پورت سنت لوسی نقل از استاد باغبان برای فلوریدا بومی حیاط خواستار آن علف های هرز چمن

تایلر Treadway Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 7:00 PM EDT 28 مه سال 2020پورت سنت. لوسی — زیبایی در چشم بینند

توسط ABTINNEWS در 8 خرداد 1399

پورت سنت. لوسی — زیبایی در چشم بیننده است; و به دایان گلدبرگ چشم او حیاط در Volucia درایو است.

سه عضو خانواده sandhill جرثقیل جستجو برای مواد غذایی در حیاط او را به میان دم روباهی, چمن, گل پتو و خزنده چارلی به نظر می رسید به توافق برسند.

اما پورت سنت لوسی کد انطباق مقامات نمی بینم چشم به چشم با گلدبرگ که یک استاد خبره باغبان و استاد طبیعت.

محله بخش خدمات اشاره کرد گلدبرگ مارس 20 برای داشتن "چمن و علف های هرز در بیش از 12 اینچ" قد بلند و نقض "مسئولیت رشد بیش از حد" بخش از کد شهرستان نیاز به صاحبان اموال به حفظ "سالم شسته و رفته و منظم ظاهر در همه زمان ها است."

گلدبرگ در مبارزه با استناد و امتناع از قطع او شاخ و برگ. مورد برنامه ریزی شده است شنیده می شود 1 ژوئیه توسط یک بازپرس ویژه است که چرا مسئولان شهرستان کاهش یافته است به بحث در مورد این موضوع با TCPalm سخنگوی سارا Prohaska گفت: در یک ایمیل.

بیشتر: جزئیات تخلف اخطار صادر شده توسط پورت سنت لوسی در برابر گلدبرگ

آنچه به منزله "سالم شسته و رفته و منظم ظاهر" گلدبرگ گفت: "یک موضوع سلیقه شخصی است. برخی از افرادی که رفتن به یک موزه هنری مانند نقاشی های واقع گرایانه برخی مانند سورئالیسم و برخی مانند امپرسیونیسم. باغبانی مانند هنر است. فقط به خاطر آن است که زیبایی خود را معنا نیست که این اشتباه است."

فلوریدا گیاهان بومی

گلدبرگ حیاط قطعا خارج از غرفه را از دیگران در این محله از شمال غربی بندر سنت لوسی. به جز گاراژ در پایان کوتاه جلوی خیلی از خانه قابل مشاهده نیست از این جاده به دلیل انبوه شاخ و برگ.

چه شهر تماس علف های هرز و علف های بلند گلدبرگ تماس گلدهی گیاهان بومی — که برخی از آنها فقط اتفاق می افتد نمی تواند گل در لحظه.

"من حیاط ممکن است نگاه کمی هرز به برخی از" او گفت: "اما هر یک از این گیاهان دارای یک هدف."

گلدبرگ می توانید نقطه از 96 گونه های بومی گیاهان و درختان در حیاط — عمدتا توسط هر دو مشترک و نام لاتین — که در حال رشد به غذا و جذب پرندگان و پروانه ها.

بیشتر: پروانه فکر منقرض شده winging بازگشت به گنج ساحل

گلدبرگ گفت: این شهرستان بازرسان "نمی دانم آنچه آنها دنبال آن هستید. آنها می گویند که چمن بلند به' زمانی که آنها چه اشاره در نمی چمن اما گل مینا که فقط در شکوفه. آنها می گویند من تلماسه گل آفتابگردان باید قطع شود به 1 پا بلند است. اما کسانی که گیاهان مواد غذایی به 14 نوع مختلف از کرم."

در گزارش خود پشتیبان گیری استناد کد انطباق متخصص هملت Polanco گفت که او و پیروی از کد استاد راهنما هارون Biehl گفته گلدبرگ شهر فرمان مورد نیاز خود را به "حفظ در ارائه شیوه ای چمن و علف های هرز درختان و بوته و/یا تمام شاخ و برگ در اموال خود را بدون در نظر گرفتن وضعیت خود را به عنوان اینکه آیا آنها در حال تزئینی بخشی از محوطه طبیعی یا طبیعی و یا منحصر به فرد به فلوریدا است."

بسته مورد بازگشایی شد

این نیست گلدبرگ اولین استنادی. این شهرستان اشاره کرد او در ماه مارس سال 2017, اما, او که برنده نبرد با توجه به سوابق عمومی است.

گلدبرگ گفت: او به این شهرستان بازرسان یک لیست از تمام گیاهان در حیاط هر دو مشترک و نام علمی و در ژانویه 2018 "آنها به من گفتند که آنها نمی خواهد من زحمت نمی," او گفت:.

شهر انصراف استناد و بسته به مورد. گلدبرگ ملک "است که معاف از طریق یک فلوریدا محیطی ارائه - اجازه می دهد آن را به میزبان طبیعی فلور" با توجه به گزارش شهر بازرس کریس Danforth ثبت 11 مارس 2019.

که اشاره به فلوریدا دوستانه چشم انداز احکام که گفت: استفاده از گیاهان بومی "و دیگر استفاده از آب و پیشگیری از آلودگی اقدامات برای حفظ و یا حمایت از دولت منابع آب در خدمت قانع کننده منافع عمومی است."

بیشتر: Vero Beach, محله می رود فلوریدا-دوستانه برای نجات تالاب

"شکایت های متعدد" در مورد حیاط باعث Feb. 25 بازرسی و جدید استناد به Polanco گزارش. اما یک شکایت از یک منبع ناشناس ساخته شد توسط کارکنان شهرستان گلدبرگ با اشاره به سوابق او به دست آمده است.

در واقع او گفت: او در حیاط است و بیشتر سازگار با کدهای شهرستان از اکثریت قریب به اتفاق از چمن در پورت سنت لوسی به این دلیل که "اهداف خاص" فصل 154, شهر "چشم انداز و پاکسازی زمین کد" به "حفظ و حفاظت از پوشش گیاهی موجود ترویج حفاظت از آب و تشویق استفاده بیشتر از بومی سرد-تحمل و خشکسالی متحمل چشم انداز مواد است."

که در زیر ارائه گلدبرگ گفت: متری با وسعت گسترده ای از غیربومی باهیا و سنت آگوستین چمن سیراب و بارور شده به مانند Fenway پارک هستند نقض شهر کد.

بیشتر: کود ممنوعیت قطع مواد مغذی آلودگی در رودخانه هند تالاب, مطالعه می گوید

"من نمی خواهم یک کشت خالص از چمن و کود اجرا کردن به سنت لوسی رودخانه و رودخانه مرداب" گلدبرگ گفت. "من می خواهم تنوع. برای من مهم است به مردم نشان می دهد آنچه را که آنها می توانید گیاه, آنچه را که آنها می توانید با متری خود بیشتر محیط زیست. من انجام درست برای جامعه من."

بیشتر: "زندگی سواحل' می تواند کمک به نجات تالاب, نهنگ قاتل رئیس می گوید:

تایلر Treadway یک محیط خبرنگار که متخصص در مسائل تالاب رودخانه هند. حمایت از کار خود را در TCPalm.com. تماس با او را در 772-221-4219 و tyler.treadway@tcpalm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن