne خلیج روزانه کیسه حد شش است در هر فرد. به طور معمول, چوب, گفت, گنج ساحل شناخته شده است برای تولید خرچنگ دریایی بزرگتر از اندازه متوسط.

اگر چه گاهی اوقات کیسه حدود 12 در هر روز ممکن است به دست آورد و در آب های کم عمق. غواصان که قابل اعتماد نقاط در مناطق عمیق تر کردن فورت پیرس, استوارت و سباستین گاهی اوقات به راحتی نمره محدودیت های خود را.

بیشتر: همه خرچنگ غواصان را به پوشیدن ماسک در طول mini-فصل

کوری Embree سابق ساحل Vero غواص که به تازگی نقل مکان به پالم بیچ شورز و با این نسخهها کار برای Aquahunter ماهی و شیرجه منشور از دریاچه پارک مارینا گفت: یک آخر هفته سراغ سفر به دنبال خرچنگ و نیزه ماهی نشان داد تعداد زیادی از خرچنگ دریایی خاموش پالم بیچ.

"دید نبود که اما در حدود 50 فوت آب بودند خرچنگ دریایی در همه جا ما نگاه" Embree گفت. "ما آغاز شده در سال 90 فوت وجود دارد چهار گره از زمان بنابراین ما نقل مکان کرد در کم عمق است."

Shaler چوب و گفت: آنها دریافت نکرده اند اطلاعات زیادی از مشتریان به عنوان به که در آن خرچنگ دریایی شده اند و پیدا کردن گنج ساحل.

شلوغ آبهای?

خرچنگ های نجومی این سال می تواند تعداد زیادی از شرکت. شده اند وجود دارد 176,190 ساکن خرچنگ مجوزها و 41,509 غیر مقیم خرچنگ مجوز به فروش می رسد این سال مالی با توجه به فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون.

که تا حدود 9% از سال 2019 با بیش از 20 ، 000 اضافی مجوز فروش سال به سال است.

یک saltwater fishing license (قیمت متغیر اما 17 دلار برای ساکنان برنامه ریزی برای شیرجه از یک قایق) و $5 خرچنگ اجازه به دست آمده می تواند به سرعت و به راحتی حتی در رمپ قایق — با رفتن به Gooutdoorsflorida.com و یا با تماس با 888-ماهی-فلوریدا (888-347-4356).

وود گفت پس گرفته نشده است هر دریاچه اوکیچوبی تخلیه این آب خیلی روشن است هنگامی که یک هل یک مایل یا بیشتر به دور از سنت لوسی ورودی و تیره معمولی جریان آب در طول خروجی جزر و مد.

این بدان معناست که پک دریاچه و صخره خط کردن سنت لوسی ورودی پارک دولت حفظ می شود یک جای خوب برای پیدا کردن خرچنگ دریایی این سال است.

بیشتر: هیچ کلید های فلوریدا دسترسی داشته باشید ؟ بسیاری از رمپ قایق بسته خواهد شد

کلید های فلوریدا

چوب فکر نمی کنم دیگر نقاط ساحلی در جنوب فلوریدا را بیشتر غواصان پس کلید را اعلام کرد محدودیت های متعددی برای بازدید کنندگان از آمدن در هفته آینده.

"هر کس من صحبت کرد که رهبری را در آنجا یافت خصوصی سطح شیب دار برای راه اندازی قایق خود را در" وود گفت. "خصوصی رمپ ها همه جا هستند."

اواخر هفته گذشته در شهرستان ماراتن شد آخرین قسمت از کلید های خود را در مکان رمپ برای کسانی که اقامت در شهرستان مونرو. پیش از آن در هفته Monroe County اعلام کرد آن را خواهد دید رمپ قایق و سواحل عمومی در حرکت ازاد و اهسته کلید. روستای ایسلامورادا همین یک هفته پیش از آن.

کلید مقامات متوقف کوتاه از تصویب یکی دیگر از پاسگاه در آمریکا 1 در ورود به کلید. بسیاری از شهرستان در حال حاضر نیاز به صورت پوشش داخل و خارج از منزل.

خرچنگ کاروان

جو Schoettle مشتاق غواص غواصی از Fellsmere همیشه بازدید آب هر سال در نیمه شب چهارشنبه. او معمولا غواصی از یکی از سواحل در اینجا در ساحل گنجینه امیدوار به پیدا کردن خرچنگ دریایی تحت دانشهای همراه پچ صخره در 15-20 فوت آب 100 متری خاموش سواحل است.

"من عاشق مینی نجومی و من عاشق غواصی در شب" Schoettle گفت. "این هیجان وجود دارد که در آن شما دیدن چیزهایی که شما نمی توانید ببینید در طول ساعات روز."

Schoettle صاحب SOS به علاوه تمیز کردن خدمات گفت: چیزی که به ارمغان می آورد او را بیشتر شور و هیجان زمانی است که او اتفاق می افتد در سراسر یک کاروان دریایی در حال حرکت از یک مکان به مکان دیگر.

"آن را مانند به دنبال پایین حبوبات راهرو در فروشگاه مواد غذایی," او گفت:. "آنها را در طول راه رفتن در یک خط از دست زدن به آنهایی که در مقابل آنها با آنتن. شما باید برای انتخاب کردن یکی از بزرگترین و قرار دادن دام دور و فقط شیرجه رفتن به پایین وجود دارد با دو دست و سعی کنید برای دریافت دو."

Schoettle گفت: ترفند این است که تلاش برای نگه داشتن آهنگ از کاروان او به عنوان کشتی گرفتن خود را به کیسه خود را. او گفت که این خط معمولا اصلاحات و پس از آن او غواصی را برای دیگری اجرا شود.

بزرگترین کاروان او تا به حال دیدم آنقدر بزرگ بود او نمی تواند دیدن پایان آن است.

"شما می توانید بار سریع اگر شما آن را درست" او گفت:.

و اگر شرایط مناسب غواصان در همه جا همان را انجام خواهد داد.

دریایی پیش بینی آب و هوا

 • چهار شنبه: جنوب شرقی بادها 5 تا 10 گره. دریاهای 1 تا 2 فوت است. نور خرد در intracoastal آب. اندکی احتمال رگبار و رعد و برق.
 • پنج شنبه: جنوب شرقی بادها 5 تا 10 گره. دریاهای 1 تا 2 فوت است. اندکی احتمال رگبار و رعد و برق.

خرچنگ مقررات

 • ورزش های نجومی: جولای 29-30
 • فصل به طور منظم: Aug. 6-مارس 31
 • محدودیت اندازه: 3 اینچ کاراپاس (رئیس بخش از بین شاخ و بیش از این چشم به آن سر می پیوندد دم) اندازه گیری در آب است. غواصان باید اندازه گیری دستگاه را در اختیار خود را در تمام زمانها.
 • کیسه حد: 12 هر فرد در هر روز در طول ورزش های نجومی به جز در شهرستان مونرو و Biscayne پارک ملی که در آن حد است که شش. شش هر فرد در هر روز در سطح ایالت در طول فصل به طور منظم.
 • مجوز مورد نیاز: Saltwater fishing مجوز به علاوه $5 خرچنگ برداشت تمبر.

محدودیت های دیگر

 • بدون تخم مرغ, تحمل زنان ممکن است برداشت یا برخوردار است.
 • هیچ شب غواصی مجاز در شهرستان مونرو در طول ورزش شود.
 • در اختیار داشتن محدودیت در اجرا و خاموش کردن آب است.
 • برداشت از خرچنگ ممنوع است در جان Pennekamp صخره های مرجانی پارک ایالتی در طول ورزش های نجومی و در باتلاقی پارک ملی خشک Tortugas پارک ملی هیچ-مناطق را در کلید های فلوریدا ملی دریایی پناهگاه و در Biscayne خلیج/کارت صدا خرچنگ پناهگاه در طول هر دو 2-بعد ورزش فصل و فصل به طور منظم.
 • اطلاعات بیشتر: MyFWC.com/fishing/saltwater/recreational/lobster

اد قاتل است TCPalm را در خارج از منزل نویسنده است. تبدیل به یک ارزش مشتری با اشتراک TCPalm. برای ارتباط برقرار کردن با Ed, دوست, دوست او در Facebook در اد قاتل او را دنبال کنید در توییتر @tcpalmekiller یا ایمیل او را در ed.killer@tcpalm.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن