نامه به سردبیر: مارس 19, 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT May 19, 2020ورو بیچ نیازهای تجاری خدمات; چه این فرودگاه نیاز ب

توسط ABTINNEWS در 31 فروردین 1399

نظر

ورو بیچ نیازهای تجاری خدمات; چه این فرودگاه نیاز به انجام

اگر ورو بیچ فرودگاه واقعا می خواهد خدمات تجاری آنها نیاز به انجام موارد زیر:

تشویق شرکت های هواپیمایی که در حال حاضر درک "فصل اوج" کوچک-فرودگاه خدمات مانند JetBlue Allegiant روح ، JetBlue می تواند با استفاده از هواپیما که خدمات نانتاکت/تاکستان مارتا/CapeCod در ماه های تابستان به خدمات VRB در زمستان;

شورای شهر و/یا فرودگاه (VRB) باید تنظیم و اعلام یک وب سایت که در آن ساکنان می توانید لیست مقصد استفاده می کنند اگر در دسترس رتبه بندی توسط فرکانس خود استفاده کنید و فصل است. این نتایج را در ابتدا تعریف VRB بالقوه بازار توسط هر دو قسمت و فصل حجم و می تواند گردش به حاملان بالقوه که علاقه مند به خدمت VRB.

در نهایت اجازه دهید متوجه "درس" با نخبگان هوایی تجربه است. من پیشنهاد می کنم آنها عبارتند از:

آیا تعامل با نهاد با کمی انعطاف پذیری مالی;

آیا تعامل با یک نهاد بسیار محدود هواپیما در دسترس;

و مهمتر از همه مشخص است که این نهاد دارای یک بازاریابی درک از "فصلی" بازار. یک مثال: نخبگان زد سه هفته آزمون VRB به سفید دشت,New York مسیر در دسامبر سال 2018 بود که یک موفقیت کامل. آنها پس از آن اعلام کرد خدمات برنامه ریزی آغاز خواهد شد در اواخر ماه آوریل در پایان فصل زمستان است. آنها پرواز عمدتا خالی هواپیما تمام تابستان و سپس لغو سرویس. Duh? که در تابستان ظرفیت می تواند پرواز از VRB به بالا میشیگان کیپ کاد و سلیمان نیوهمشایر و دیگر مقصد محبوب تابستان برای ساکنان;

ایجاد یک چالش اقتصادی برای هر حامل خواهد شد که اطمینان کافی فصلی خدمات مقصد به طوری که کافی هزینه درآمد خواهد بود تولید شده به جای هر FDOT کاهش درآمد.

شورای شهر و فرودگاه اقتدار لطفا با آغاز طرح توسعه برای حفظ فرودگاه تجاری خدمات. آن است که یک کلید عنصر رقابتی برای ورو بیچ اقتصاد است.

پل کیلر ورو بیچ

آیا افراد شاغل در گرفتن هر گونه محرک چک در تمام ؟

من خیلی اشتباه در مورد چگونه این دولت کار می کند. من از کار حدود یک ماه. در زمینه بیکاری ، هیچ محرک چک کنید اما افرادی که هنوز کار خود می شوند و محرک چک — باور نکردنی!

من با دیدن این خانواده های فقیر در تلاش برای به دست آوردن غذا برای خانواده خود را نمی تواند. چه چیزی اشتباه است با این دولت ؟ هیچ کس است که هنوز کار باید یک محرک اتمام دوره. لطفا کسی که این توضیح به من. با تشکر از شما.

شکارچی ریوز استوارت

رهبری بوده و فاقد coronavirus پاسخ

وجود دارد چند محبوب روایت در مورد زمان ویروس های مرتبط با بیماری در کشور ما است.

برای اولین بار است که "هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند این است." این دفاع تحت فشار قرار دادند توسط کاخ سفید است. در حالی که آن را به وضوح نادرست آن کار می کند از آنجا که بخش قابل توجهی از مردم می خواهم به آن اعتقاد دارند. واقعیت این است که ما شناخته شده خطر بیماری های همه گیر برای همیشه لطفا برای. ما به طور موثر برخورد با چند بیش از چند دهه گذشته و دولت ایالات متحده هیچ کمبود منابع اختصاص داده شده به شناسایی و گزارش تهدیدات از این نوع است. اگر آنها شگفت زده شدند از آن است که سهل انگاری ناخالص.

دوم روایت این است که "ما نصب شده بهترین پاسخ ممکن است." اگر این بهترین ما می توانیم انجام آن را غم انگیز است. ما تا به حال چندین فرصت برای دریافت این تحت کنترل و شکست خورده اند در هر نوبت. کنترل مرز, تست قرنطینه و بهداشت مراقبت های پشتیبانی شده بلایای طبیعی از استراتژی برنامه ریزی و اجرای. آن را تنها فداکاری آمریکایی کار مردم است که باید آهسته آتش سوزی گسترش این بیماری همه گیر. هیچ هیئت مدیره خواهد اختصاص 2 تریلیون دلار به یک تیم مدیریت بود که یک عملکرد ضبط شبیه به این. اگر این بهترین ما می توانیم انجام دهیم این است که سوء مدیریت و بی کفایتی در یک سطح.

سوم و ترسناک ترین امکان این است که دولت با این دید به آینده و بازدید از آن به عنوان یک فرصت. که آنها قرار پرتفوی خود را به نفع و تحت فشار قرار دادند و سیاست های "درمان" که افزايش ملی و بین المللی رقابت برای منابع کمیاب است که آنها کنترل می شود. علاوه بر قانونی لازم پاسخ را فراهم می کند یک فرعی سود اگر شما چشم پوشی از نظارت سازش بازرسان به طور کلی و بدون چربی یک درصد برای دوستان خود. اگر این است و حتی تا حدی درست آن را واجد شرایط به عنوان یک جنایت است.

بیایید روکش. امکانات سهل انگاری و بی کفایتی و یا یک جنایت است. شما را انتخاب کنید.

جری DeSantis استوارت

مغلوب ساختن پیشی جستن است حق داشتن سازمان بهداشت جهانی پاسخگو

بار دیگر رئیس جمهور تهمت ثابت می کند او میهن پرستی. به نام او کرده است برای پاسخگویی از WHO (سازمان بهداشت جهانی). این است که به رغم این واقعیت است که ما بیشتر پول به این سازمان زمان و دوباره مردد در کنار چین در این وضعیت همه گیر ملت در حال حاضر مواجه است.

سر که یک اتیوپی صدای شهروند. آنچه اکثر مردم نمی دانند این است که اتیوپی و چین قوی هستند شرکای تجاری. چیزی مثل ماهی است که در حمایت از چین و در آن به نظر می رسد برای اثبات طرفداری چین است. در حال حاضر خوشبختانه رئیس جمهور ما قطع بودجه تا زمانی که پاسخگویی را فراهم می کند که شامل و چگونه آنها با استفاده از میلیون ها دلار به ما ارائه به این سازمان است.

فرانک و مینا و سباستین

به دنبال مارک ملزومات

آیا شما دیده می شود آقای ویپل با Charmin? برخی می گویند او در یک "ابر سفید" به دنبال "فرشته نرم است." شاید او را ببینید "سفید قو" در راه خود را به "آبشار" به دنبال "آزادی" با "درخشش" در چشم خود را. با این وجود "Viva" نباید فراموش شود. امیدوارم "Presto" دیده خواهد شد در طول راه.

خدا را شکر برای آنچه که شما می توانید دریافت کنید.

دونالد Emond ورو بیچtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن