دو نوجوان زندانی پس از سرفه و Febreze خارج coronavirus شوخی 'برای یوتیوب'

کوری Arwood Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 8:29 PM EDT مارس 15 سال 2020INDIAN RIVER COUNTY — پس از دستگیری د

توسط ABTINNEWS در 27 اردیبهشت 1399

INDIAN RIVER COUNTY — پس از دستگیری دو 18 ساله عزاداری نمایندگان آنها ساخت یک ویدیو خنده دار برای یوتیوب با "تظاهر به سرفه" بر مردم و سپس پاشش آنها را با Febreze در ورو بیچ خارج شده و با توجه به سوابق دستگیری.

آموس Troublefield و آنتونیو سبز از فورت پیرس شد متهم با رفتار آشوبگرانه و دزدی از مغازه پس از اتهام coronavirus شوخی در خارج کردن دولت از جاده 60 on May 9.

تماس گیرنده به اجرای قانون اعلام کردند "در حال اجرا در اطراف خارج سرفه و پاشش مشتریان و خارج کارکنان" با آئروسل یکشنبه گذشته معاون چای DeLeon نوشت: در گواهی حسن.

پس از معاون رومئو سانتانا بازدید فروشگاه فیلم های نظارت او اظهار داشت: او را دیدم Troublefield و سبز ضبط خود را به عنوان آنها با سرفه و اسپری خوشبو کننده هوا "زیر بغل" بر روی مشتریان در فروشگاه.

اجرای قانون بعد از دریافت تماس ها و آقایان تا به حال سمت چپ فروشگاه در یک وانت در جاده دولت 60 و نمایندگان آنها را متوقف نزدیکی 43 خیابان در اطراف 6:45 p. m.

پس از آنها خواندن میراندا هشدار نوجوانان عزاداری نمایندگان آنها "تظاهر به سرفه بر کسی اما در واقع پاشش آنها را" با Febreze برای یک ویدیو یوتیوب و, با توجه به گزارش.

هر دو Troublefield و سبز شد و بعد از زندان در $1,000 به قید وثیقه.

به عنوان از آوریل 15 فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 103 نفر بین سنین هشت و 94 به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در Indian River County با نه و میر گزارش شده.

Indian River County Sheriff دفتر سخنگوی مسلح ، اریک گل گفت: "این زمان برای شوخی و آن را برای مردم به اقدام به این ترتیب در برابر دیگران است. ما در حال درخواست از مردم برای آرام باشد و با هم کار کنند و این است که قطعا مخالف آن است."

Troublefield برنامه ریزی شده است برای تفهیم اتهام ژوئن 2 و سبز ژوئن 9 با توجه به سوابق دادگاه.

کوری Arwood است اخبار خبرنگار TCPalm. دنبال کوری در توییتر @coreyarwood یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-978-2246.

بیشتر: 'آشفته' تمساح خارج از جاده; FWC هشدار لمس gators پس از رانندگان تماس نزدیک

بیشتر: Sebastian ورودی پارک دولت تا بازگشایی شد اما فاصله اجتماعی حکومت شکستن بسته آن یک روز

بیشتر: Indian River County معاون معلق از تیم SWAT بیش از بحث Infinite ویدئوها, تحقیق, نتیجه گیریtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن