پارچه گوشه استوارت در ورو بیچ به بعد از سال 72 با توجه به COVID-19

Catie Wegman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 11:33 AM EDT Jul 22, 2020پارچه گوشه پارچه های محلی و فروشگاه مبل

توسط ABTINNEWS در 1 مرداد 1399

پارچه گوشه پارچه های محلی و فروشگاه مبلمان به طور دائم خود را استوارت و ساحل Vero مکان پس از 72 سال از کسب و کار.

صاحب Stacy Silvestri نسبت به بسته شدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس و رقابت از کسب و کار آنلاین, او اظهار داشت: در انتشار اخبار.

"من سعی کردم بهترین من برای نگه داشتن درهای ما باز, اما آن را فقط ممکن است امروز در خرده فروشی های محیط زیست به ویژه برای فروشگاه ها مانند ماست بدون فروش اینترنتی," او نوشت.

پارچه گوشه را رفتن-خارج-از-فروش کسب و کار آغاز ژوئیه 30. همه موارد خواهد بود با تخفیف تا 50 ٪ خاموش. فروش ادامه خواهد داد تا زمانی که همه چیز به فروش می رسد.

فروشگاه باز از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر از دوشنبه تا شنبه و در واقع در 2700 n. w. بزرگراه فدرال در استوارت و 4800 20 سنت در ورو بیچ.

بیشتر: تاریخی گنج ساحل رستوران ها باید به طور دائم بسته میان COVID-19

بیشتر: فروشگاه به نظر می رسد به طور دائم بسته در ساحل گنجینه مراکز

بیشتر: Pier 1 Imports فروشگاه در امتداد ساحل گنجینه را از کسب و کار و فروش

تاسیس در سال 1948 در بدفورد ایجاد کرد New York, پارچه گوشه های تکامل یافته از یک فروشگاه کوچک به یک زنجیره ای در سراسر کشور با بیش از 70 فروشگاه و وب سایت خود را گفت.

بوکا ریتون محل در پالم بیچ شهرستان نیز از نزدیک و جکسون محل شرکت متعلق به Silvestri, اعلام بسته شدن آن در ماه ژوئن.

Catie Wegman جامعه ایران را که نیز تولید "درخواست هاردکور,," گاه به گاه از ویژگی های برای پیدا کردن پاسخ خود را به سوال در مورد هر چیزی و همه چیز را — بیشتر عجیب و غریب ، حمایت از کار خود را با یک TCPalm اشتراک. تماس با او در catie.wegman@tcpalm.com یا 772-221-4211 و او را دنبال کنید @Catie_Wegman در توییتر و @catiewegman1 on Facebook.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن