UCLA در اخبار, مارس 23 سال 2020

UCLA در اخبار لیست انتخاب شده اشاره از UCLA در جهان, اخبار رسانه های. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

UCLA در اخبار لیست انتخاب شده اشاره از UCLA در جهان, اخبار رسانه های. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام و یا اشتراک برای مشاهده. مشاهده بیشتر UCLA در اخبار.

صدای یکی میگو خوراکی | نیویورک تایمز

در اواسط 1980s پیتر Narins یک neuroethologist در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس مشاهده شده است که coqui قورباغه زنده در پورتوریکو در لوقویللو کوه ها متفاوت بود با توجه به ارتفاع. دورتر تا کوه او سفر, کولر هوایی شد و بزرگتر قورباغه بزرگ شد. و تماس های از قورباغه های نر که با استفاده از دو توجه داشته باشید جیر برای دفاع از خاک و جذب آمپول متنوع درآمده است. "تماس های از بچه های کوچک در پایین کوه بودند بالا سخت تن به تن, سریع, تماس, نوع جیر جیر کمی تماس" دکتر Narins گفت. "و همانطور که می رفت تا کوه آنها شد و کمتر تن به تن شد و آنها طولانی تر و طولانی تر و آنها تولید آنها کندتر و کندتر است."

می توانید مدل های پیش بینی در مورد این بیماری همه گیر می شود اعتماد کرد ؟ | Los Angeles Times نظر

(تفسیر نوشته شده توسط دانشگاه UCLA ران Brookmeyer) بسیاری از اخبار در مورد COVID-19 شامل پیش بینی در مورد که در آن coronavirus همه گیر ممکن است رفتن. بسیاری از این پیش بینی ها را در تقابل با یکدیگر به احتمال زیاد باعث بسیاری از بپرسید: چگونه می توانم پیش بینی مدل کار می کنند و می توان اعتماد کرد ؟

چگونه می تواند ما آوردن مردم به مصرف coronavirus آزمون ؟ | نیویورک تایمز

در ماه مارس اندرو Atkeson استاد اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس سعی در ارزیابی و مير ناشی از کروناویروس جدید بر اساس آنچه که شناخته شده است در مورد گسترش آن... او گم شده بود یکی از مهم شماره: عفونت نرخ در جمعیت عمومی است. سه اقتصاددانان — Magne Mogstad و الکساندر Torgovitsky از دانشگاه شیکاگو و آندره سانتوس از U. C. L. A. — ابداع یک روش برای ارائه آن توسط figuring چگونه به محور حتی افرادی که معتقدند آنها سالم به در نظر گرفتن یک آزمون برای کوروناویروس.

برخی از بخش هایی از کالیفرنیا در حال هل دادن به آسانسور اقامت در خانه قوانین قبلی | Los Angeles Times

شرایط وجود دارد که در آن طراحی شده, ظریف رویکرد ممکن است مناسب با منطقه گفت: دکتر رابرت Kim-Farley پزشکی اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی متخصص در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی. اول شهرستانهای نیاز خواهد بود برای نشان دادن وجود دارد کافی تست در دسترس و وجود دارد مقدار زیادی از ظرفیت بیمارستان. و موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر خواهد نیاز به کاهش مداوم قبل از شل شدن قوانین می تواند آغاز خواهد شد. "بنابراین اگر آنها شروع به از بین بردن برخی از این فاصله فیزیکی اقدامات آنها برخی از اتاق را برای شروع کمی از [coronavirus] رشد به سمت بالا بدون سربار سیستم خود را" کیم-Farley گفت.

نیاز به سرمایه گذاری در پیشگیری سلامت نیروی کار | تپه نظر

(تفسیر co-نوشته شده توسط دانشگاه UCLA جودی Heymann و Aleta Sprague) به عنوان COVID-19 نفر در سراسر جهان افزایش می یابد گذشته 2 میلیون و علامت هر رهبر بهداشت خواستار همان سه چیز است: افزایش, تست, تماس, ردیابی و quarantining از کسانی که بوده است در معرض. در کنار خود روشن ضرورت برای کاهش گسترش بیماری در این مراحل بحرانی به توانایی ما برای بازگشایی اقتصاد و آن را باز نگه دارید هنگامی که ما انجام می دهیم. اما یک کلید سوال بدون جواب باقی مانده است: چه کسی در حال رفتن به قرار دادن این طرح به عمل ؟

چه خواهد شد COVID-19 معنی آزادی علمی? | فوربس

جان Villasenor استاد مهندسی برق, قانون و سیاست عمومی در دانشگاه کالیفرنیا–لس آنجلس گفت: آن را در یک قطعه در کرونیکل آموزش عالیبا عنوان "چرا من نمی خواهد اجازه دهید من کلاس ثبت شود."

محافظه کار فعالان ترویج تظاهرات stay-در-خانه سفارشات | کانزاس سیتی استار

ادوارد واکر, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس تحقیق astroturfing گسترده است. او تعریف می کند آن را به عنوان فعالیت است که شامل سه عنصر: نوعی از مواد تشویقی مانند پرداخت معترضان; پنهان کردن منبع مالی یا زیرساخت ها; پشتیبانی از برخی از نوع از تقلب مانند سرقت هویت. او گفت که این جنبش نیست دقیقا متناسب با آن تعریف ، هنوز واکر گفت: در اعتراض به تلاش به نظر می رسد بسیار سازمان یافته و با هماهنگی متمرکز در ایجاد وب سایت ها و رسانه های اجتماعی حضور.

چه موارد شما نیاز به اقامت خود را در خانه emergency kit | فاکس کسب و کار

"شستن دستها با آب و صابون است که در واقع بسیار موثر در ضد عفونی دست های خود را حتی فقط به طور منظم قدیمی صابون که ندارد هیچ نوع از خواص ضد باکتری" دکتر جان مافی دستیار پروفسور پزشکی در, دیوید گفن دانشکده پزشکی در UCLA گفت: فاکس کسب و کار.

دانشجویان مغازه برای شهروندان ارشد رایگان | KNBC-تلویزیون

Eljie Bragasin یک زیست شناسی مولکولی در دانشگاه UCLA و پیوسته در حال رشد گروهی از دانشجویان داوطلب برای انجام ضروری خرید اجرا می شود در طول coronavirus بیماری همه گیر. Bragasin معتقد است این حرکت کوچک را نشان می دهد سالمندان است که آنها به تنهایی نیست.

اگر چه بعدی فصل آنفولانزا همزمان با COVID-19 همه گیر? | ABC "آمریکا صبح امروز"

"آنفولانزا به علاوه COVID-19 در همان زمان که یکی از دو پانچ. بنابراین ما خوش شانس این سال COVID-19 وارد شده در ماه مارس بود که در پایان فصل آنفولانزا" گفت: دانشگاه UCLA دکتر دیوید Eisenman.

Coronavirus می تواند مسائل مربوط به سلامت روانی بدتر برای آمریکایی های آسیایی تبار | Philadelphia Inquirer

"هنگامی که مردم در حال ناعادلانه رفتار می تواند ایجاد یک واکنش پاسخ به استرس به نام allostatic بار گفت:" گیلبرت Gee, یک استاد گروه بهداشت جامعه و علوم در فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. "Allostatic بار میتواند بدن را در بسیاری جهات مانند تضعیف سیستم ایمنی بدن ما."

لس آنجلس دارای بدترین کیفیت هوا در کشور | KPCC-FM

"وجود دارد بسیاری از کلانشهر در جهان است که دارای کیفیت بهتر هوا از ما زیرا آنها متفاوت جغرافیای گفت: دانشگاه UCLA سوزان پالسون.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن