Margaritaville پل دیدار با وزش ایمنی, کد جدید محاسبه می گوید

بیل اسمیت فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 3:11 PM EDT Apr 21, 2020یادداشت سردبیر: نسخه های قبلی از این داستا

توسط ABTINNEWS در 3 اردیبهشت 1399

یادداشت سردبیر: نسخه های قبلی از این داستان استفاده می شود اطلاعات قدیمی در مورد چه سرعت باد مهندسین محاسبه بود Margaritaville رفت و آمد مکرر پل عابر پیاده می تواند مقاومت در برابر.

Lee County کمیسیون تایید توافق روز شنبه به اجازه ساخت و ساز از یک گذرگاه عابر پیاده پل به لینک دو تا از ساختمان ها در Margaritaville رفت و آمد مکرر در حال ساخت در فورت مایرز ساحل.

کمیسیون رای می آید پس از این شرکت استخدام TPI-FMB LLC برای نصب طبقه دوم لینک اصلی بین Margaritaville توچال ساختمان روشن باد که استانداردهای بالا پل عابر پیاده طراحی شده است برای دیدار با.

لایحه موریس مهندس موریس-دپو همکاران از فورت مایرز نوشت: مقامات شهرستان بعد از ظهر دوشنبه به روشن شدن محاسبات قبلی روی حرارت استاندارد.

"پل برادران مهندس رکورد که در ساختار اتحاد خود تجدید نظر نقشه و محاسبات به منعکس کننده انطباق با استانداردهای مهندسی و ساختمان فلوریدا کد) برای منعکس کردن 180 مایل در ساعت باد, بار, نامه" از موریس گفت.

موریس توضیح داد: در اواسط بعد از ظهر در نامه ای به لی شهرستان حمل و نقل مدیر سفت Cherchie که پل که بیش از کد مورد نیاز.

این نامه گفت: شرکت های مهندسی ارائه می کنند آن تجدید نظر نقشه و محاسبات به شهر فورت مایرز به عنوان بخشی از پاسخ آن به مارس نظرات از شهر ذکر است که اطلاعات آن ارائه شده بود تنها نشان داد که ساختار ملاقات دستورالعمل برای بادها تا 150 مایل در ساعت.

شهر فورت مایرز ساحل بود بررسی عوامل باد تحت استانداردهای اعلام شده توسط انجمن آمریکایی مهندسین عمران هنگامی که آن را محاسبه 150 مایل در ساعت باد عامل برای گوشیهای.

پل عابر پیاده ساخته خواهد شد بیش از استروئ بلوار دو داستان بالا خیابان اجازه می دهد تا مهمانان هتل و دیگران برای رسیدن به ساحل و امکانات رفت و آمد مکرر و بدون مانع یا مانع توسط, خودرو, ترافیک.

استروئ بلوار یک شهرستان مالکیت و نگهداری جاده, همچنین شناخته شده به عنوان هر دو County Road 865 و دولت جاده 865. چون صاحب آن و حفظ استروئ بلوار لی شهرستان باید به تایید برای بالا پل عابر پیاده.

یک پیشنهاد قرارداد برای تصویب کمیسیون حفظ شهرستان همه قدرت برای جاده و تحمیل شرایط Margaritaville توسعه دهنده TPI-FMB LLC در حفظ و عامل سربار گردشگاه.

شهر مدیر راجر Hernstadt گفت: باد استاندارد برای پل عابر پیاده نشده بود یک موضوع گفتگو با توسعه دهندگان این پروژه است.

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا شاهد رشد فوق العاده ای و مقدار زیادی از توسعه در سال 2019

بیشتر: Margaritaville بحث تأثیرات نامزد حمایت در فورت مایرز, ساحل, شورای شهر, انتخابات

"این یک توسعه خصوصی است که در حال ساخته شده است بیش از استروئ بلوار" Hernstadt روز دوشنبه گفت:. "من صحبت کردن به توسعه این پروژه حداقل یک بار در ماه او مطرح نیست که این موضوع را با من."

بار باد استانداردهای تعریف چه نوع از سرعت یک ساختار باید طراحی شده که مسئولیت رسیدگی به. در لی شهرستان الوا منطقه در گوشه شمال شرقی شهرستان اجازه می دهد تا سازه هایی که مقاومت در برابر خواهد شد 150 مایل در ساعت باد. بسیاری از county سرزمین اصلی باید به دیدار 160 مایل در ساعت باد.

استاندارد در اکثر جزایر سد از جمله فورت مایرز است که به صورت یک ساختار قادر به مواجهه با 170 مایل در ساعت باد.

شهرستان کمیسیون به روال تصویب بدون بحث به قرارداد اجازه می دهد سازنده Margaritaville توسل به راست افزایش پل های عابر پیاده و تعیین پروژه توسعه دهنده مسئولیت های

"این برای من واقعا به آنچه به آن نیاز دارد یا نه نیازهای من یک مهندس اما ما را پیدا خواهد کرد آنچه نگرانی ها و رفتن از وجود دارد" گفت: شهرستان کمیسر ری Sandelli که منطقه 3 شامل Fort Myers Beach روز دوشنبه گفت:.

Sandelli تایید کرد و گفت اضافی مستندات ارائه شده بود به حل و فصل مسائل مربوط به مقاومت در برابر باد از پل.

به دنبال فشار های اخیر فجایع زیست محیطی در Lee County, Sandelli اشاره کرد طوفان با سرعت 170 مایل در ساعت است مشکل حتی در نظر داده شده یک رشته از بحران در سال های اخیر اما باید خطاب.

"بیایید امیدوار باشیم که پس از جزر و مد قرمز و همه گیر بیایید امیدواریم که ما لازم نیست که برای مقابله با 170 مایل بادها اما بدیهی است که ما از زمان," او گفت:.

در یک unsigned نامه از شهرستان بخش توسعه جامعه به موریس-دپو و همکاران و توسعه شرکت مهندسی این شهرستان به تصویب در ماه دسامبر گذشته به طراحی برای رفت و آمد مکرر در پروژه "از جمله یک پل عابر پیاده بر موجود جاده."

شهرستان آن ها را با تصویب طرح توسعه و خروج در سایت اجازه به این شهر است.

شهرستان مدیر ارتباطات بتسی کلیتون گفت: شهرستان عالیرتبه دولتی' رای جمعه "صحبت می کند صرفا" به توافق برای پلی قرار داده شده در سراسر شهرستان از راه.

"همه اجزای دیگر خواهد بود به کار گرفته شده توسط شهر اجازه فرایند و شهرستان خواهد شد نگه داشتن پهلو به پهلو از آن," او گفت:.

Fort Myers Beach برنامه ریزان پیشنهاد به توسعه برنامه ریزی تیم است که این پل می تواند "بالا خطر به عموم اگر شکست رخ می دهد" و می گوید: استاندارد تعیین شده توسط American Society of Civil Engineers فراهم می کند برای "نیاز سرعت طراحی به 170 (mph) برای فورت مایرز ساحل."

بیشتر: Coronavirus تاخیر اقدامات قانونی در فورت مایرز ساحل Margaritaville رفت و آمد مکرر مورد

بیشتر: Margaritaville بحث تأثیرات نامزد حمایت در فورت مایرز, ساحل, شورای شهر, انتخابات

این پل بیش از استروئ بلوار خواهد بود "نسبتا مفصل" این شرکت گفت: در براده با شهر. این امر دسترسی به و از ساختمان اصلی هتل در خلیج طرف استروئ چهار راه و ساختمان در ساحل سمت بلوار.

این beachside ساختمان را شامل رستوران و beachside اتاق های هتل در Margaritaville.

فورت مایرز برنامه ریزی کارکنان بارها و بارها پرچم مسائل با عبور عابر پیاده.

پل عابر پیاده سقوط منجر به یک تعداد مرگ و میر در ایالات متحده است.

در میامی سقوط یک پل عابر پیاده ساخته شده در دانشگاه بین المللی فلوریدا منجر به مرگ پنج نفر بودند که در وسایل نقلیه در انتظار یک چراغ راهنمایی برای تغییر و یک کارگر ساختمانی. نه نفر دیگر زخمی شد.

ملی ایمنی حمل و نقل و فدرال اداره ايمنی و بهداشت شغلی هر که "طراحی سازه های کمبود" فقیر و نظارت فنی و مهندسی شد و به سرزنش.

کمیسیون خواسته خواهد شد که به تصویب یک توافقنامه مجوز است که اجازه می دهد تا ساخت و ساز و بهره برداری از پل و حفظ county کنترل بر ساختار. آن جلیقه "مسئولیت کامل" با TPI برای هر گونه نقص یا آسیب به یا ساختار. اگر شهرستان می یابد یک مشکل با پل TPI خواهد بود مسئول برای رفع آن در مدت 10 روز.

TPI را دائم مسئولیت تمامیت ساختاری از بالا عبور. پل باید 17 فوت بالاتر از سطح جاده و می تواند بیش از 15 فوت عرض است. توافق نیاز به TPI به راست نشانه به طوری که رانندگان کامیون آگاه از ارتفاع محدود می کند.

رفت و آمد مکرر خواهد بود ممنوع از بسته شدن استروئ بلوار برای اهداف ساخت و ساز بین شکرگزاری و عید پاک برای محدود کردن تاثیر کار جاده در فصل زمستان ترافیک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن