قتل در ردینگ محله stuns جامعه

اتان هانسون ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 8:52 PM EDT May 15, 2020در پرکوود شهرکهای محله در ردینگ شناخته شده است ب

توسط ABTINNEWS در 28 فروردین 1399

در پرکوود شهرکهای محله در ردینگ شناخته شده است برای اینکه آرام و محکم گره جامعه با توجه به ساکنان.

این محله که در آن برخی از خانواده ها شناخته شده اند یکی دیگر از 30 سال متزلزل شد جمعه گذشته پس از پلیس می گویند 32 ساله نیکلاس مکنزی چاقو مادرش 68 ساله, Joan مکنزی که درگذشت.

مکنزی دستگیر شد, در تقاطع, پیر Alturas جاده و ویکتور خیابان در حدود 4:30 بعد از ظهر جمعه با توجه به ردینگ پلیس گروهبان. برایان Torum.

مکنزی شده است به اتهام قتل درجه اول و arraigned روز سه شنبه بعد از ظهر, پلیس گفت:. هیچ تاریخ دادگاه تعیین شد با توجه به حالت تعلیق جلسات دادگاه به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. مکنزی در حال حاضر برگزار شد در Shasta County Jail.

"این سخت است زیرا من می دانستم که جوآن و غنی" همسایه صخره فریزن گفت. "ما همه با هم پیوند واقعا خوب است. این یک خوشحال چیز و همه ما نگران ریچارد (شوهرش) و ما نیز نگران نیک. من مطمئن هستم که او نمی دانست آنچه که او انجام شده بود در آن زمان" فریزن گفت.

قبلی پوشش: ردینگ مرد به اتهام قتل مادرش

"او عاشق مادرش واقعا" فریزن گفت. "من مطمئن هستم که در حال حاضر او را منعکس کند که او قادر نخواهد بود به این باور آنچه که او انجام داد."

Torum گفت: پلیس نمی تواند حدس و گمان در شرایطی که منجر به جوآن مکنزی مرگ است.

"ما می دانیم که ممکن است در برخی از نقطه" Torum گفت. "وجود دارد هیچ نتیجه ای از انجام هر آزمایش نشده است."

مرگ جوآن مکنزی را حیرت زده کرده است جامعه فریزن گفت. او یک پرستار بود که به عنوان "شیرین و هرگز بدون یک لبخند است."

Foothill مدرسه گروه و مدیر میچ بحر اولین ملاقات مکنزی خانواده در سال 2002 در طول سال اول خود را از آموزش که نیکلاس مکنزی دانشجوی سال دوم بود. او با بازی باس الکتریکی در گروه جاز.

بحر توصیف نیکلاس به عصبی بودن در طول تعاملات خود را.

ادامه مطلب ردینگ جرم اخبار:

  • هیچ تفهیم اتهام برای مردی که به ضرب گلوله برادر — 1 از 3 دفاع از خود تیراندازی دا رد در روز جمعه
  • دولت حرکت تاریخ انتشار زندانیان تحت آزادی مشروط در شهرستان شاستا
  • Shasta County زندان تحت دستور به آزادی 13 زندانی

"من می توانم بگویم که او در مبارزه با برخی از شیاطین" بحر گفت. "این بچه هرگز نمی تواند غلبه بر شیاطین او ... بسیاری از ما در تلاش برای نگه داشتن چشم در او."

بحر آخرین تعامل با نیکلاس و جوآن آمد و در مارس 2019 در یک "جاز در بازار" رویداد در Mt. شاستا بازار.

"من به جوآن یک آغوش بزرگ و من تا به حال ندیده نیک در بیش از 10 سال پس از او تا به حال فارغ التحصیل" بحر گفت. "من خواسته نیک چگونه او انجام شد و او را شکست. او به من گفت در مورد اشتباهات او تا به حال ساخته شده و در سمت راست وجود دارد در بازار ما شروع به یک جلسه درمان و عذرخواهی برای او چگونه عمل کرده و زمانی که او در مدرسه بالا است."

تعدادی از همسایگان همراه با فریزن شروع به متوجه تغییرات در مکنزی. فریزن ادعا مکنزی رفتار شد بیشتر مربوط به پس از متوقف بودن "دوستانه با همسایگان" یک ماه پیش.

"نیک بود و بسیار با محبت و مهربان بچه" فریزن گفت. "ماه گذشته او نبود پسند و او نمی خواهد موج در هر کسی."

هر سال از سال 2002 جوآن مکنزی خواهد بود در یک نقطه خاص در ردینگ بازار مال فروشان رژه و او دست تکان دادند به مردم در شناور. بحر را از رژه و مکنزی در آغوش گرفتن.

"من می خواهم پاس او هر سال و من قصد دارم به دست که هر زمان که بازار مال فروشان رژه شروع می شود تا دوباره" بحر گفت. "حق من می دانم که در آن او است و هر سال او بزرگترین لبخند بر روی صورت خود."

اتان هانسون برای آغاز به کار ردینگ رکورد افکن پس از چهار سال با لس آنجلس اخبار روزانه به عنوان یک مترجم آزاد است. خود را پوشش شامل کار NCAA مسابقات بسکتبال زنان در ساوث بند ایندیانا و نوشتن در مورد St. Louis Rams' حرکت به لس آنجلس با شهرستان ونتورا ستاره. او شروع به کار خود را به عنوان یک play-by-play برای پخش لا پیرس کالج از 2011-2017. او را دنبال کنید در توییتر @EthanAHanson_RS.is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن