کودک نجات پس از 70 پا به پایین سقوط صخره; پدر و مادر ممکن است اتهامات

Mike Chapman ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 7:20 PM EDT Jun 3, 2020ردینگ پلیس و آتش نشانان در چهارشنبه نجات 4 کودک

توسط ABTINNEWS در 15 خرداد 1399

ردینگ پلیس و آتش نشانان در چهارشنبه نجات 4 کودک که به سقوط کردن یک صخره شیب دار و رو درهم در ضخامت بوته توت در بانک از رودخانه ساکرامنتو.

کودک دچار جراحات جزئی و در نظر گرفته شد به محافظ بازداشت در حالی که اتهامات جنایی هستند که در پی در برابر پدر و مادر برای بررسی خطر افتادن کودک به پلیس گفت: در Facebook انتشار اخبار.

پلیس دریافت یک تماس حدود 11:20 صبح یکشنبه در مورد گم شدن یک کودک که مبتلا به اوتیسم در منطقه از تثلیث و شرق خیابان در مرکز شهر ردینگ. یک California Highway Patrol هلیکوپتر نیز برداشته به در جستجو کمک کند.

ردینگ پلیس سرجوخه اد گالو) جان شلدون خال خال کودک حدود 70 پا به پایین صخره در انتهای شمالی خیابان شرق در امتداد رودخانه. شلدون و افسر جو Labbe رفت پایین شیب که در آن Labbe یافت می شود کودک به حالت تعلیق در ضخامت بوته توت, پلیس گفت:.

Labbe نیاز به کمک از آتش نشانان خود را دریافت کنید و کودک را به ایمنی.

"افسر Labbe قادر به صعود به بالا با کودک و ردینگ آتش نشانی کمک در کشیدن هر دو افسر Labbe و کودک برای ایمنی" پلیس گفت:.

Mike Chapman یک عکاس خبری برای ثبت افکن در ردینگ, کالیفرنیا. او روزنامه حرفه ای دهانه وایریکا و ابراز پیروزی از اکتشاف در شمال کالیفرنیا و واشینگتن بشویید. او را دنبال کنید در توییتر @mikechapman_RS. مشترک شدن در امروز!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن