نامه به سردبیر: مارس 17, 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT Apr 17, 2020Hiaasen را در برابر زخم زبان شبان نیست انتقاد سازن

توسط ABTINNEWS در 29 فروردین 1399

نظر

Hiaasen را در برابر زخم زبان شبان نیست انتقاد سازنده

تمسخر belittles نویسنده و devalues پیام. مقاله نویس کارل Hiaasen اخیر درهم و برهم diatribe در برابر کشیشان که تشکیل جماعت خود را به آنها کمک کند به بررسی قضاوت خود را در مورد نیاز به فاصله امن در حضور یک ویروس مرگبار است.

درک و انعطاف پذیری و سخاوت خواهد اما Hiaasen را به رسمیت نمی شناسد هوشیار توصیه به فرض یک هدف خوب. من تعجب او نوشت: مقاله و نا امید که خود را روزنامه را چاپ امثال صدا و خشم.

مایکل OBrien ورو بیچ

رای گیری از طریق پست یک ایده است که هرگز نباید

بنابراین آیا لایحه Cotterell که ادعا شده در مارس 12 ستون است که رای گیری از طریق پست یک ایده است که زمان آن رسیده, زیر مراجعه کنید, اخبار, از میشیگان ؟

شهرستان سوتهفیلد کارمند Sherikia L. هاوکینز متهم شده بود روز شنبه با شش فقره جنایت بیش از "غیر مجاز و نادرست" تغییرات به رای غیابی در نوامبر 2018 انتخابات.

Cotterell می گوید رای می تواند تایید توسط امضا. این است که یک شوخی ؟ باید جالب برای زندگی در یک جعبه و یا شاید زیر یک سنگ.

جیمز والاس پورت سنت لوسی

انتخاب ما را می تواند منجر به بیماری و مرگ

فقط فکر می کنم از زندگی است که می تواند ذخیره شده در ایالات متحده به تنهایی اگر جامعه متمرکز همان مقدار از منابع و انرژی که در حال حاضر با استفاده از محدود کردن COVID-19 در کاهش مرگ و میر ناشی از سرطان و کاهش مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی و مرگ و میر نسبت به چاقی است.

با توجه به جستجوهای اینترنتی من انجام شده به تازگی در سال 2019 تمام انواع سرطان ادعا 606,808 ایالات متحده زندگی می کند. بیماری های قلبی ادعا 840,768 ایالات متحده زندگی می کند و چاقی ادعا کرد حدود 300 ، 000 در ایالات متحده زندگی می کند.

اعطا شده, بیماری های همه گیر را کشته اند و میلیون ها نفر در این دوره از تاریخ بشر اما بسیاری از این مرگ و میر رخ داده است قبل از biotherapeutics و پیشرفت از داروها برای درمان آنها توسعه داده شد.

اکثر سرطان و بیماری های قلبی و چاقی ناشی از انتخاب شیوه زندگی ما می شود. مواد غذایی آشغال, تنباکو, استفاده از شکر و چربی های اشباع شده, سبک زندگی بیحرکت و لیست در می رود. اما مرگ و میر را در آینده.

اگر COVID-19 واقعا پرش از حیوان به انسان در بازار در ووهان چین و سپس آن را دوباره انتخاب: انتخاب اجازه می دهد تا شهروندان به فروش و مصرف حیوانات آلوده به عنوان یک منبع غذایی است.

در انتخاب ما را در حال کشتن ما توسط هزاران نفر.

بارت Hollobaugh, جنسن بیچ

Coronavirus نمودار باید منعکس کننده فعال به جای کل موارد

اول, اجازه دهید من با تشکر از شما برای به روز گزارش coronavirus. اما من احساس می کنم که تجمعی نمودار نوار گمراه کننده هستند و نه از نظر آماری به تصویر کشیدن وضعیت در TCP منطقه است.

با تجمعی نمودار هر مورد جدید رشد خواهد کرد نوار در سمت راست. به نسبتا نمایندگی گرافیکی coronavirus آمار فعلی نمودار می تواند انباشته نمودار میله ای نشان می دهد که روزانه تعداد موارد جدید یا مجاور نوار و یا یک خط نمودار یا نشان می دهد تعداد موارد فعلی به عنوان یک درصد از جمعیت.

همچنین اطلاعات باید لیست و کاهش تعداد درمان مورد از این تعداد به اجازه خوانندگان می دانند که تعداد موارد فعال در منطقه خود را و است که اکثریت کسانی که مبتلا را بهبود می یابند.

پل Strykowski نخل شهر

فروشگاه ایمنی اقدامات چشمگیر, اما برخی از خریداران? نه خیلی

در مارس 8 دیدار به Publix در 5230 ایالات متحده بزرگراه 1 من تحت تاثیر قرار گرفته بود با اقدامات انجام شده توسط این فروشگاه برای حفاظت از کارکنان خود را از coronavirus آلودگی و همچنین جهت ارائه به مشتریان برای جلوگیری از نقض فاصله اجتماعی استاندارد.

بسیاری از مشتریان عینک ماسک صورت. دو خودنمایی استثنا بودند دو آتش, نه از آنها با پوشیدن ماسک صورت و یا نگه داشتن فاصله اجتماعی. این امر به ویژه در مورد داده های خود را اشغال و موقعیت خود را به عنوان مدل نقش برای افراد جوان و کودکان است.

من امیدوارم که این یک حادثه جدا.

دیل Gonnering ورو بیچ

پوشیدن ماسک هنگامی که شما بیرون رفتن خود را در صورت لزوم

محافظت از خودتان و دیگران!

داشتن شده است و به تازگی برای ملزومات مواد غذایی و پزشکی تحقق است که تعداد قابل توجهی از مردم بی توجهی در حال حاضر ثابت شده کمک متقابل محافظ ماسک صورت متناوب است.

در بسیاری از مناطق آنها اجباری هستند و باید در اینجا به عنوان به خوبی.

ما در برخورد با ناشناخته های بسیاری از COVID-19. اما ما نمی دانیم که اجتماعی فاصله و ماسک صورت اساسی برای حفاظت برای من و شما.

بله برای یک بار ماسک در تامین کوتاه مدت. در حال حاضر با بیشتر در دسترس و دانش خود را ایجاد کنید وجود دارد هیچ بهانه و یا دلیل معتبر است.

زمان در حال حاضر به هر دو خود خواهی و خود محافظ. آن ممکن است عاقلانه به درک که زندگی شما را نجات دهد ممکن است خود را.

باب سالن ورو بیچ

U. N. می دهد چین یک صندلی در یک پانل شورای حقوق بشر

بنابراین در حال حاضر در خود را جاودان خرد, سازمان ملل متحد منصوب شده است چین به عنوان یک عضو از یک پانل از شورای حقوق بشر. به طوری که بعد ؟ کره شمالی ... ایران ؟ این نمی تواند واقعی به جز آن است. از آنجا. ایالات متحده نیاز به توقف کمک های مالی و حمایت از هر دو سازمان ملل و سازمان بهداشت جهانی که.

برت آلبرت استوارتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن