دوچرخه سواری سود به نفع به عنوان خروجی در میان coronavirus برخی از نگرانی در مورد ایمنی

لوئیس Berney خبرنگار ویژهمنتشر شده 4:19 PM EDT May 14, 2020Coronavirus همه گیر ممکن است قرار داده اند kibosh د

توسط ABTINNEWS در 27 فروردین 1399

Coronavirus همه گیر ممکن است قرار داده اند kibosh در بسیاری از محبوب و گرامی فعالیت است. اما یک تعقیب مخوف بیماری است سهوا با توجه به افزایش بزرگ در ناپل است که دوچرخه سواری.

در سراسر شهر در امتداد ساحل خلیج فارس بلوار در جوامع دردار و محله های مسکونی در ناپل و جنوب ناپل — مردم سوار دوچرخه خود را. زوج های قدیمی. نوجوانان است. خانواده ها. تک سواران. گروه از دوستان. زوم در طول و یا خزنده به آرامی توسط.

برخی از خیابان در واقع دیدن بیشتر دوچرخه این روزها از اتومبیل به خصوص در صبح و شب. (راه رفتن, البته, نیز تبدیل شده است و حتی محبوب تر از حد معمول در طول چند هفته گذشته است.)

شری سوختگی ناپل و دو نفر از دوستان بودند دوچرخه سواری در شمال ناپل هفته گذشته است. "ما نمی توانیم بازی تنیس ما نمی توانیم به ساحل ما نمی تواند شنا, ما نمی توانیم به باشگاه ما," او گفت:. "این یک روز زیبا و به دوچرخه سواری در این آب و هوا فوق العاده."

یکی از سوختگی دوستان که شناسایی و خودش را تنها به عنوان ماریا گفت: "بسیاری از مردم شروع دوچرخه سواری در جامعه ما که نمی biked در سال است."

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا دوچرخه سواران حامی برای مرمت شکاف در ساحلی مسیر دوچرخه همسایه ها از ترس ترافیک

دوچرخه سواری گفت: پیتر مارش صاحب ناپل Cyclery, "است که قطعا چیزی است که رسید در محبوبیت" به دلیل تغییر در شیوه زندگی دیکته COVID-19. "یک پوشش نقره ای را به این وضعیت وحشتناک است که آن را هل دادن بیشتر مردم در خارج از منزل."

دوچرخه مغازه ها در شهر در حال تجربه یک رونق در خرید و فروش اگر چه برخی می گویند اجاره افتاد وقتی که snowbirds و گردشگران لغو سفرهای خود را به فلوریدا از آنجا که از virus.

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا فروشگاه های مواد غذایی را در استخدام های جدید, دیدن جمعیت زیادی به عنوان موج تقاضا در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

"این بسیار مشغول بوده است" گزارش گرگ پرنده, مدیر بازاریابی, برای بازحمت حرکت کردن نه مغازه دوچرخه در جنوب فلوریدا. "ما تا به حال یک هفته در ماه گذشته است که ما تا به حال دو دوچرخه فروش ما به طور معمول انجام," او گفت: از ناپل فروشگاه. "ما انجام داده ایم همه چیز را ما می توانیم به نگه دارید تا با تقاضا است. ما ناپل ذخیره شده است فوق العاده مشغول است."

هفته گذشته مشتریان تا به حال به صبر در خارج هر دو ناپل Cyclery و بازحمت حرکت کردن ناپل فروشگاه برای دریافت در. و این نه فقط به دلیل رونق در خرید و فروش و نیاز به خدمات. هر دو کسب و کار در حال تمرین های اجتماعی فاصله با محدود کردن تعدادی از مشتریان که می تواند وارد مغازه های خود را در هر زمان.

بیشتر: Collier برنامه ریزان حمل و نقل به عقب 70 مایل چند استفاده از دنباله

دو مشتری که داخل ناپل Cyclery شد دبورا Magro و همسرش, راجر, از بونیتا اسپرینگز که نمی زده دوچرخه برای چهار یا پنج سال است. "ما می خواستیم به خارج و ورزش" او گفت: در حالی که آزمون-دوچرخه سواری است. "ما هر دو با قرار دادن بر روی وزن است."

در حالی که بسیاری از فعالیت ها در ناپل — کار کردن در یک باشگاه ورزشی رفتن به ساحل و حتی حضور در مدرسه شده اند ممنوع دوچرخه سواری تشویق شده اند به عنوان شکلی از ورزش است که مستلزم اجتماعی فاصله.

او در مارس 1 "امن تر-در-صفحه اصلی" فرمان اجرایی که دلسردی مردم از ترک خانه های خود رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis به طور خاص ذکر شده دوچرخه سواری به عنوان یک انسان "فعالیت ضروری" برای فلوریدا. دولت فدرال صادر کرده است سفارشات deeming دوچرخه فروشگاه ها و خدمات ضروری کسب و کار توجه به پرنده.

"ما در حال گرفتن افرادی که نمی biked به طور جدی برای یک مدت زمان طولانی و یا فقط آن را انجام داده اند با خونسردی گفت:" مارش. یکی از مشتری های اخیر در ناپل Cyclery گفت که او تا به حال biked در 20 سال با توجه به صاحب مغازه.

خانواده ها و افراد جوان در حال سوارکاری بسیار بیشتر از آنها به طور معمول انجام در ناپل در این زمان از سال است. "مدارس تعطیل هستند و سواحل بسته شده و مردم به دنبال چیزهایی را گفت:" مرغ سقا.

بیشتر وجود دارد باید مسیرهای دوچرخه سواری در ساحل خلیج فارس بلوار? ناپل ساکنان بحث در کارگاه

و چون از coronavirus برخی از snowbirds تصمیم گرفته اند به گسترش خود را باقی می ماند در ناپل به جای بازگشت به مطلب بسیار آلوده شهرهای شمال. بسیاری از آنها در حال خرید و یا اجاره دوچرخه.

"این خوب است که مردم در حال تبدیل به یک سالم جسمی و روانی خروجی مانند دوچرخه سواری در این زمان گفت:" مرغ سقا. "که جنبه های خوب از این در یک دوره بسیار دشوار است."

با بسیاری از مردم در نظر گرفتن دوچرخه خود را به خیابانهای شهر چند گروه هستند هشدار سواران به مراقب باشید — هر دو دلیل معمول موانع به امن و چون از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

بیشتر: فلوریدا را امن تر در خانه جهت جلوگیری نمی کند snowbirds از ترک اما می توانید آنها را دریافت کنید ؟

ریل-به-مسیرهای پیاده روی و محافظت از یک سازمان غیر انتفاعی است که کمک می کند تا به نوبه خود, پیر railbeds به دوچرخه سواری و پیاده روی مسیرهای پیاده روی را صادر مشاوره برای تمرین "امن اجتماعی فاصله در دنباله."

این شامل چنین admonishments عنوان "آیا جمع آوری در گروه" "نگه داشتن شش پا بین شما و دیگران در همه زمان ها" و "حمل آب, ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب ضد عفونی بیشتر برای محافظت از خودتان را."

در حالی که همه دوچرخه سواران پس از این پیشنهادات آنها هنوز هم دیدن دوچرخه سواری در سن coronavirus به عنوان یک راه خوب برای فرار از دیوارهای خانه های خود به ورزش را برای از دست دادن از حرفه های دیگر.

مورت Fetterolf از شمال ناپل که تا به حال سه بار عمل جراحی زانو و دیگر نمی تواند به یک باشگاه بدنسازی پس از گسترش coronavirus است آن را تعطیل کند در حال حاضر دوچرخه سواری چند بار در هفته با همسر خود, ملیسا.

به عنوان او به خانه بازگشت و پس از یک دوچرخه سواری گردش او پرسید که چرا او و همسرش را انتخاب کرده اند را به دوچرخه سواری در این روز است. "چه چیز دیگری وجود دارد ؟" او گفت:.

راهنمایی برای دوچرخه سواری و به اشتراک گذاری دوچرخه سواری مسیرهای پیاده روی در دوران بیماری همه گیر کوروناویروس.

  • آیا جمع آوری در گروه های
  • نگه داشتن 6 پا بین شما و دیگران در همه زمان ها
  • ترک هر منطقه که در آن شما می توانید حفظ 6 پا فاصله
  • حمل آب, ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب ضد عفونی بیشتر برای محافظت از خودتان
  • شستشو و یا اصول بهداشتی دست های خود را اغلب
  • آیا صورت خود را لمس
  • جلوگیری از زمین های بازی و یا مناطق دیگر که در آن گروه ممکن است
  • هشدار دیگر دنباله کاربران از حضور شما و به شما به عنوان عبور
  • آماده برای محدود کردن دسترسی به دستشویی های عمومی و آب چشمه
  • ماندن در خانه اگر شما نمایشگاه هر گونه علائم بیماری

منابع: ریل-به-مسیرهای پیاده روی و تفریح ملی و پارک های انجمنtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب