Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Cuomo spars با مغلوب ساختن پیشی جستن بر تست; داروی ضد ویروسی را نشان می دهد وعده های اولیه; چین یو پی اس آن تلفات

جسیکا فلرس و داگ Stanglin ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:36 PM EDT Apr 17, 2020جمعه آورده هیچ کمبود از

توسط ABTINNEWS در 30 فروردین 1399

جمعه آورده هیچ کمبود از همه گیر اخبار: رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علنا اختلاف بیش از coronavirus تست چین مقصر افزایش مرگ و میر در بیمارستان خطاها و سهام دوباره در میان گزارش های در حال ظهور ممکن است درمان برای ویروس.

پس از رئیس جمهور انتقاد کومو در یک صدای جیر جیر برای "شکایت" کومو را متهم کرد که رئیس جمهور "نمی خواهند به کمک در تست."

"(تهمت) گفت: 11 بار "من نمی خواهم به درگیر شدن در تست – آن را بیش از حد سخت آن را بیش از حد پیچیده'" کومو گفت. "من می دانم که آن را بیش از حد پیچیده (او تهمت) به همین دلیل ما نیاز به شما کمک کند."

هنوز برخی از مناطق بودند برداشتن گام های کوچک به سمت بازگشایی با جکسونویل فلوریدا., اجازه می دهد مردم را به رفتن به ساحل دو بار در روز تحت سخت اجتماعی فاصله در اوایل صبح و اوایل شب.

آخرین آمار و ارقام مرگ و میر در ایالات متحده به عنوان شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز تحت فشار قرار دادند و در مجموع مرگ و میر در کشور به بیش از 36000 با شب جمعه است. شماره نوسان شدید در این هفته برای هر دو ایالات متحده و میر جهانی و مشخص نیست که چرا; دلایل ممکن است شامل شمارش جدید روش برای مردگان در شهر نیویورک و به تازگی تجدید نظر اعداد در چین است. پنج شنبه شاهد بزرگترین روزانه سنبله در عین حال در ایالات متحده مرگ و میر - 4,591 بیش از روز قبل.

وجود دارد بیش از 692,000 coronavirus موارد در ایالات متحده و بیش از 2.2 میلیون نفر در سراسر جهان روز جمعه با توجه به جان هاپکینز داده است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. بیشتر عناوین:

• متحده در سخت ترین ضربه از دست دادن شغل: نوسان متحده در کانون توجه است.

• چه خواهد شد "طبیعی" بود پس از coronavirus? در اینجا 4 سناریو.

• اگر شما در حال سفر بین کشورهای در اینجا که در آن شما باید به خود شده است.

• هنوز هم به دنبال کاغذ توالت? در اینجا که در آن شما هنوز هم می توانید آن را خرید.

آلمان نیوزیلند و تایوان و ایسلند عمل به سرعت و قاطعانه در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. همه آنها به رهبری زنان است.

زمانی که من محرک بررسی کنید ؟ ما جواب این ها و ده ها تن بیشتر از خود-پرسش و پاسخ. خواندن Backstory از ایالات متحده آمریکا امروز ویرایشگر نیکول کارول.

کومو سوالات مغلوب ساختن پیشی جستن راهنمای آزمون

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در جنگ لفظی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه بیش از موضوع تست برای coronavirus رد و بدل کلمات تند و تیز با رئیس جمهور گفت: به صراحت "رئیس جمهور نمی خواهند به کمک در تست."

نظرات خود را در پاسخ به یک صدای جیر جیر از مغلوب ساختن پیشی جستن که گفت که کومو "باید زمان بیشتری را صرف انجام و زمان کمتر شکایت."

که کومو پاسخ داد: "اگر او را به نشستن در خانه و تماشای تلویزیون شاید او باید برای رفتن به محل کار."

کومو گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن "می خواهد به می گویند" من به اندازه کافی " آره هیچ یک از ما انجام داده است به اندازه کافی. ما نیست چرا که آن را بیش نیست." او گفت: قبلا در این کنفرانس خبری که نه توانایی برای به دست آوردن لازم است تست مواد و نه پول برای انجام آن.

او گفت: بسیاری از مواد مورد استفاده در آزمایش از چین می آید و می گوید بودند unequipped برای به دست آوردن آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد از دولت خواستار آنها را به "سرعت راه اندازی امن و کارآمد غربالگری و تست سایت" برای افراد با COVID-19 علائم و همچنین افرادی که با آنها در تماس آمده است.

– داگ Stanglin

جکسون باز می شود سواحل محدود و صبح و شب با استفاده از

سواحل در جکسون ویل فلوریدا باز خواهد شد جمعه برای محدود دوره ها در صبح و شب به "فعالیت های ضروری" از جمله پیاده روی و دوچرخه سواری.

پارک های شهر باز خواهد شد در تمام طول روز, اما غرفه و مناطق پیک نیک بسته باقی خواهد ماند.

این حرکت پس از بحث های اولیه بین شهردار لنی کاری و رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در مورد نحوه بازگشایی این شهرستان است. در حالی که آن را خیلی زود به بگویید کاری گفت: اطلاعات تایید coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان نشان می دهد این شهرستان با موفقیت مسطح منحنی.

سواحل باز خواهد شد از ساعت 6 صبح تا 11 صبح و روزانه از 5 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر دستورالعمل های اجتماعی در نیروی باقی خواهد ماند. پارک های شهر باز خواهد شد به صورت عادی ساعت, اما, غرفه و مناطق پیک نیک بسته باقی خواهد ماند.

"این می تواند آغاز مسیر بازگشت به زندگی عادی" کاری گفت. "لطفا احترام و به دنبال این محدودیت ها است. ماندن در داخل دستورالعمل برای ایمنی شما و همچنین برای ایمنی از همسایگان خود."

CDC هنوز فاقد اطلاعات جمعیتی برای بسیاری از بیماران

جدید اطلاعات دموگرافيک از CDC در روز جمعه نیست که اطلاعات در مورد این نژاد از 76 درصد از تایید coronavirus بیماران. CDC شامل سن و نژاد اطلاعات برای بیش از 465,000 موارد تایید شده در ایالات متحده از طریق پنج شنبه.

کمتر از یک چهارم از موارد تایید شده بود مسابقه داده ها در دسترس است اما از آن موارد 64% در میان افرادی که به عنوان سفید و 30 درصد افرادی که به عنوان سیاه و سفید و یا آفریقایی آمریکایی.

سی دی شماره آمده در میان گزارش های اولیه که اسپانیایی ها و آمریکایی های آفریقایی تبار در حال دیدن نامتناسب نرخ بالای coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

– فضل Hauck

چین به شدت افزایش می دهد ویروس مرگ و میر و سرزنش تاکید کرد بیمارستان برای اشتباهات

چین است که تحت سنگین, انتقاد از عدم شفافیت بیش از شیوع کروناویروس به شدت تجدید نظر رسمی خود را در مرگ و میر جمعه در کانون ووهان اضافه کردن بیش از یک هزار ویروس های مربوط به مرگ و میر.

چین رسمی شین هوا اخبار آژانس گزارش داد که undercount ناشی از عوامل متعددی از جمله مرگ و میر افراد در خانه به دلیل ضعف بیمارستان تا به حال هیچ جایی برای آنها اشتباه گزارش کادر پزشکی با تمرکز بر صرفه جویی در زندگی و مرگ و میر در چند موسسات پزشکی که نیست مربوط به این بیماری همه گیر اطلاعات شبکه.

آخرین آمار و ارقام مطرح شده در چین به طور کلی مرگ و میر به 4,632 از یک گزارش 3,342.

مقامات چینی را تکذیب کرده اند پوشش موارد گفته را گزارش دقیق و به موقع. اما سازمان ملل را سازمان بهداشت جهانی آمده است تحت انتقاد برای دفاع از کشور چین را از دست داده و شیوع رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به حالت تعلیق کمک های مالی به کسانی که بیش از آنچه که او مدعی آن است طرفدار چین تعصب.

– آسوشیتد پرس

داروی ضد ویروسی Remdesivir نشان دادن وعده برای درمان

یک داروی ضد ویروسی به نام Remdesivir است که باعث "بهبود سریع در تب و علائم تنفسی با تقریبا تمام بيماران ترخيص شده در کمتر از یک هفته" در بیماران در بیمارستان شیکاگو پزشکی, سایت آمار گزارش شده است.

Remdesivir یکی از داروهای متعدد در حال توسعه به درمان و یا درمان coronavirus. آزمایش های بالینی انجام شده برای اطمینان از ایمنی و اثر بخشی و هیچ تضمینی وجود ندارد شیکاگو بیمارستان نتایج خواهد بود تکرار در جای دیگر.

Remdesivir نتیجه بیش از یک دهه از جلعاد علوم تحقیقات و آزمایش شده برای چندین برنامه های کاربردی بالقوه در سال های اخیر است. این شرکت آزمایش این دارو به عنوان یک درمان برای ویروس ابولا در غرب آفریقا در سال 2014. آن را نیز آزمایش شده است به عنوان یک درمان سارس و هپاتیت C.

- Nathan Bomey

شهر نیویورک گسترش رویداد بان

شهردار بیل د Blasio جمعه اعلام کرد که شهر نیویورک خواهد بود لغو کنسرت ها و دیگر حوادث غیر ضروری طریق ممکن – است و با توجه به انجام همین کار را برای ماه ژوئن.

"ما در حال صدور هر گونه مجوز در ماه مه" د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. "این مهم است را به تصمیم گیری که آیا آن واقعا حس می کند به کسانی که غول تجمعات و برخی از آنها در ماه ژوئن است."

د Blasio اعلام معنی حوادث مانند بروکلین نیمه ماراتن که لوایح خود را به عنوان بزرگترین کشور نیمه ماراتن با حدود 30000 دونده نمی گیرد به عنوان برنامه ریزی شده.

"آیا من می توانم پیش بینی در اوایل ماه ژوئن تجمع جمعی مانند برخی از این رویدادهای بزرگ که رویدادهای اما آنها واقعا به جرم تجمع صدها نفر از هزاران نفر از مردم در برخی موارد بیش از یک میلیون ؟" de Blasio گفت. "من می توانم آن را ببینید اما من می خواهم به بحث به صورت سازمان... من نمی بینم آن را برای ماه ژوئن است."

– جسی Yomtov

بیماران ممکن است مسری 1-2 روز قبل از ظهور علائم

COVID-19 بيمار ممکن است عفونی بیشتر در روز قبل از آنها شروع به نشان دادن علائم یک مطالعه جدید از محققان در چین یافت می شود.

محققان به بررسی "ویروسی ریختن" در سال 94 بيماران مبتلا به COVID-19 بستری در گوانگژو, هشتم, مردم, بیمارستان, با توجه به مطالعه منتشر شده در چهارشنبه همکار-بررسی مجله "طبیعت است."

دانشمندان در زمان سواب گلو از بیماران و متوجه شد که ویروسی بارهای بودند کمترین زمانی که علائم شروع و به تدریج کاهش نسبت به حد تشخیص در مورد روز 21.

پیدا کردن این است که سازگار با دیگر مطالعات انجام شده در دو بیمارستان در هنگ کنگ و با بیماران در زوهای گوانگدونگ چین.

– N'dea Yancey-برگ

فرماندار ویسکانسین گسترش مدرسه بسته شدن گیره را در کسب و کار

در حالی که رئیس جمهور تهمت است فشار فرمانداران برای شروع مجدد فعالیتهای خود را در ایالت ویسکانسین فرماندار بستن است, بسته شدن مدارس برای بقیه سال تحصیلی و سفارش بسیاری از کسب و کار به ماندن توقیف تا پایان ماه مه.

سفارش جدید صادر شده توسط لیبریا تونی Evers در روز پنج شنبه را حفظ خواهد کرد صدها هزار نفر از کودکان مدرسه از کلاس های درس برای نزدیک به سه ماه — برخی بدون دریافت آموزش مجازی در همه.

این حرکت به عنوان صاحبان کسب و کار و جمهوریخواهان به نام Evers به عقب محدودیت نیست آنها را گسترش دهد. قانونگذاران جمهوریخواه کنگره نیز تهدید به آتش, رهبر دولت, آژانس بهداشت از نظارت بر دولت در پاسخ به شیوع بیماری و نشانه های آنها را فرماندار به دادگاه.

"چیزهایی که نمی خواهد به عقب بر گردیم به حالت عادی تا زمانی که وجود دارد یک واکسن و درمان برای این بیماری" Evers مقابله در یک کنفرانس خبری هشدار به فرض مدارس دوباره باز خواهد شد در پاییز مگر در موارد معدود و تعدادی از تست های موجود رشد قابل ملاحظه ای است.

- مولی بک

وال استریت تظاهرات بیش از برنامه به صورت مرحله به مرحله بازگشایی دولت در اقتصاد

سهام شروع به پریدن کرد در آغاز معاملات در وال استریت در روز جمعه به عنوان سرمایه گذاران تجمع در اطراف نشانه هایی که دولت در حال برنامه ریزی مرحله به مرحله re-دهانه از اقتصاد خود را.

داو افزایش یافت 500 امتیاز در اوایل معاملات و شاخص S&P 500 که افزایش نزدیک به 2 درصد می تواند از آن برای اولین بار بازگشت به عقب هفتگی پس از به دست آوردن بازار شروع به فروش در ماه فوریه در نگرانی در مورد ویروس.

اروپایی و آسیایی و همچنین شاخص بسیج پس از چین گزارش داده های اقتصادی که در حالی که تلخ بهتر از انتظار است.

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

• کار همه را تسخیر': صدها تن در پایتخت دولت در سراسر کشور بیش از محدودیت

• آمریکا رنج می برد از دست دادن بزرگ قبل از. در اینجا چگونه ما ممکن است یاد بگیرند که برای مقابله با کروناویروس مرگ و میر.

• من کجا محرک بررسی کنید ؟ IRS دریافت پرداخت من' coronavirus محرک بررسی پورتال آمار در اوایل اشکالات.

• "ما مرده': افراد معلول ترس آنها خواهد شد در از دست دادن در پایان از پزشکان زندگی یا مرگ را انتخاب کند.

• از گوش به smart شاخه: 27 چیزهایی که زندگی خود را ساده تر در coronavirus قرنطینه.

• Coronavirus بیمه خودرو بازپرداخت: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

نیوجرسی, پرستاری در خانه که در آن 18 جسد سابقه استنادهای

صاحب عظیم نیوجرسی خانه سالمندان مرکز که در آن بدن از ساکنان که درگذشت از COVID-19 مورد یافت شد روز پنجشنبه گفت که این وضعیت "تحت کنترل" است و آنها به درستی کارکنان برای رسیدگی به شیوع. با این وجود رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی دستور داده است تا خود را به لوی سارنوالی ،

سی و پنج نفر فوت کرده اند در اندوور توانبخشی و تحت حاد مراقبت I و II خانه از اواخر ماه مارس است. پنج کشته شدند در موقت برگزاری منطقه یکشنبه عید پاک پس از مقامات دریافت راهنمایی. اضافی 13 مورد یافت شد دوشنبه.

مشکلات در اندوور در حال حاکی از کسانی که بازی کردن در خانه های پرستاری در سراسر کشور اما فراتر از شیوع اخیر. برای مثال یک بخش از facilityhas 23 شکایات و در نتیجه استناد بیش از سه سال گذشته با توجه به مراکز مدیکر و مدیکید خدمات. آن داده شد یک امتیاز ستاره که به معنی "زیر متوسط" در مدیکر سایت. اینجا بیشتر بخوانید.

– ابوت Koloff سوزان Cervanka جنیفر ژان میلر و لری کمستکک

فیلم تئاتر خواهد بود در میان اولین کسب و کار برای بازگشایی تحت کاخ سفید طرح

سینما خواهد بود و مجاز به بازگشایی در اولین سه فاز تحت دستورالعمل های منتشر شده پنجشنبه توسط کاخ سفید است.

فقط زمانی که تئاتر همراه با رستوران استادیوم ورزشی و کلیساها اجازه خواهد داشت به استقبال عمومی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن طرح دولت هنوز دیده می شود. از آن خواهد شد را تا حد زیادی به استانداران برای تصمیم گیری زمانی که کشورهای خود را آماده گرفتن اولین گام بازگشت به آنچه پس از نرمال در نظر گرفته شود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اعلام بازگشایی در روزانه خود را در کنفرانس خبری گفت: برخی در حال آماده تر از دیگران است. این طرح را شامل نمی شود یک جدول زمانی.

– کریس Woodyard و برایان الکساندر

گوام فرماندار می گوید او می دانست که برخی از ناو یو اس اس روزولت ملوانان آزمایش مثبت

رژیم صهیونیستی. لو لئون Guerrero روز جمعه گفت او آگاه بود که برخی از ملوانان روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت – از جمله برخی از رفت به گوام هتل ها – تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 پس در اصل تست منفی است.

حدود 40 ملوانان که تست منفی بعد مثبت نتایج آزمون با توجه به گزارش جمعه در سن فرانسیسکو کرونیکل.هر دو فرماندار و مشترک منطقه Marianas فرمانده عقب Adm. جان Menoni باید گفت تنها ملوانان که تست منفی و که بدون علامت خواهد بود قرنطینه در هتل کردن پایه.

"این است که چرا هیچ یک تماس سفارش با شهروندان به اجرا گذاشته شد" فرماندار گفت: شب جمعه و اضافه کرد که هر ملوان نشان دادن علائم بازگشت به پایگاه نیروی دریایی.

نیروی دریایی گزارش داد برخی از 655 خدمه مثبت برای COVID-19 همانطور که از جمعه. این هواپیما حامل کشیده به گوام چهار هفته پیش. شش ملوانان در حال درمان در نیروی دریایی ایالات متحده بیمارستان گوام برای علائم و ملوان از کشتی درگذشت از COVID-19 مربوط به عوارض است.

سروان. برت Crozier, کاپیتان این هواپیما حامل برطرف شد از فرمان او دو هفته پیش پس از ارسال پرشوری ایمیل به تعدادی از مقامات نیروی دریایی ترغیب آنها به تخلیه بسیاری از 4,800 ملوانان به دلیل شیوع کروناویروس. یک پیوست به ایمیل بود که به مطبوعات درز منجر به اخراج او.

– یاس به سرقت برده Weiss

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

• آیا خدمات پستی ایالات متحده در ژوئن ؟ ما آن را بررسی حقایق است.

• آیا شما برای شهرستان پروازها کاهش یافته است? یو بی اس در بازار-از شرکت های هواپیمایی به دنبال سرویس کاهش است.

• شکستگی دعا و مداحی: ایالات متحده منجر جهان در coronavirus مرگ و میر پس از مرگبارترین هفته.

• شهر نیویورک بیمارستان در حال برگزاری خود را پس از یک coronavirus افزایش است. آنها امیدوارند که آنها را به یک فلات.'

• نقدی 'به عنوان مهم برای آمریکایی ها به عنوان Purell و کاغذ توالت': 3 در 10 آمریکایی که درآمد از دست رفته به دلیل coronavirus.

• ماندن از هم جدا با هم. ثبت نام برای خبرنامه ما در مقابله با جهان تغییر coronavirus.

• آنچه که در مورد COVID-19: در اینجا این است که ایالات متحده آمریکا امروز با یک توقف راهنمای.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن