سنت لوسی شهرستان: رفتن به ساحل اما سازمان دیده بان که در آن شما پارک

Keona گاردنر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:23 PM EDT مارس 14 سال 2020ST. لوسی شهرستان — لذت بردن از ساحل

توسط ABTINNEWS در 26 اردیبهشت 1399

ST. لوسی شهرستان — لذت بردن از ساحل اما مطمئن شوید که شما عمل اجتماعی فاصله و پارک در تعیین مناطق

مقامات می گویند آنها با دریافت شکایت های متعدد از صاحب خانه ها در نزدیکی ساحل که تا به حال beachgoers بلوک در خود وآمد و پارک در اموال خود را در عجله برای رسیدن به گشت و گذار و شن و ماسه.

اجرای قانون خواهد بود نظارت بر مناطق پارکینگ در ساحل برای اطمینان از قوانین به دنبال دارد.

"فقط به دلیل وجود فضای سبز در کنار یک جاده به این معنا نیست که یک فضای پارکینگ" شهرستان مدیر Howard Tipton گفت: روز پنج شنبه در یک coronavirus جلسه. "ما نمی خواهیم شما را به بازگشت از یک روز در ساحل برای پیدا کردن ماشین خود را یکی و یا بدتر باشه."

همانطور که برای COVID-19 تست از 4 p. m. روز شنبه, 5,799 مردم در این شهرستان شده بود آزمایش با 301 تست مثبت است. سنت لوسی شهرستان تا به حال 26, مرگ و میر, مقامات گفت.

این شهرستان در ادامه به برنامه ریزی برای بازگشایی مناطق بیشتر است اما تاکید بر اهمیت اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک های صورت در, هر چند که هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است اجباری است.

"کلید واژه صبر" Tipton گفت. "آسیب پذیر در جامعه ما این است که چرا ما در حال گرفتن بسیاری از این اقدامات است."

شهرستان استخر و پارک سگ برای باز آخر هفته روز یادبود, مقامات گفت. شهرستان طراحان در حال کار با رستوران ها اجازه می دهد تا بیشتر در خارج از صندلی پس از eateries می تواند در خدمت مردم بیشتر و استخدام را بیشتر کارکنان است.

هفته گذشته این شهرستان بازگشایی شد امکانات مانند مسیر در Lawnwood ورزشگاه و سنت لوسی County, اسکیت پارک, اما با محدودیت.

شهرستان برنامه ای برای بازگشایی اول آن بزرگتر کتابخانه — پائولا A. Lewis شعبه در پورت سنت لوسی و Susan B. کیلمر شعبه در مرکز شهر فورت پیرس — به دلیل وجود آن خواهد بود آسان تر به پیروی اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

بیشتر: COVID-19: در حال ماسک صورت نشانه ای از ظلم و ستم — و یا فقط عقل ؟ | گیل هوشمند

بیشتر: St. Lucie شهرستان بازگشایی را انتخاب کنید و پارک ها و امکانات روز شنبه; دادگاه های بسکتبال بسته باقی می ماند

شاخه های دیگر باید صبر کنید تا کارکنان می توانید میز و صندلی برای ایجاد فاصله لازم از 6 فوت مقامات گفته اند.

بیشتر: کروناویروس در Treasure Coast, مارس 13: پیگیری COVID-19 موارد توسط کد پستی

شهرستان فورت پیرس با همکاری آزمایشگاه خصوصی Dynix Diagnostix به حمایت رایگان از طریق درایو COVID-19 تست و تست آنتی بادی شروع 9 صبح جمعه در Illous الیس پارک 1211 خیابان M.

هیچ وقت لازم است. مقامات برداشته نیاز برای قبل از غربالگری به منظور دریافت بیشتر مردم آزمایش ویروس.

هر کسی گرفتن COVID-19 آزمون باید باقی می ماند در وسایل نقلیه خود را برای یک سواب بینی. این آزمایش پادتن نیاز مردم را به ترک وسایل نقلیه خود را به خون کشیده شده است.

بیشتر: محلی فورت پیرس, پرستار توصیف عاطفی roller-coaster' مراقبت از COVID-19 بيمار در نیوجرسی

سنت لوسی شهرستان و بندر سنت لوسی مقامات پذیرش برنامه های کاربردی برای اجاره و وام مسکن کمک از هر کسی درد و رنج مشکلات اقتصادی از COVID-19.

شروع 8 صبح روز دوشنبه بندر سنت لوسی ساکنان می توانند آنلاین تحصیلی پیش پرسشنامه در www.cityofpsl.com/communityservices. متقاضیانی که پرسشنامه مورد تایید ایمیل خواهد شد لینک به برنامه های رسمی. برای کمک به تکمیل پرسشنامه آنلاین تماس 772-871-1775 یا ایمیل COVIDGRANT@cityofpsl.com.

ساکنان unincorporated سنت لوسی شهرستان باید تماس 772-462-1777 و مطبوعات "0" برای اطلاعات بیشتر بر روی هر دو برنامه. اینجا کلیک کنید برای درخواست آنلاین برای اجاره کمک.

متقاضیان باید با تجربه از دست دادن و یا کاهش در اشتغال و درآمد با توجه به COVID-19 و دیگر منابع در دسترس. اثبات COVID-19 سختی مورد نیاز است. درآمد واجد شرایط بر اساس اندازه خانوار و درآمد. یک خانوار تعریف شده است که همه افراد زندگی در همان آدرس.

Keona گاردنر را پوشش می دهد و شهرستانها از پورت سنت لوسی و فورت پیرس و سنت لوسی شهرستان است. تماس با او در 772-221-4206 یا keona.gardner@tcpalm.com با اخبار راهنمایی.

اگر دوست دارید مقالات مانند این و می خواهید بیشتر محلی-پوشش خبری از TCPalm لطفا عضو شوید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن