Coronavirus همراه آزمون در AdventHealth هزینه انتقاد از 6000 $در

نیکی راس nikki.ross@news-jrnl.comمنتشر شده 2:22 PM EDT May 16, 2020این را تصور کنید.شما یک روز از خواب بیدار و

توسط ABTINNEWS در 29 فروردین 1399

این را تصور کنید.

شما یک روز از خواب بیدار و بدن شما درد شما شروع به سرفه و شما نمی توانید نفس خود را گرفتن. شما فقط بازگشت از خارج از کشور. آن را در اواسط ماه مارس و فکر می کنم شما باید coronavirus.

بنابراین شما انجام آنچه شما قرار است به انجام. شما دسترسی به مراقبت های اولیه خود را ارائه. به شما گفته شده برای آزمایش در یک بیمارستان محلی است. بنابراین شما می توانید تست شده است.

سپس شما می توانید سیلی با صورتحساب های پزشکی با مجموع بیش از $6000 است.

برای تلفن های موبایل مانند یک خواب بد, درست است ؟

یک Volusia County کاری مشترک صورتحساب های پزشکی با دیتونا بیچ اخبار-مجله است که نشان می دهد که آنچه اتفاق افتاده است به او بعد از دریافت یک آزمون در AdventHealth دولند.

زن پرسید که نام او را نمی توان با توجه به انگ متصل به کوروناویروس. AdventHealth مقامات پاسخ نمی دهند به این روزنامه درخواست برای نظر.

[بیشتر بخوانید: رایگان coronavirus درایو از طریق آزمایش و در حال اجرا در Daytona International Speedway]

زن گفت که او تا به حال هیچ ایده که این امر هزینه زیادی به آزمایش می شود. از همه چیز او تا به حال خوانده زن گفت که او معتقد است این آزمون قرار بود. اما ER بازدید و مجموعه ای از آزمون های غیر قابل توضیح او دریافت کرد و منجر به یک لایحه او هنوز در تلاش برای کشف کردن که چگونه به پرداخت تمام در حالی که دوره نقاهت بعد از COVID-19.

زمانی که 23 ساله دولند زن بازگشت و در 17 مارس از کشور اسپانیا, او گفت که او احساس خوب است. او تا به حال شده است, آموزش زبان انگلیسی در خارج از کشور اما تصمیم به بازگشت به ایالات متحده پس از coronavirus موارد شروع فزاینده در اروپا و همه چیز شروع به تعطیل.

روز پس از بازگشت از اسپانیا, او گفت که او یک تب و سردرد. به نام او به پزشک خانواده در مارس 19 بعد از تب مشخصی او یک جزئی سرفه و شروع به داشتن قفسه سینه سوزش.

او گفت که برای رفتن به AdventHealth دولند. این بود که قبل از coronavirus تست حال گسترش در سراسر کشور و تنها گزینه برای تست شد از طریق فلوریدا وزارت بهداشت و بیمارستان های محلی.

هنگامی که او وارد شدند او گفت: بلافاصله کارگردانی به ورودی به طور خاص برای افرادی که فکر می کردند که ممکن است COVID-19. هنگامی که او در اتاق امتحان کارکنان بیمارستان انجام آرایه ای از آزمایشات از جمله آنفولانزا و گلودرد است. او همچنین با توجه به chest X-ray.

"آنها آزمون است که من نمی بپرسید برای" زن گفت و توضیح داد که او تنها رفت و برای coronavirus آزمون. "آنها نمی از من بپرسید در مورد آنها و یا اگر من می خواستم آنها را. آنها فقط گفت که آنها در حال رفتن به انجام این کار این و این. من باید گفت: من نمی خواهم چیزهای دیگر. من فقط فکر کردم این چیزی است که مورد نیاز برای انجام شود."

در هیچ نقطه ای آیا کارکنان به او بگویید که چه مقدار از آن هزینه و یا حتی که این امر هزینه ،

"من فرض آن بیشتر خواهد بود چرا که من شنیده ام coronavirus آزمايشات رایگان," او گفت:.

پس از سفر او فرستاده اولیه لایحه برای $4,356.28. او متهم شده بود برای IV درمانی خدمات آزمایشگاهی و رادیولوژی خدمات در علاوه بر این به یک مرکز اورژانس و داروخانه هزینه. معلوم نیست اگر او در واقع به اتهام coronavirus تست چرا که نه جزء به جزء در لایحه خود را.

سه هفته بعد او موفق به دریافت اضافی لایحه برای $1,969 برای ER خدمات پزشک.

"پدر من و من واقعا نا امید," او گفت:. "کفر نیز که coronavirus تست قرار است به صورت رایگان, اما آن را گمراه کننده به رفتن به بیمارستان برای گرفتن تست شده و هیچ کس واقعا به شما هشدار می دهد در مورد آن و یا شما می پرسد اگر شما می خواهید آزمون است که هزینه صدها هزار نفر از دلار است."

وقتی اخبار-مجله خواسته AdventHealth چرا بیماران داده می شود آزمون آنها بپرسید نیست و به همین دلیل بیماران نیست گفت: هزینه این آزمون در پیشبرد سخنگوی جف Grainger خواسته بیمار است اخبار-مجله ارائه شده به او را با رضایت زن.

روزنامه ساخته شده چندین تلاش ناموفق بیش از دو هفته گذشته برای دریافت پاسخ های اضافی از AdventHealth.

زن گفت که او و پدرش چندین بار سعی در رسیدن به کسی که در AdventHealth به سوال در مورد صورتحساب خود.

"خدمات به مشتریان مدیر به نام مایک از AdventHealth به نام من دو بار در مورد تلاش برای رسیدن ما به این لایحه پرداخت," او گفت:. "او گفت: اتهام coronavirus آزمون نیست در این لایحه حتی اگر تمام من در بیمارستان بود coronavirus تست نکردم باید یک انتخاب در درمان دریافت کردم."

در مجموع او گفت که او نیاز به پرداخت $871 از اولین لایحه و تمامیت دوم لایحه در مجموع $2,840. او گفت که او تا به حال بیمه بهداشت و درمان در اسپانیا از طریق کارفرما اما سیاست معتبر نیست در ایالات متحده است.

"ما در حال درخواست بیمارستان برای بررسی و حذف اتهام که آنها انجام داده اند از آنجایی که من به آنجا رفتم فقط برای coronavirus آزمون," او گفت:.

به بالا از سرخوردگی او را زمانی که او coronavirus آزمون آمد سه روز پس از آزمایش او مثبت بود.

سپس او 56 سال سن و 20 سال که او با زندگی همراه با او 64 ساله پدر شد آزمایش در فلوریدا وزارت بهداشت در دیتونا بیچ. نه از آنها مجبور به پرداخت برای آزمون خود را و نه آنها را دریافت تست اضافی.

"هنگامی که وزارت بهداشت انجام یک آزمایش آن است که بخشی از یک بررسی اپيدميولوژيک گفت:" هالی اسمیت سخنگوی FDOH در Volusia County است. "این شامل گرفتن تاریخچه. اما آن را شامل نمی شود تست اضافی و یا امتحانات است و هیچ هزینه به بیمار است."

زن را آزمایش مثبت برای ویروس. او برادر آزمایش منفی, اما آنها گمان می کنند او ممکن است در حال حاضر این ویروس در حالی که تحصیل در خارج از کشور در لندن است. پدر او هرگز آزمایش ویروس.

به جز این لایحه از AdventHealth زن احساس می کند که او خوش شانس است. او قادر به ماندن در خانه برای تمامیت بیماری او. تب او تنها 24 ساعت به طول انجامید. 12 روز پس از آزمایش او فقط سرفه و کمی سوزش قفسه سینه است که بهتر است هر روز.

"من احساس خوش شانس گمان می کنم" او گفت:. "این چنین یک ویروس جدید است و آنها نمی دانند که چرا این بیماری در برخی از افراد بیشتر از دیگران است."

اما مادر او تا به حال علائم بدتر. او تا به حال یک کم تب خفيف و سرفه به مدت چهار روز و خستگی. همه از نشانه های او باید به طول انجامید بیش که از دخترش.

"من بیشتر نگران برای مادر من از او آزمایش مثبت و من احساس می کنم بهتر است در حال حاضر," او گفت: در اوایل این ماه. "بیشتر من فقط نگران هستم برای پدر و مادر من."

او هشدار به دیگران است که برای بررسی در مورد تست هزینه در بخش جلویی.

"من چه قدر کامل بودند اما من پیش بینی چقدر آن را هزینه رفتن به."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب