وزوز: می توانید با پوشیدن یک ماسک کمک Shasta County اقتصاد?

دیوید Benda ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 11:17 AM EDT Jul 11, 2020من با صحبت خرس سیاه از بنیانگذاران بروس دین در

توسط ABTINNEWS در 21 تیر 1399

من با صحبت خرس سیاه از بنیانگذاران بروس دین در روز چهارشنبه.

رستوران کسب و کار در زمان COVID-19 چک برنامه حفاظت از وام و ماسک میان موضوعات ما در لمس کرد.

در مورد ماسک دین گفت: "تمام ماسک چیزی که به نوعی تبدیل به سیاسی." اما پوشیدن یک گفت: به خصوص در حال حاضر به عنوان موارد خروش محلی و ملی کمک خواهد کرد که نگه داشتن اقتصاد باز است.

شما حفاظت از خودتان محافظت از دیگران و حفاظت از "کارکنان" بنابراین ما می تواند باز بماند دین ارائه شده است. "اگر ما می تواند صاف منحنی پس از آن ما نخواهد بود مجبور به بستن اقتصاد است."

گزارش اخیر گلدمن ساکس گفت که یک ملی ماسک دستور دارای پتانسیل خوب برای اقتصاد است.

با توجه به تجزیه و تحلیل یک ماسک دستور می تواند به نجات اقتصاد آمریکا از در نظر گرفتن 5% تولید ناخالص داخلی رسید.

گلدمن ساکس هشدار داد که این برآورد است.

"با وجود این عددی قطعیت تحلیل ما نشان می دهد که سود اقتصادی از یک ماسک صورت دستور و افزایش ماسک صورت استفاده می تواند قابل ملاحظه" در این گزارش اعلام کرد.

روز من صحبت کرد و به دین Shasta County گزارش ششمین مرگ از coronavirus یک مرد در 80s. یازده مورد جدید گزارش شده جمعه آوردن مجموع در این شهرستان به 187 — نزدیک به چهار برابر بیشتر از یک ماه پیش.

هر دو محلی و مقامات بهداشت و ردینگ بزرگترین کسب و کار سازمان حمایت اهمیت از ماسک است.

در چهارشنبه Shasta County مقامات بهداشت اظهار تاسف خود را در حال رشد نا امیدی که بسیاری هنوز هم حاضر به پوشیدن ماسک. افسر بهداشت دکتر کارن Ramstrom گفت که او نگران این جامعه است.

"من فکر می کنم وجود دارد تعداد زیادی از جامعه ما هستند که واقعا می ترسم. . . . من نگران هستم که بخش عظیمی از جامعه ما درگیر است در تلاش برای محافظت از هر یک از دیگر," او گفت:.

این ردینگ اتاق بازرگانی با همکاری بهداشت عمومی در یک ستاره برنامه صدور گواهینامه برای کسب و کار. کسب و کار می تواند قرار دادن یک ستاره طلا در درب خود را نشان می دهد که آنها به دنبال دستورالعمل های بهداشتی.

این خود برنامه صدور گواهینامه وجود دارد که هیچ نظارت. هنوز امید است که کسب و کار آن را به طور جدی.

سوپر مارکت ها و فروشگاه های خرده فروشی بانک ها و دیگر کسب و کار قرار داده اند تا نشانه هایی که می گویند دولت دستور داده است تا ماسک پوشیده شده است باید در داخل اماکن عمومی.

اما اجرای قانون محلی است گفت: به طور مستمر آن را نمی خواهد اجرا به دولت دستور ماسک.

پس از آن تا به کسب و کار به پلیس خود را. برخی در حال انجام یک کار بهتر از دیگران است.

در ضمن دین و اد Rullman یک شریک مدیریت در C. R. گیبس آمریکایی پنجره مشبک کار با بهداشت عمومی به آمده تا با بازگشایی راهنمای رستوران ها.

در حال حاضر آنها درخواست تمام رستوران ها در شستا شهرستان و مناطق اطراف آن به دنبال دستورالعمل های بهداشتی در سن COVID.

آینده نامشخص

دین به من گفت که آن را دشوار است به دانستن آنچه اتفاق می افتد در ماه آینده و یا دو و چگونه آن را تحت تاثیر صنعت رستوران.

خرس سیاه حدود یک هفته پیش تا به حال نزدیک به 56 از آن اتاق ناهار خوری در کالیفرنیا به عنوان موارد رسید و استان ها شد و گفت: تعطیل کردن اقتصاد خود را دوباره.

"ما تا به حال به محور عقب به شخص ثالث تحویل و برو" در آن مکان دین گفت.

در حالی که خرس سیاه کسب و کار فرو 90 درصد در شروع این بیماری همه گیر دین گفت: آن را دوباره در بازار مانند ردینگ که در آن کسب و کار است که حدود 80 درصد از نرمال.

"برخی از بازارهای بهتر از دیگران هستند. بیشتر بازارهای شهری مثل لس آنجلس و اورنج کانتی برخی از منطقه خلیج بازارهای آهسته بوده است به بازگشایی و شاید کمی کندتر به بازگشت" او گفت:. "وجود دارد بیشتر موارد وجود دارد بنابراین مردم وجود دارد شاید کمی کمتر باز به بیرون رفتن است."

دین گفت: چک برنامه حفاظت از وام خرس سیاه در زمان یک بازی را تغییر. خرس سیاه در زمان از یک وام از $5 میلیون و 10 میلیون دلار.

"این واقعیت که ما قادر به جلب این PPP پول من به شما بگویم آن بوده است صرفه جویی در زندگی," او گفت:. "ما یک سرویس کامل استقرار ناهار خوری. . . . فست فود رستوران ها اب و هوای این بسیار خوب است."

در ماه دسامبر نوشتم که خرس سیاه, کسی که شام میخورد باز 19 رستوران در سال 2019 و برنامه ریزی برای باز کردن یکی دیگر از 20 در سال 2020 است. زنجیره ای نزدیک به 140 مکان در 14 متحده است.

"ما یکی از سریعترین رشد رستوران های زنجیره ای در کشور افتتاح 20 تا 25 مکان از یک سال و استخدام تعداد زیادی از مردمی" او گفت:. "ما تا به حال بسیار زیبا قرار داده kibosh و تنها تمرکز بر شام است که ما در میان ساخت و ساز و ما تا به حال برای تکمیل. ما ممکن است در نهایت باز تنها چهار نفر در هر سال تا زمانی که ما از این چیز و امیدوارم یک واکسن."

"هنگامی که ما گسترده واکسن من فکر می کنم آن را برای رفتن به کتی, نوار درب. مردم واقعا در حال رفتن به احساس خوبی در مورد باز کردن. . . . چه کسی می داند که که خواهد بود؟"

در ارتباط باشید.

جدید انکولوژی مرکز آماده برای باز کردن

خالی برای ماه ها در حال حاضر سابق Mt. شاستا پلازا ساختمان دانا رانندگی شده است repurposed به ردینگ جدیدترین انکولوژی مرکز.

شجاعت انکولوژی است که انتظار می رود برای باز کردن آخرین هفته از ماه ژوئیه یا اوایل اوت دکتر متی آلن گفت.

آلن و دکتر جیسون Kehrer خواهد شد در حال اجرا تسهیلات برای شجاعت که افتتاح یک مرکز انکولوژی در چیکو در ماه فوریه است.

هر دو آلن و Kehrer بزرگ شده در جنوب کالیفرنیا و اخیرا مشغول به کار در قرن 21 انکولوژی در ردینگ.

آلن شده است طبابت در ردینگ برای بیش از 10 سال است.

او گفت: ردینگ در حال رشد است و معتقد است تقاضا برای دیگر انکولوژی مرکز که او گفت: بیشتر خواهد بود بیمار متمرکز شده است.

"ما خواهد شد آوردن جدید دولت از هنر و تکنولوژی برای درمان" آلن گفت.

او انتظار دارد که 10 تا 15 نفر خواهد شد کار در شجاعت زمانی که از آن باز می شود.

Mt. شاستا پلازا ساختمان به فروش می رسد برای $1.25 میلیون به Paragon ملک LLC اسکاتسدیل, آریزونا در ماه اکتبر 2018.

وزوز کردن

'شایعه' را در تعطیلات دو هفته آینده.

من ستون باز خواهد گشت آخر هفته Aug. 1.

سرد باقی بماند.

ادامه مطلب وزوز:

  • منطقه خلیج گروهی اقدام به خرید کل بلوک در مرکز شهر ردینگ
  • "ما در حال رفتن به آن را.' اینجا چرا این داروخانه مستقل است شرط بندی روی اندرسون
  • این آستین خالی ساختمان آماده است تا به استقبال کانزاس سیتی BBQ

دیوید Benda را پوشش می دهد کسب و کار و توسعه و هر چیز دیگری که می آید تا برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در ردینگ. او همچنین می نویسد: هفته نامه "وزوز در خیابان" ستون. او بخشی از یک تیم اختصاصی خبرنگاران گفت که بررسی تخلف پوشش اخبار و بگویید دیگر داستان در مورد جامعه خود را. رسیدن به او را در توییتر @DavidBenda_RS یا از طریق تلفن در 1-530-225-8219. برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب