ذغال سنگ شهرستان ماسک دستور می افتد کوتاه در شهرستان ضبط و بعد از coronavirus موارد

پاتریک رایلی ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 8:53 PM EDT Jul 14, 2020در یک رکورد بعد از گزارش coronavirus موارد در

توسط ABTINNEWS در 25 تیر 1399

در یک رکورد بعد از گزارش coronavirus موارد در ذغال سنگ شهرستان و برخلاف تماس از پزشکی و بهداشت حرفه ای کسب و کار رهبران و ساکنان شهرستان کمیسیون در روز سه شنبه رد یک پیشنهاد که مورد نیاز خواهد بود ماسک پوشیده می شود ،

پس حدود پنج ساعت در زمان پرشور عمومی نظر کمیسیون رای دادند 3-2 برابر یک پیشنهاد فرمان که مورد نیاز مدیران و کارکنان و مشتریان و یا مشتریان یک کسب و کار در unincorporated ذغال سنگ به پوشیدن صورت پوشش در حالی که در آن کسب و کار است.

پزشکی و کارشناسان بهداشت عمومی از جمله کسانی که در ذغال سنگ را در بخش بهداشت و درمان باید گفت که ماسک می تواند کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus که تا کنون به کشته شدن 96 نفر در ذغال سنگ.

کمیسر اندی Solis که پیشنهاد کرده بود به فرمان و رئیس کمیسیون برت ساندرز — هر دو از آنها عینک ماسک در طول جلسه عمومی در اول برای ذغال سنگ کمیسیون رای به نفع نیاز به ماسک. کمیسیون دانا Fiala پنی تیلور و لایحه McDaniel علیه آن رای دادند.

"اگر ما در رسیدگی به این درستی هیچ کس نمی خواهد به یاد داشته باشید این" Solis گفت: قبل از اینکه نتوانست رای. "اگر ما این مسئولیت رسیدگی به درستی آن خواهد شد که مردم به یاد داشته باشید. و از آن خواهد شد ما میراث. از آن خواهد شد ما میراث اگر ما این مسئولیت رسیدگی به درستی و از آن خواهد شد که مردم به یاد داشته باشید از آنجا که این رویداد مهم است که ما تا به حال حتی پس از طوفان ایرما."

اما تیلور که قبلا رای دادند, ساحل, محدودیت و دیگران در هیئت مدیره گفت: مسئولیت شخصی به بازی قسمت.

"من به حمایت از کسب و کار است که می خواهید به نیاز به ماسک. من فکر می کنم که آنها را به حق نیاز به ماسک و من باور دارم که ماسک و اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها تنها سلاح ما برای مبارزه با این ویروس" تیلور گفت. "اما من نمی توانم حمایت از قیمومیت و من نمی توانم پشتیبانی fining کسب و کار ما در این زمان است."

شهرستان وکیل جف Klatzkow توضیح داد که اجرای اتفاق می افتد را از طریق شهرستان را اجرای کد را بدست آورد. اگر یک فروشگاه مواد غذایی به عنوان مثال اجازه می دهد مردم به فروشگاه بدون ماسک شهرستان خواهد بگوید این کسب و کار است که این امر می تواند جریمه اگر آن را متوقف نمی کند که.

پیشنهادی فرمان را شامل تعدادی از استثنائات که برخی از آنها اضافه شده توسط ساندرز در طول بحث در مورد. ساندرز خواسته برای مکان عبادت و کودکان تا سن 10 حذف شود. او همچنین خواسته به حذف هر زمان زندان به عنوان مجازات به جای تمرکز بر مجازات مدنی. با توجه به فرمان پیشنهاد جریمه شده اند تا $500.

هر شکست خورده فرمان ماسک را به فرسوده توسط:

  • رستوران مشتریان و یا مشتریان در حالی که ناهار خوری و/یا مصرف نوشیدنی در حالی که نشسته در جدول;
  • ورزشگاه کاربران درگیر در یک تمرین و یا کلاس که در آن حداقل 6 پا از فاصله وجود دارد و با نزدیک ترین حامی;
  • آرایشگاه و یا سالن زیبایی مشتریان و یا مشتریان در هنگام پوشیدن صورت را پوشش خواهد "با دخالت" با خدمات;
  • صاحبان کسب و کار مدیران و کارکنان که در یک منطقه از کسب و کار است که به مشتریان و کاربران و یا عمومی ارائه شده است که 6 پا از فاصله موجود بین کارکنان. (این استثنا اعمال را به کارکنان که در حال حاضر در آشپزخانه و یا مناطق دیگر که در آن مواد غذایی و نوشیدنی آماده در یک رستوران و یا مواد غذایی ایجاد.)
  • نوار مراجعان در حالی که مصرف نوشیدنی و یا مواد غذایی;
  • مهمانان در یک محل سکونت استقرار زمانی که در داخل خود اتاق هتل, متل, اتاق, تعطیلات, اجاره, واحد, بهره وری منقسم زمانی واحد یا مشابه واحد;

با توجه به شکست در فرمان مالک اپراتور مدیر و کارمند یک کسب و کار و یا محل سکونت ایجاد شده است به مطمئن شوید که هر فردی در آن استقرار مطابق با فرمان.

شکست خورده فرمان نیز اشاره کرد که زمانی که یک مشتری از یک کسب و کار ادعا میکند که او دارای معلولیت است که مانع از فرد از پوشیدن ماسک, مالک و مدیر و یا کارمند کسب و کار ممکن است آنها را حتی اگر آنها دارای معلولیت "را به عنوان آنها ممکن است در برخواهد داشت یک تهدید مستقیم به سلامت و ایمنی کارکنان و مشتریان حتی اگر بدون علامت باشد."

به جای شکست خورده فرمان اظهار داشت: کسب و کار باید به جای معلول فرد "در یک شیوه ای می کند که اساسا تغییر عملیات ایجاد کسب و کار و نه به خطر اندازد سلامت است که کسب و کار کارکنان و مشتریان دیگر."

که می تواند انجام شود با ارائه محدود خدمات تحویل و یا "دیگر اقامت معقول" شکست خورده فرمان اشاره کرد.

شکست خورده فرمان را نیز اعمال می شود به سازمان های غیر انتفاعی و ساختمان های دولتی که "تسهیل تعاملات و انجام کسب و کار." مدارس با دانش آموزان زیر سن 18 سال بوده اند از مطالعه خارج شدند.

روز سه شنبه تصمیم را بر روی پاشنه از فلوریدا وزارت بهداشت گزارش یک رکورد روزانه تعداد 266 مورد جدید از COVID-19 همراه با دو اضافی مرگ و میر در ذغال سنگ.

مورد کل پیشی گرفته قبلی بالا از 257 موارد گزارش شده برای ذغال سنگ در ژوئن 26. همچنین مشخص شده هشت روز متوالی در این شهرستان اضافه شده حداقل 100 موارد مثبت آن طولانی ترین کشش پس از همه گیر آغاز شد.

در همه کلیر شده 6,731 موارد مثبت COVID-19. این شهرستان را هفت روز به طور متوسط برای موارد جدید به گزارش روز سه شنبه به رکورد 218.

کلی مثبت رای در روز سه شنبه افزایش یافته و به 14.81% در ذغال سنگ و بالاترین آن شده است از آنجایی مارس 21 زمانی که آن را 15.05 درصد و شهرستان تا به حال 28 نفر. فلوریدا را به طور کلی مثبت نرخ 10.85%.

"همانطور که برای COVID بیماران در بیمارستان و این تعداد همچنان رو به افزایش" جان درو سازمانی برنامه ریزی و توسعه برنامه مشاور فلوریدا وزارت بهداشت در ذغال سنگ شهرستان گفت: کمیسیون طی یک سخنرانی سه شنبه.

بیشتر شبیه به این: Collier پزشکان درخواست برای اجباری ماسک فرمان با توجه به بالا در جامعه گسترش

"ما گزارش هایی از هر دو بیمارستان است که آنها در حال تجربه برخی از چالش های نیروی انسانی, اما آنها هر دو در کار و نزدیک به دنبال راه هایی برای غلبه بر چالش های آن," او اضافه شده است.

در مورد خواسته ماسک مقامات از ذغال سنگ DOH تکرار احساسات دیگر پزشکی و کارشناسان بهداشت عمومی: آنها کمک به جلوگیری از گسترش.

"آن تفاوت دارد؟" استفانی ویک مدیر از ذغال سنگ DOH خواسته کمیسیون. "کاملا."

ترجمه: ذغال سنگ دادگستری شهرستان گارد امنیتی در ورودی اصلی تست مثبت برای coronavirus

از ذغال سنگ شهرستان جامعه پزشکی است که گردش یک طومار در حمایت از نیاز به پوشش صورت در ساختمان های که باز هستند را به عموم مردم نیز خواست در کمیسیون به تصویب یک ماسک قیمومیت.

به طوری که نمرات از ساکنان که التماس کرد با کمیسیون روز شنبه به اقدام در طول یک دوره نظر عمومی که عینک برای بسیاری بعد از ظهر.

آنها پرسید که چگونه بسیاری از مرگ و میر در این شهرستان نیاز به قبل از دیدن بیشتر انجام شد و برای جلوگیری از گسترش ویروس. آنها فکر با صدای بلند در مورد "خودخواهی" از کسانی که مخالف یک ماسک قیمومیت. آنها استدلال می کنند که "یک مشکل کوچک است که ارزش صرفه جویی در زندگی دیگران" در جامعه است. آنها التماس کرد با رهبران به "انجام کار درست است."

"این است که در کوتاه مدت اندازه گیری به ما را در مسیر بازگشت" بتی هیوز گفت: کمیسیون.

بیشتر: به کجا برای دریافت یک رایگان بدون ارجاع COVID-19 آزمون در شهرستان ذغال سنگ

مخالفان به یک ماسک نیاز و در عین حال گفت: این قانون پس از تجاوز خود آزادیهای فردی را ترساندن و دور کسانی که مایل به آمدن به ذغال سنگ و تشکیل دولت نفس بیش از حد.

دولت Rep. بایرون دونالد R-ناپل گفت: چنین دستوری را "گسترده بار" در اجرای قانون محلی است.

"چگونه می خواهید به آنها را در اجرای یک دستور از او پرسید: کمیسیون. "که آنها تصمیم به اجرای آن در و که آنها نمی خواهید برای به اجرا درآوردن آن ، اصلی وجود دارد که مسائل را با چنین نظم است."

ایالات متحده آمریکا -امروز فلوریدا روزنامه نگار دن DeLuca کمک به این گزارش.

اتصال با خبرنگار در patrick.riley@naplesnews.com و یا در توییتر @PatJRiley.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن