بدن یافت می شود پس از قایقرانی حادثه شناسایی شده به عنوان لارگو مرد

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:57 PM EDT آوریل 4 سال 2020مارتین کانتی — مردی که بدن پیدا ش

توسط ABTINNEWS در 15 اردیبهشت 1399

مارتین کانتی — مردی که بدن پیدا شد چندین مایل دریایی پس از گزارش سقوط یک قایق شناسایی شد که اریک هدیه, 47, از منگو با توجه به مارتین شهرستان کلانتر دفتر در روز دوشنبه.

کلانتر دفتر بررسی هدیه مرگ جمعه به عنوان "مشکوک است."

"وجود دارد برخی از جاهای خالی ما نیاز به پر کردن در" کلانتر سخنگوی کریستین Christofek گفت. "وجود دارد برخی از اولیه تناقضات است که ما فقط نیاز به روشن کردن."

کلانتر مقامات یک حکم جستجو برای 26-قایق پا که هدیه و دو مرد او را با کرده, با توجه به Christofek و یک کلانتر گزارش.

بیشتر: کروناویروس در شهرستان مارتین: سواحل دوباره باز هیچ کدام بیش از حد به زودی برای برخی از

هدیه ای که بدن بازیافت شد حدود 6 مایل دریایی و مردان تصور می شود آشنایان Christofek گفت. او گفت: آنها گزارش شده بود ماهیگیری.

"در فراوانی از احتیاط کارآگاهان ما احساس آن را به بهترین جستجو قایق فقط به نوعی پر کردن در برخی از این شاهد به آنچه ممکن است اتفاق افتاده در آب چون در ابتدا دو نفر دیگر از افراد تا به حال هیچ نشانه ای روشن از زمانی که و یا که در آن این فرد به سقوط کردن قایق و یا به پایان رسید تا در آب" او گفت:.

با توجه به یک کلانتر گزارش کلانتر مقامات شنیده رادیو تماس پریشانی است که در آن مرد گفت: آنها می خواهم از دست داده اند از کشتی خود را به عنوان آنها سفر به سنت لوسی ورودی.

بیشتر: جدید معاینات پزشکی رزومه شامل مواد مخدر, مرگ و میر, 'Boston Strangler'; او را آماده برای COVID-19 کار

"این کشتی اعلام کرد که آنها تا به حال آمد از شمال شرقی و که آنها نمی دانند که در آن مرد افتاده بود دریا در" یک گزارش.

کلانتر مقامات متوجه تقریبی منطقه قایق شروع به رفتن به سمت سنت لوسی ورودی. با این اطلاعات و دانستن سرعت زمان آنها شروع به جستجو.

آنها دریافتند هدیه شناور صورت درست در زیر سطح. او بهبود در 2:29 p. m. او عینک آبی ماهیگیری پیراهن و تاریک ،

هدیه آورده بود به Sandsprit پارک که در آن سربازان زیادی از کلانتر مقامات و فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون منتظر است.

بیشتر: Martin شهرستان کلانتر دفتر بررسی 'مرگ مشکوک' در مورد مارتین کانتی

او گفت که بازداشت شده اند ساخته شده در این مورد.

"از آنجا که آنها نمی دانم دقیقا از کجا و یا در چه نقطه او به پایان رسید تا در آب ما باید به نوع back track و قرار دادن همه چیز با هم" Christofek گفت.

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن