کروناویروس در فلوریدا: دولت منتشر شده نام خانه سالمندان با COVID-19 موارد

برندان فررینگتن و Kelli کندی آسوشیتد پرسمنتشر شده 8:17 PM EDT May 19, 2020تالاهاسی فلوریدا منتشر شد نام 303 خا

توسط ABTINNEWS در 1 اردیبهشت 1399

تالاهاسی فلوریدا منتشر شد نام 303 خانه های سالمندان که در آن کارکنان و یا بیماران آزمایش شده اند مثبت برای coronavirus.

هفت صفحه فهرست منتشر شده شنبه شب نام خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات در 45 ایالت 67 شهرستانهای استان است. کالیفرنیا ، ران DeSantis گفت: در حالی که بیمار اسامی برنده نمی شود منتشر شده او معتقد بود که برای خانواده ها بدانند که امکانات داشته اند موارد مثبت.

"من به جراح عمومی از همان ابتدا که ما می خواهیم برای قرار دادن اطلاعات به همان اندازه به عنوان ما می توانیم." DeSantis به خبرنگاران گفت: قبل از این لیست منتشر شد. "لازم است برای سلامت عمومی به انتشار اسامی برخی از امکانات که در آن ساکن و یا عضو هیات دارای آزمایش مثبت برای COVID-19."

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا به روز رسانی: تعداد موارد تا 26,314; مرگ و میر در 774

بیشتر: Coronavirus: رککلدگ پرستاران صرفه جویی در زندگی در 'منطقه جنگی' در همه COVID-19 بوستون در بیمارستان

امکانات در حال حاضر نياز به اطلاع همه ساکنان کارکنان و خانواده یک بار وجود دارد یک تست مثبت. این لیست را فراهم می کند زمینه مانند اینکه که بیمار بهبود از ویروس و یا چه نتیجه بود.

"ما هیچ دلیلی برای فکر می کنم که آن را انجام نداده و ما آن را بدانند انجام شد بسیاری از زمان, اما در همان زمان اگر شما یک حادثه و یک هفته از هم اکنون آنها اصلا به دنبال از طریق با این که من نمی خواهم به در یک وضعیت که در آن خانواده نمی دانم" DeSantis گفت.

همانطور که از شنبه شب وجود دارد 1,785 موارد و 175 مرگ و میر در میان کارکنان و ساکنان فلوریدا خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت و امکانات با توجه به وزارت بهداشت. به طور کلی فلوریدا تا به حال در مورد 26,000 موارد و 764 مرگ و میر با توجه به اعداد یکشنبه منتشر شد.

این شهرستان با بیشترین امکانات در این لیست عبارتند از Miami-Dade با 54, Broward, با 39 و پالم بیچ با 36.

به روز رسانی می آید به عنوان DeSantis آماده به اعلام اعضای یک نیروی کار است که توصیه هایی را در مورد چگونگی شروع به بازگشایی دولت است.

لوقا نویمان معاون رئیس جمهور در کف باغ گفت: دولت تصمیم بود تعجب آور نیست و توافق کردند که "ارتباطات کلیدی است" اما او التماس کرد با دولت به کارگران خط مقدم در خانه های سالمندان از اولویت های شخصی, دنده محافظ.

نخل باغ' 14 خانه های سالمندان به طور کامل محدود بازدید کنندگان اولیه شد و جلو با بيمار و خانواده در مورد اقدامات ایمنی گرفته. اما نویمان گفت: کسانی احتیاطی لازم آورده منحصر به فرد خود را مشکلات نگه داشتن ساکنان از غرق شدن در تنهایی و انزوا و ترس است.

او گفت: مراقبان راه اندازی FaceTime زوم و گزینه های دیگر برای اتصال ساکنان با خانواده های خود تماس آنها را قهرمانان که "خنده آنها لبخند آنها عشق ما ساکنان حتی به عنوان آنها نبرد خود ترس است."

نویمان گفت: کارگران در خط مقدم خانه های پرستاری در همان وضعیت به بیمارستان و پرسنل اورژانس اما هیچ اولویت برای, ماسک, محافظ, دستکش و دست عفونی.

"بسیاری از مراکز تنها دریافت سفارشات جزئی از فروشندگان خصوصی و بسیاری از کسانی که سفارشات با تاخیر سه هفته به چهار هفته," او گفت:.

استیو Bahmer جمهور از پیشرو سن فلوریدا است که نشان دهنده بیش از 500 خانه های سالمندان ALFs و ادامه مراقبت از ساختمان ها گفت که او می شنود روزانه از امکانات از جان گذشته برای بیشتر دنده محافظ و گسترده و سریع تکرار تست.

"گرفتن نتایج آزمون در پنج تا هفت روز و یا حتی دیگر نیازی به عنوان مفید به عنوان آن می تواند زمانی که شما در تلاش برای جلوگیری از ویروسی شدن در," او گفت:, و اضافه کرد همه از جمله کارکنان نیاز به آزمایش می شود صرف نظر از اینکه آیا آنها در حال نشان دادن علائم.

"ما رو به تست همه ما نیاز به انجام است که غالبا" او گفت:.

یک گروه تجارت به نمایندگی از خانه های پرستاری در وزارت امور خارجه با انتقاد از لیست نشده "مصرف کننده دوستانه و منعکس نمی کند آنچه که اتفاق می افتد در فلوریدا امکانات مراقبت طولانی مدت در حال حاضر."

"لیست نیست اطلاع رسانی چرا این مرکز گنجانده شده است – برای مثال آن را شناسایی نمی کند که آیا ساکنان که COVID-19 در مرکز در زمان فعلی گفت:" فلوریدا مراقبت های بهداشتی ارتباط سخنگوی کریستن نزدیک.

او افزود که در خط مقدم مراقبان نگه داشته اند ویروس های موجود برای فقط 1 درصد از ما بیش از 155,000 ساکنان زندگی در دولت 3,700 خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن