Coronavirus: چه در سانسور فلوریدا بازرسان پزشکی COVID-19 پایگاه داده ؟

فلوریدا امروزمنتشر شده 6:34 PM EDT مارس 15 سال 2020یادداشت سردبیر: ما در حال ارائه اطلاعات در مورد COVID-19 بح

توسط ABTINNEWS در 27 اردیبهشت 1399

یادداشت سردبیر: ما در حال ارائه اطلاعات در مورد COVID-19 بحران است که رهبران دولت نمی خواهم شما را به دیدن. به طور معمول این نوع منحصر به فرد گزارش ما را محدود به مشترکان. ما تصمیم به جای این داستان را به طور گسترده تر در دسترس به دلیل اهمیت محتوای آن است. اما کیفیت و واقعیت-بررسی گزارش رایگان نیست. جمع آوری و بررسی اخبار پر هزینه و وقت گیر تلاش و شاید هرگز اهمیت بیشتری از آن در حال حاضر. لطفا برای نشان دادن حمایت خود را برای کیفیت گزارشگری مثل این با اشتراک.

در زیر اطلاعات ایالت فلوریدا نمی خواهند شما را به دیدن.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه — فلوریدا و دیگر سایت های خبری به دست آمده بازرسان پزشکی کمیسیون اطلاعات COVID-19 مرگ و میر به عنوان بخشی از سوابق درخواست. فلوریدا وزارت بهداشت مسدود شده بود این کمیسیون از انتشار گسترده. زمانی که دولت توافق برای انتشار آن در هفته گذشته مقامات دولتی اقدام به redact این روایت با جزئیات در مورد هر مرگ و علت مرگ است. DOH بود گفت: آنها نگران حفظ حریم خصوصی. اما این اطلاعات همواره در فلوریدا.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه — فلوریدا مانند دیگر رسانه های خبری بود قادر به دسترسی به redacted یا "سیاه" ستون است که بخشی از آنچه که ما در حال ساخت در دسترس در حال حاضر در این پایگاه داده قابل جستجو. پایگاه داده شامل نام و ما حذف معاینه پزشکی مورد شماره شناسایی.

این مهم است که توجه داشته باشید که این اطلاعات استاندارد در میان فلوریدا 25 منطقه بازرسان پزشکی پس از آن متفاوت خواهد بود به مورد و شهرستان.

قبل از DOH را پایین نگه داشته در انتشار اطلاعات کامل فلوریدا امروز به دست آمده بود اولین 601 COVID-19 مرگ و میر unredacted که شما می توانید در اینجا.

این پایگاه داده جدید را پوشش می دهد 1,489 COVID-19 مرگ و میر در سراسر فلوریدا که از ساعت 11 صبح در تاریخ 6 مه.

اطلاعات ارائه ترسناک بینش زود شکست از مقامات دولتی و سیستم پزشکی برای جلوگیری و پاسخ به این ویروس. فلوریدا امروز تحلیل اولیه 600 مرگ و میر در بر داشت بیماران محروم تست تا دوم یا سوم خود را در بیمارستان, بیمارستان, مرگ و میر, از untraceable موارد به معنی تماس با ردیابی یا اتفاق نمی افتد یا از هم جدا افتاد بلافاصله و مرگبار خوشه از عفونت در خانه های پرستاری و کشتی های کروز.

اطلاعات ارائه بینش کلیدی برای رهبران سیاستگذاران و عمومی است.

شما می توانید جستجو توسط شهرستان و نژاد و گروه سنی است. شما همچنین می توانید ببینید اگر یک خانه سالمندان و یا در دراز مدت مراقبت از تاسیسات درگیر شد در این مورد.

اینجا کلیک کنید برای ما کشف پایگاه داده قابل جستجو "

این گزارش ساخته شده ممکن است با این کار Laura L. Davis از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه منطقه ای تحقیقات ابیگیل Brashear از شهر ساحلی دایتونای اخبار-مجله جیم Waymer و الساندرو Marazzi ساسون فلوریدا امروز و مایک Stucka از ایالات متحده آمریکا امروز اطلاعات تیم.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر جوامع در سراسر فلوریدا. اگر این داستان برای شما مهم هستند, ما را حمایت کنید با تبدیل شدن به یک مشترک. ببینید چه اشتراک ارائه می دهد در دسترس در منطقه شما.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن