Coronavirus فلوریدا: رژیم صهیونیستی است. DeSantis درصدد, دولت, گزارش, روزانه, رکورد 173 COVID-19 مرگ و میر به نقل از مثبت داده

دیو برمن فلوریدا امروزمنتشر شده 2:58 PM EDT Jul 23, 2020ملبورن — فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در روز پ

توسط ABTINNEWS در 2 مرداد 1399

ملبورن — فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در روز پنج شنبه بعد از ظهر, عنوان یک گزارش صادر شده در روز قبل از آن توسط وزارت بهداشت نشان دادن یک رکورد روزانه 173 جدید مرگ و میر در میان ساکنان دولت در ارتباط با رمان coronavirus.

DeSantis گفت: این اطلاعات شامل مرگ و میر رخ داده است که در روز های مختلف اما آنها تنها در حال گزارش شده توسط وزارت بهداشت در روز پنج شنبه.

DeSantis گفت: سایر اطلاعات نشان می دهد روند مثبت در نبرد در برابر گسترش coronavirus. او اشاره کرد به عنوان مثال کاهش درصد COVID-19 نتایج آزمون هستند که مثبت برای coronavirus نیز به خوبی در دسترس بودن امکانات بیمارستان و تجهیزات.

طی یک کنفرانس خبری در سلامت اول را هلمز مرکز پزشکی منطقه ای در ملبورن DeSantis همچنین گفت که او نمی خواهد در نظر گرفتن یک ایالت مورد نیاز برای مردم به پوشیدن ماسک مانند زمانی که مشتریان در کسب و کار خرده فروشی و نمی خواهد پیاده سازی محدودیت های دیگر در کسب و کار.

کروناویروس در Brevard, جولای 23: 2 جدید, مرگ و میر, 97 موارد

کروناویروس در فلوریدا در 23 ژوئیه: در 7 روز گذشته دولت تایید کرده است 997 COVID-19 مرگ و میر

تعدادی از استان ها و شهرستانها و شهرهای کوچک ایالت را به اجرا در انواع مختلف ماسک مورد نیاز در جوامع خود به عنوان تعدادی از عمده فروشان از جمله CVS, Publix, هدف و خارج شده است.

توجه خریداران: همانطور که از جولای 21, Publix نیاز به ماسک در تمام فروشگاه های خود را

173 جدید COVID-19 مرگ و میر افزایش یافته و دولت تجمعی کل به 5,518. در هفت روز گذشته فلوریدا تایید کرده است 997 ساکن مرگ و میر مربوط به COVID-19.

فلوریدا وزارت بهداشت نیز گزارش داد 10,249 جدید COVID-شنبه 19 مورد افزایش دولت در مجموع به 389,868.

DeSantis نمی آورد تا هر دو بخش بهداشت و درمان را COVID-19 مرگ و داده های مورد یا موضوع نیاز به ماسک صورت در سخنان افتتاحیه خود, اما به آنها خطاب پس از سوال خبرنگاران در کنفرانس خبری.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا dberman@floridatoday.com. توییتر: @bydaveberman

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن