اد قاتل: سرخو فصل تاریخ منتشر اطلس ماهیگیران تفننی

اد قاتل Treasure Coast, روزنامهانتشار: 10:00 AM EDT Jun 6, 2020این سرخو هیچ ایده چگونه محبوب است. ماهی های ضعی

توسط ABTINNEWS در 18 خرداد 1399

این سرخو هیچ ایده چگونه محبوب است. ماهی های ضعیف.

در واقع با توجه به آن شده است که مرکز بحث آن شده است که بیش از 15 سال گذشته نمی دانستند چقدر توجه می شود آن است که احتمالا یک برکت و رحمت است. من مطمئن هستم که هیچ سرخو ارزش باله های خود می خواهم که نشسته است بر روی تمام کسانی که شیلات مدیریت جلسات.

در عین حال یک جلسه در مورد مهم اقتصادی ماهی است که میله میله برای هفته آینده.

بحث و گفتگو خواهد شد مرکز در دو موضوع اصلي:

  • که تفریحی ماهیگیران تفننی ماهیگیری در جنوب اقیانوس اطلس در آبهای دریافت چهار روز فصل ماهیگیری در سال 2020 است.
  • و خواهد نزولی دستگاه تبدیل به یک نیاز برای ماهیگیران تفننی و تفریحی درگیر در پایین ماهیگیری ؟

من می خواهم به شما راه رفتن را از طریق یک روز زن و شوهر در زندگی من است. توصیه من به قلم یک ستون در مورد چگونه ما نمی دانیم که آیا اطلس ماهیگیران تفننی را سرخو فصل ماهیگیری. توسط جمعه NOAA در پاسخ به این سوال. ماهیگیران تفننی را به ماهی به مدت چهار روز در جولای 10, 11, 12 و 17.

بنابراین من اینجا هستم اواخر جمعه شب پاره کردن ستون برای نوشتن یک جدید. بسیار برای برنامه ریزی های آینده.

جلسه مجازی

در حال حاضر ملی اقیانوسی جوی اداره شیلات خدمات است که انتظار می رود به ارائه به روز رسانی در مسئله دیگر در هفته آینده جلسه ای از جنوب اقیانوس اطلس شیلات مدیریت شورای. این هفته جلسه در اصل برنامه ریزی شده را در کلید غرب اما در عصر COVID-19 انجام شده تقریبا. جزئیات بیشتر در مورد چگونه به تماشا و یا شرکت در این نشست می توان در یافت SAFMC.net.

بیشتر: سرخو فصل ممکن است باز به اقیانوس اطلس ماهیگیران تفننی در این سال; اد قاتل یک راه حل

آنچه که ما در حال حاضر می دانیم. فصل برداشت برای سرخو در آبهای اقیانوس اطلس خواهد شد:

  • شروع در 12:01 صبح ژوئیه 10.
  • پایان در 12:01 صبح جولای 13.
  • باز برای 24 ساعت شروع 12:01 صبح ژوئیه 17.

نزولی دستگاه مورد نیاز به نظر می رسد به احتمال قوی از تبدیل شدن به یک ماهیگیری جدید قوانین و مقررات. در شیلات مدیریت محافل این است که به عنوان متمم 29 به اهمیت هامور شیلات مدیریت طرح.

کیسه گاز

چرا مهم است ؟ برای برخی از این ماهی می تواند زندگی یا مرگ. بسیاری از ماهی ها که زندگی در آب بیش از 50 پا از عمق می تواند تجربه یک بیماری شناخته شده به عنوان barotrauma که آنها گرفتار است. آن زمانی است که گاز موجود در ماهی شنا مثانه گسترش آن را به عنوان reeled به سطح. با توجه به فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون نشانه هایی از barotrauma عبارتند از معده بیرون آمدن از دهان نفخ شکم متسع روده و چشم امده.

این گازها در مثانه از برخی از ماهی ها می تواند بادی با ویژه تیز توخالی ابزار. اما گاهی اوقات که نیست به اندازه کافی برای نجات زندگی خود را.

بیشتر: قایقرانی تولید رهبران به اداره راس: ماهیگیری دسترسی منجر به ایجاد شغل

نزولی دستگاه می تواند یک ماهی به پایین از طریق ستون آب به عمق که در آن افزایش فشار آب را دوباره فشرده سازی گازها در شنا مثانه. سه نوع وجود دارد: دهان بست معکوس قلاب و ماهی آسانسور. بیشترین هزینه در حدود $50 یا کمی بیشتر است. با توجه به FWC با مناسب تنظیم و تمرین نزولی دستگاه را می توان آسان برای استفاده و تا حد زیادی بهبود بقای منتشر ماهی.

کمتر مرده باطل

خواهد بود وجود دارد فشار را از ماهیگیران تفننی و تفریحی? احتمالا. اما برخی می گویند آن خواهد بود, قیمت کوچک به پرداخت آن می تواند اثرات مفید آن در باز کردن دیگر فصل آینده.

"تا آنجا که نزولی دستگاه مورد نیاز, تفریحی, ماهیگیران تفننی نگاه ممکن است آن را مانند یک نفس بیش از حد" توضیح اسکات مقابله مدیر عامل ماوریک قایق در فورت پیرس. "اما این مهم است برای اینکه ما به کشتن بیش از حد بسیاری از ماهی ها توسط حادثه. شاید آنها بیش از حد کوچک است. شاید آنها اشتباه گونه است. شاید آنها در خارج از فصل. شاید ما ماهیگیری برای یک حرا اهمیت اما ما گرفتار یک ماهی سرخو. در عین حال هنگامی که ما اجازه دهید آنها را به آنها شناور دور مرده و یا نمی تواند شنا به دلیل barotrauma و توسط کوسه خورده. که کمک می کند تا هیچ کس. بنابراین نزولی دستگاه را می توان انتقادی مفید در حفظ سرخو منابع است."

بیشتر: اقتصاددانان: اقیانوس ها و دریاچه های بزرگ کمک $373 میلیارد دلار به آمریکا در سال 2018

"علم روشن است که استفاده از نزولی دستگاه بهبود می بخشد و بقای این آب عمیق ماهی" گفت: Jeff خشم رئیس جمهور از مرکز جامعه شناسی سیاست است. "اگر چه بسیاری از ماهیگیران تفننی در حال حاضر نزولی با استفاده از دستگاه های ما نگاه به جلو به اداره ویلبر راس اجرای نزولی دستگاه مورد نیاز برای ماهیگیران هدف قرار دادن اهمیت و هامور در جنوب اقیانوس اطلس را بهتر حفظ منابع و اجازه می دهد فرصت های بیشتر برای دسترسی در آینده است."

دیدن قرمز

برای بیش از یک دهه سرخو شده است نقطه کانونی برای بسیاری از شیلات بحث مدیریت. با توجه به اولیه کشور قانون حاکم بر مدیریت ملی اقیانوسی ماهیگیری منابع — Magnuson Stevens عمل — سرخو سهام در ایالات متحده در آب های اقیانوس اطلس و خلیج مکزیک شد مشخص شده است "overfished" و "تحت صید بی رویه" در مدت کوتاهی پس از قانون بود reauthorized در سال 2007 تحت مدیریت رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است.

این قانون نیاز به سهام برای بازسازی شود قبل از آنها می توان برای برداشت توسط ماهیگیران تفننی و تفریحی و یا تجاری ماهیگیران. اما با تشکر از لطف خلاق ریاضی, تفریحی, ماهیگیران تفننی لذت می برد برخی از محدود ماهیگیری برای ماهی سرخو در اقیانوس اطلس پس از آن بسته به برداشت محصول در سال 2010.

در خلیج فارس, سهام, آیا بازگشت برخی از, به علاوه دیگر تغییرات در قوانین و تغییر مدیریت از فدرال به دولت صلاحیت را فعال کنید مانند فصول 45 روز 2020 فصل ماهیگیری میله میله برای اجرا از 11 ژوئن تا ژوئیه 25.

توسط تضاد کامل از سال 2010 اطلس ماهیگیران تفننی داشته اند فقط 37 روز ها برای نگه داشتن ماهی سرخو:

  • 0 روز در سال 2015 و 2016 به دلیل ماهیگیران تفننی گرفتار بیش از حد بسیاری از ماهی در طول 8 روز نجومی در سال 2014
  • 6 روز در هر سال 2017 و 2018
  • 5 روز در سال 2019

در سال 2017 فصل صورت گرفت در ماه نوامبر طی یک فعال فصل طوفان که باعث 17 طوفان گرمسیری از جمله شش طوفان مانند ایرما خوزه ماریا. نیازی به گفتن نیست که بسیاری از ماهیگیران تفننی قادر به در دریاهای خشن پس از چند ماهی سرخو برداشت شدند.

فصل باز

ما می دانیم که فصل باز خواهد شد. از آن خواهد شد یک ماهی در ماهی گیر روزانه کیسه محدودیت بدون محدودیت اندازه.

شانس برای گرفتن یک ماهی سرخو بهتر از داشتن هیچ شانسی در همه.

اد قاتل است TCPalm را در خارج از منزل نویسنده است. تبدیل به یک ارزش مشتری با اشتراک TCPalm. برای ارتباط برقرار کردن با Ed, دوست, دوست او در Facebook در اد قاتل او را دنبال کنید در توییتر @tcpalmekiller یا ایمیل او را در ed.killer@tcpalm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن